DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: another way of liife or white_ambition's work  (Прочетена 4492 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
21 Януари 2009

От доста време се колебаех дали да си създам тема тук или не, и в крайна сметка реших и аз да споделя някои от нещата си. Ами да, рисувам, и то от много малка, музиката е най-голямото ми вдъхновение за труда ми. С всяка моя скица успявам да се развивам и да ставам по-добра, може би. Рисувам само с моливи, въглен и туш, но много искам и да се науча и на живопис.
Не знам, но повечето хора не одобряват работите ми, което в никакъв случай не ме демотивира, напротив. Един близък, който също рисува, преди време ми каза: "Ти даряваш много силна енергия на произведенията си, която засяга най-скритите струни на човешката душа. Направо я освобождаваш от рамките на средното съзнание. Имаш навика да оставяш нещата си незавършени, но дори и в минимализма си постигаш изумителни резултати." Дали е прав, времето ще покаже, но в интерес на истината, благодарение на неговите прекрасни думи, продължих да правя това, което ми харесва и си останах типичния човек на изкуството, който гледа на творческата работа като стълба към някакво съвършенство.
Както и да е, да си дойдем на думата, засега ще споделя и с вас тези две нови графики с няколко щипки фотошоп. Ангелче

* close.jpg (62.89 KB, 359x500 - видяно 495 пъти.)

* neverleave.jpg (87.51 KB, 500x383 - видяно 421 пъти.)

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #1: 21 Януари 2009

леле думи нямам! само БЛАГОДАРЯ ЧЕ  СПОДЕЛЯШ ТОВА С НАС! Страхотни са!  Одобрение
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #2: 22 Януари 2009

Я гледай ти, не знаех, че имам колега във форума Усмивка

Поздравления, много умело работиш с графичните изразни средства. От двете представени скици, силно ме впечатлява тази, която си кръстила close. Като уловен миг от движение, начин на обработка, анатомични пропорции. Браво!
white_ambition
Опасен

Профил
Отговори #3: 22 Януари 2009

Я гледай ти, не знаех, че имам колега във форума Усмивка

Поздравления, много умело работиш с графичните изразни средства. От двете представени скици, силно ме впечатлява тази, която си кръстила close. Като уловен миг от движение, начин на обработка, анатомични пропорции. Браво!
Еха, много благодаря, за мен е чест, колега! Ангелче
Трогната съм, тъй като съм запозната с творчеството ти и отдавна искам да отбележа, че пейзажите ти са страхотни, много одухотворени, успяваш много точно да предаваш настроението на природата, направо поезия, моите поздравления!

Това е по-стара скица..

* distilled.jpg (61.34 KB, 500x381 - видяно 461 пъти.)
Последна редакция: 22 Януари 2009 от white_ambition

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      

Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #4: 22 Януари 2009

Това е по-стара скица..[/color]
В това нашият колектив тук, в института, нито за миг не се е съмнявал. Ясно е като бял ден. Логично - първо й е жега, сетне бюстът-навън. Рано навлязла жена в критическата. Почти съгласни сме с колегата КирилХард в частта "спазени анатомични пропорции" с някои малки изключения. Чия анатомична пропорция е спазена - тази на малцинството с еднакви по размер гърди или на останалата част, чиято една гърда е по-голяма от другата? Въпреки, че се оказа неспособен да прецени, нашият колектив в института оценява положително дълбокото социално послание да бъде издигната в култ жената с еднакви по размер гърди с цел да няма дискриминация или т.нар. масова жена, пък ако ще и да е дискриминационно.
Но това, което най-много ни вълнува от няколко часа насам ( и то дотолкова, че продължаваме да размишляваме екипно дори и в извънработно време, и признаваме - в затруднение сме), от чисто биологична гледна точка,  е дали тази дама е раждала или не.
С уважение: Искариотски
/член-кореспондент/

freelove for everyone
white_ambition
Опасен

Профил
Отговори #5: 22 Януари 2009

Това е по-стара скица..[/color]
В това нашият колектив тук, в института, нито за миг не се е съмнявал. Ясно е като бял ден. Логично - първо й е жега, сетне бюстът-навън. Рано навлязла жена в критическата. Почти съгласни сме с колегата КирилХард в частта "спазени анатомични пропорции" с някои малки изключения. Чия анатомична пропорция е спазена - тази на малцинството с еднакви по размер гърди или на останалата част, чиято една гърда е по-голяма от другата? Въпреки, че се оказа неспособен да прецени, нашият колектив в института оценява положително дълбокото социално послание да бъде издигната в култ жената с еднакви по размер гърди с цел да няма дискриминация или т.нар. масова жена, пък ако ще и да е дискриминационно.
Но това, което най-много ни вълнува от няколко часа насам ( и то дотолкова, че продължаваме да размишляваме екипно дори и в извънработно време, и признаваме - в затруднение сме), от чисто биологична гледна точка,  е дали тази дама е раждала или не.
/член-кореспондент/

Здравейте на колектива!
Благодаря за искреното мнение, което ме кара да изпитвам смесени чувства. В първия момент си помислих, че мнението е написано от жена, която може би има някакъв комплекс. В следващия момент (малко по-задълбочено) разбрах, че сте мъж, и оттам са смесените ми чувства. Да предположим, че аз съм от жените с еднакви гърди. Това, което виждам в огледалото ми харесва и не смятам да променям възгледите си относно перфектната визия. Не искам да прозвучи самохвално.
Г-н Искариотски, на въпроса Ви дали съм раждала - не съм. Може би, когато това се случи, ще нарисувам друга картина и тогава надявам се, да Ви хареса! Не смятам да коментирам повече, тъй като съм в сесия и ме занимават доста по-сериозни неща, а рисуването е моето хоби и голяма страст. Пожелавам Ви, да бъдете изпълнен с добри чувства, на Вас и целия колектив, и да бъдете толкова перфектни във вашата работа. Предполагам, че сте.
С уважение: Мария Магдалена

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      

kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #6: 23 Януари 2009

Цитат

Още десет подобни мнения и спокойно може да си спретнете и някоя вечеря, ако я запазите и в тайна ще е още по-добре.  Ангелче

Good Evening, Sofiaaa!
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #7: 23 Януари 2009

Г-н Искариотски, на въпроса Ви дали съм раждала - не съм.
Не сме задавали на Вас акушеро-гинекологични въпроси. Интересуваше ни единствено дали разциценият обект е кърмил. Усмивка
Последна редакция: 23 Януари 2009 от Пях-сДепеш

freelove for everyone
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #8: 23 Януари 2009

Цитат

Още десет подобни мнения и спокойно може да си спретнете и някоя вечеря, ако я запазите и в тайна ще е още по-добре.  Ангелче

Още единадесет, Кире. Все пак, някой трябва да бъде и пожертван.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.