DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [7 ЯНУАРИ 2008] - 31 МАЙ 2008 - DE/VISION на живо в София, 4КМ!  (Прочетена 44612 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dead_of_night
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #15: 08 Януари 2008

Мога само да привествам подобна новина и да пожелая на хората,които ще се погрижат за концерта и партито всичко да им мине гладко с по-малко нерви,и едно голямо БЛАГОДАРЯ !!!!!

life is better there on the other side, the grass is greener there on the other side
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #16: 08 Януари 2008

Пак съм в режим "Шапки долу!" пред екипа и всички, които участват в организирането на събитията на dm.org.  Имах известни подозрения, че близките контакти с DeVision няма да се разминат току-тъй, но ми се наложи да си хвана мандибулата преди да се хлопне в бюрото като прочетох новината.  Невероятни сте!  Одобрение

still my broken wings you choose to mend
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #17: 09 Януари 2008

Днес като никога прегледах секция 'Recommendations'  в ласт.фм-а и се натъкнах на следната информация за De Vision от снощи:
Цитат
“Доста приятна немска група, която има 10 студийни албума и 20 години сценична активност + редица компилации, участия и... ще има концерт в България (най-накрая:)) ...

Естествено следващата ми стъпка бе да се логна тук, макар че в първият момент помислих че нещо съм прочел и разбрал погрешно Шок!
Браво!Поздравления,амдирации и благодарности към организаторите на това събитие - новината ще зарадва истински мнозина Усмивка!
Обезателно ще се опитам да присъствам този път, макар че има доста фактори, които ще предопределят дали желанието ми ще може да се реализира.Успех и късмет в предстоящатата подготовка на всички ангажирани с осъществяването на Конвента, а на всички радостни фенове - хубав ден с... De Vision - We Might Be One for a Day Усмивка
Последна редакция: 09 Януари 2008 от RizaaR

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #18: 09 Януари 2008

Не се стърпях и аз да не ви кажа едно БРАВО ! Одобрение
Не се уморихте да организирате хубави изненади . Усмивка
Аз не знам дали ще мога да дойда ( Плачещ  Тъжен ) ,но все пак трябваше да ви похваля .
Последна редакция: 09 Януари 2008 от vicky

reach out and touch faith !
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #19: 09 Януари 2008

Шест пъти го почвах тоя пост и все не успявам да напиша каквото почуствах.
Настръхнах цялата от удоволствие, какво повече да ви кажа!
Благодаря ви, за пореден път!
И разпределяйте задачите насам, включително финансовите.

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #20: 09 Януари 2008

Вече сме готови да обявим, че Depeche Mode партито на 30-ти май, петък, ще се проведе в клуб Библиотеката. Интензивната липса на тишина ще започне от 22ч.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

dmod
Кукла
Публикации: 40

Профил
Отговори #21: 09 Януари 2008

Бравооо! Готин
Последна редакция: 09 Януари 2008 от dmod
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #22: 10 Януари 2008

30-ти и 31-ви май са вече на календара на сайта и можете да потвърдите вашето физическо, психическо и духовно присъствие в "Събития". Вече има и анонси за записване в last.fm - тук и тук.

Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #23: 10 Януари 2008

Аз нещо се обърках - в Събития пише гр. Варна, а в ласт.фм - София. Подозирам, че все пак градът е София, но за всеки случай да си изясня? Усмивка

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #24: 10 Януари 2008

Аз нещо се обърках - в Събития пише гр. Варна, а в ласт.фм - София. Подозирам, че все пак градът е София, но за всеки случай да си изясня? Усмивка

Градът е София, да, вече е оправено.
Предполагам съм се объркал с локацията на Fein's Mansion, вилата ми ситуирана край морето (от чийто покрив, както zuu знае - се виждат бреговете на Грузия), носеща също името Библиотеката, където организирам литературни четения по текстове на Шекспир и Томас Адам.
Последна редакция: 10 Януари 2008 от The Fein

strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #25: 11 Януари 2008

Дойде ред и аз да изкажа благодарности на екипа за тази страхотна изненада. Благодаря Ви ! Надявам се събитията да имат успех и все повече  такива мероприятия да ни радват.

Аз за пореден път няма да мога да се сблъскам с DeVision,но дано вие да си изкарате както подобава. Мисля предната вечер да се отбележа в Библиотеката.

Още веднъж благодаря на екипа за чудесната новина!
LiftedHigher
Джуниър
*
Публикации: 61

Профил
Отговори #26: 11 Януари 2008

Дам, браво на вас! Поздравления за ентусиазма! Одобрение

I'm always willing to learn when you've got something to teach.
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #27: 12 Януари 2008

Искам да благодаря с цялото си сърце на екипа на dm.org, който направи така, че това събитие да се случи!Надявам се повече хора да уважат труда ви и да дойдат да се забавляват на тазгодишния събор.Аз със сигурност няма да го пропусна.С голяма радост и нетърпение очаквам да дойде май и да гледам една от любимите си групи на живо. Усмивка Още веднъж ви благодаря, че за пореден път ще донесете радост на потребителите на dm.org!Мисля, че всеки един от нас ще го оцени!  Одобрение

'Heaven ain't far from where we are '
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #28: 07 Февруари 2008

Интересно се очертава :> а и 'Библиотеката' мисля е подходяща за такива неща, макар че не знам в какво съсътояние е точно в момента...Но, вентилация и мрак и хубава музика да има.. другото само се ражда (изражда) :>

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #29: 07 Февруари 2008

Библиотеката е след основен ремонт и е в чудесно състояние. Силната аспирация, добрата локация в центъра на София, покриване на необходимия капацитет, както и чудесните контакти с управата на заведението ни накараха да направим лесно своя избор. Ще се видим  там, купона ще е запомнящ се.  Усмивка
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.