DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 10
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [7 ЯНУАРИ 2008] - 31 МАЙ 2008 - DE/VISION на живо в София, 4КМ!  (Прочетена 44613 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
07 Януари 2008

Както всяка година по това време, DM.org обявява плановете си за традиционния пролетен събор. През 2008-ма година той ще се проведе за трети пореден път и отново ще бъде в двe последователни вечери.

В петък, 30-ти Май в 22.00 ч. ще бъде дадено началото на ежегодното Depeche Mode парти, което ще се проведе в клуб Библиотеката. Зад диджейският пулт ще застанат познатите на всички от минали събития на сайта DJ Shunt и DJ Julianep.

Втората вечер, която ще се проведе в събота, 31-ви май, ще представи голямата изненада на тазгодишния convention, а именно гостуването (по покана на DM.org) на култовата немска синтпоп група De/Vision, които ще изнесат концерт за първи път в България! Домакин на събитието ще бъдат нашите партньори от парти център 4КМ, където ще се състои и афтър-партито след концерта, на което още един повод за луд купон ще бъде рождения ден на Томас Адам, кийбордистът на дуото.

Съборът ще премине под заглавието Depeche-Mode.org/2008. Подготвили сме много изненади и за двете вечери, над които работихме в изминалите месеци.

Повече подробности очаквайте скоро!

Официално анонсирано в профила на De/Vision в Myspace
Последна редакция: 22 Май 2008 от Recoil

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #1: 07 Януари 2008

Мога да напиша само едно - Благодаря Ви! За пореден път ме изненадвате по невероятен начин и се радвам, че съм част от този форум. Дано цялата година е съпътсвана с такива прекрасни новини и всичко с организацията на тазгодишната ДМ среща да мине по вода. Успех!  Целувка
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #2: 07 Януари 2008

Лелеееееееее  Пощурял какви са тези изненади бе хора? Това е най-хубавото нещо, което съм чувала от началото на годината! Не мога да повярвам, това е чудесна новина! Радвам се също, че съм част от този сайт - това още по-силно го осъзнах след гостуването ми на ДМ конвеншън на гръцкия фен клуб в Атина миналия петък, гърците са мноооого назад в сравнение с нашите партита и ди джеи. Впечатленията си ще ги споделя скоро в дневника.

Благодаря, че ме зарадвахте и ми оправихте настроението! Наздраве!  Одобрение

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #3: 07 Януари 2008

извинете за неадекватния, необмисления и глупав пост ...

Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Шок Шок Пощурял Шок
ТОТАЛНО МЕ РАЗБИХТЕ С ТАЗИ НОВИНА!!!
Отивам да си сипя голям бейлис ... Томас ... Щефаааан ....
you think you perfect YES IT'S TRUE!!!!

AAAA ..AA Пускам си ги !

БЛАГОДАРЯ ВИИИИИИИИИИ!!!!!!!!  Целувка Целувка Целувка Целувка Целувка
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #4: 07 Януари 2008

мале, кво ни се пише! май ще трябва да почна чернодробни тренировки за издръжливост на алкохол. дори и да не изпия кой знае колко, все ще трябва да се справям с изпаренията. а те ще са свирепи! бе то сигурно само ендорфините освободени във въздуха ще са достатъчни да ме докарат до делириум - явно ще трябва да се подготвя за интоксикация от всякакви възможни агенти  Ухилен

хора, сериозно, не се прави така - изскачаш отникъде и тръшваш такава новина - някои от нас имат слаби сърца! освен товав някои от нас сме слабоумни и слабоволеви, но в случая това не е важно. важното е, както казваше един добър мой приятел, че всичко е весело, когато всички сме весели, така че ВЕСЕЛБАААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

btw, да повторя и тук официално заявената си позиция в чата - бройте ме доброволец, ще помагам с каквото мога. заклех се!

Последна редакция: 08 Януари 2008 от Deni

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #5: 07 Януари 2008

Поздравявам всички вас приятели с Deep Blue и наздраве! Ухилен

See what I see!
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #6: 07 Януари 2008

Поздравявам всички вас приятели с Deep Blue и наздраве! Ухилен
ми да, как да пия без да съм казала НАЗДРАВЕ!!!

айде и от мен един поздрав, пък ако вземат и да се решат да го изпеят ..., ще видите тогава кой ще пее по-силно аз или Щефан ...  Ухилен Ухилен

"Heart-Shaped Tumor"!!!

deiv4o
Гост
Отговори #7: 07 Януари 2008

Поздравления  и от мен Усмивка Усмивка радвам се че успяхте Намигване Намигване Одобрение и  ще се напием до козирката Доволен Доволен
Emchoty
Гост
Отговори #8: 07 Януари 2008

Не е честно! Надявах се тази година пак да е през март, за да отида, а то... Сега ме карате да избирам между абитуриентски бал и матура и голям купон плюс Девижън наживо. За жалост, няма да е второто  Плачещ За това пък ще чакам много снимки и подробни коментари от присъствалите, за да може и другите да усетят поне атмосферата на събитието  Усмивка
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #9: 08 Януари 2008

Какво да кажа? В такива моменти е трудно да се намерят точните думи  Пощурял, но съм длъжна да кажа на екипа: Поздравления, този път надминахте себе си!Благодаря ви, че сте така всеотдайни и винаги се целите високо! И естествено да похваля всички фенове, които ходиха досега на концерти на De/Vision и прославиха БГ публиката!
Представям си колко време, нерви, подготовки и средства ще ви коства това парти, бих искала да ви помогна с каквото мога, така че, моля ви се, бройте ме за доброволец! Така де, нали трябва да ги шашнем момчетата като дойдат!  Намигване

The more I look   The more I see   The more I feel
hooky
Джуниър
Публикации: 77

Профил
Отговори #10: 08 Януари 2008

Надявах се тази година пак да е през март, за да отида, а то... Сега ме карате да избирам между абитуриентски бал и матура и голям купон плюс Девижън наживо. За жалост, няма да е второто

К'ви матури, к'ви пет ст'инки - понякога трябва да се правят жертви  Зъл

I never dreamt that I would get to be
*this* cool
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #11: 08 Януари 2008

Благодаря за хубавата новина  Одобрение
Бройте ме и мен ако имате нужда от помощ!

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #12: 08 Януари 2008

Не знам какво да кажа освен едно огромно Благодаря и поздравления за невероятния успех на екипа на DM.org Одобрение Пощурял! Това е най-страхотната новина от началото на годината и за мен, определено ще има нещо хубаво, за което да си мисля през идните месеци. Вярвам, че ще се представим достойно пред групата и ще надминем румънците по всички параграфи, не само като посещаемост на събитието Ангелче.
С всеки изминал Convention приятните изненади стават все повече, просто е грехота да се пропусне подобно събитие сега и за в бъдеще, така че без извинени отсъствия, моля Бияч Намигване!

Пускам си NOOB, няма как  Очиврът.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #13: 08 Януари 2008

Хора, БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!

Ако имате нужда от някаква помощ, анонсиране на събитието по разни радиа или ТВ - казвайте, ще се постарая максимално!

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
gothprince
Опасен
**
Публикации: 214

Профил WWW
Отговори #14: 08 Януари 2008

Ехаа това се казва НОВИНА ! Поздрави за чудесния избор, там сме Одобрение
Страници: [1] 2 3 ... 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.