DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Най-недооценена песен?  (Прочетена 4265 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
14 Февруари 2008

Коментари, моля...

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #1: 14 Февруари 2008

I am you.
Нали все пак Exciter се води най-слабия албум на групата.Еми с песни като I am you според мен доста може да се успорва това твърдение.

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #2: 14 Февруари 2008

Death's Door e една от любимите ми песни изпълнявани от Мартин, като я бие само One Caress. Винаги съм съжалявала, че така и нищо по-съществено не се е случило с нея. Знам, че е написана между другото, за да влезе в саундтрака на Until the End of the World, но ми се ще да бяха имали време да й обърнат повече внимание. 

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #3: 14 Февруари 2008

Коментари, моля...

А ти, авторе на тази така интересна тема, имаш ли какво да кажеш по нея?   Готин
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #4: 14 Февруари 2008

имам, имам...просто обичам да се включвам в по късна фаза на темата, но за теб миро специално ще отговоря веднага  Ангелче:

The Sun & The Rainfall
New Dress
The Things You Said
The Sweetest Condition
(Sister Of Night - не бих я нарекъл недооценена изобщо, но ми е странно, че не я изкараха като сингъл)
Lilian - странно как на никой концерт не я изпълниха, ако мога да задам един въпрос на някой от групата, бих попитал веднага каква е причината.

като става дума за b-sides, обикновено повечето хора, казват, че любими са им Dangerous и My Joy, а според мен Surrender е 10 класи по-добра от тези две, но всеки си има мнение.

La tête dans les nuages
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #5: 14 Февруари 2008

като става дума за b-sides, обикновено повечето хора, казват, че любими са им Dangerous и My Joy, а според мен Surrender е 10 класи по-добра от тези две

Съгласен. Усмивка Както и с Дени за Death's Door.
Иначе е трудно да се определи кои са най-недооценените песни, тъй като някои са подценявани от групата, други от феновете. Като цяло бих посочил Get The Balance Right!, Get Right With Me, People Are People, Lilian и особено любимата ми Goodnight Lovers като брутално игнорирани. А оставянето на песни като Newborn като би-сайдове си е престъпление.

Lilian - странно как на никой концерт не я изпълниха, ако мога да задам един въпрос на някой от групата, бих попитал веднага каква е причината.
Винаги съм предполагал, че причината е, че (очевидно) песента е за бившата жена на Мартин и вероятно той не би се почувствал удобно да я изпълнява на живо...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

deiv4o
Гост
Отговори #6: 14 Февруари 2008

Аз мисля че като цяло периода 81-85 е отдавна забравен за съжеление Тъжена има толкова добри  песни Тъжен
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #7: 14 Февруари 2008

... Като цяло бих посочил Get The Balance Right!, Get Right With Me, People Are People, Lilian и особено любимата ми Goodnight Lovers като брутално игнорирани. А оставянето на песни като Newborn като би-сайдове си е престъпление.
...

People Are People игнорирана?!  Объркан

Явно с теб живеем в различни ДМ светове... за мен тази песен е едно от най-надцените парчета на Депеш Усмивка

See what I see!
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #8: 14 Февруари 2008

... Като цяло бих посочил Get The Balance Right!, Get Right With Me, People Are People, Lilian и особено любимата ми Goodnight Lovers като брутално игнорирани. А оставянето на песни като Newborn като би-сайдове си е престъпление.
...

People Are People игнорирана?!  Объркан

Явно с теб живеем в различни ДМ светове... за мен тази песен е едно от най-надцените парчета на Депеш Усмивка

И аз първо опулих ееееей такива очи като прочетох, че Светльо е включил и People Are People, но както той казва, има песни недооценени от публиката има и такива, които самата група подценява. А, както знаем, въпреки безспорния успех на тази песен, Мартин не я смята за нещо особено и дори е леко разочарован, че тъкмо тя успява да пробие в САЩ. Може би това е имал предвид Светлия. Кажи, Светле, това ли имаше предвид?

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #9: 15 Февруари 2008

А, както знаем, въпреки безспорния успех на тази песен, Мартин не я смята за нещо особено и дори е леко разочарован, че тъкмо тя успява да пробие в САЩ. Може би това е имал предвид Светлия. Кажи, Светле, това ли имаше предвид?

Да, точно. Същото важи и за Get The Balance Right!

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #10: 15 Февруари 2008

аз предлагам да обединим темата с 'най-надценена песен' зашото двете са свързани.

веднага към втората категория включвам:

Something To Do и Sacred...

La tête dans les nuages
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #11: 15 Февруари 2008

Мао, тая тема нещо ми е много позната, мисля, че просто защото вече сме я разисквали.
http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,2246.0.html  Усмивка

The more I look   The more I see   The more I feel
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #12: 15 Февруари 2008

Извинявай Bongy, ровичках се дълго за да проверя дали няма такава тема и понеже не открих, та реших да пусна... грешка, грешка... даже се консултирах и с един авер, че моята памет напоследък ми изневерява, ама понеже и той е от най-старите писатели във форума и той като не се сети и викам...давай

La tête dans les nuages
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #13: 19 Февруари 2008

здравейте и от мен. понеже и аз не съм забелязала че и преди е имало такава тема...сега е времето да си кажа и аз мнението. та аз съм за Get The Balance Right!
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #14: 19 Февруари 2008

Според мен много подценени са Clean, The sweest perfection и Goodnight lovers, като за последната не ми хареса как я пяха на TTA някак си само в едната част на турнето и "набързо". А за другите две не си ги представям на живо или като сингли, но би трябвало да са по-известни и да се говори повече за тях.

I'm a man of flesh and bone.
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.