DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [5 АПРИЛ 2008] 30 МАЙ - Depeche-Mode.org Convention 2008, Библиотеката  (Прочетена 7307 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
05 Април 2008

Както стана ясно по-рано тази година, екипът на DM.org е мобилизирал своите сили в желанието си да превърне ежегодния събор на сайта, в събитие на годината за DM феновете. Освен DE/VISION, които ще свирят наживо в София по покана на DM.org, на 30 Май, петък само ден преди концерта, в Куулхаус "Библиотеката" ще се проведе мащабно DM парти, а зад пулта, като гост ще се изяви чешкият диджей и промоутър DJ Mirage. Той ще се присъедини към обичайните заподозрени DJ julianep и DJ Shunt.

DJ Mirage е организатор на чешкият Electro Prague Festival, както и на Electrowerk, който се провежда в Бърно.

Като организатор е имал възможност да работи с групите:
Die Krupps, Melotron, The Cruxshadows, The Birthday Massacre, Head-less, Psyclon Nine, L'Image, Pleasures Remain, Legacy of Music, Angelspit, както и с ред други, между тях над 30 чешки групи.

Някои от по-популярните му участия, като диджей са:
Depeche Mode партита в - Чехия, Русия и Полша.
Castle Party - Болков, Полша; Chorna Rada Festival - Киев, Украйна; Heavens in Motion DM Party - Гьорлиц, Германия; De/Vision Release Пarty - Москва, Русия; Gothic Party в Москва, Русия; Camouflage Afterparty в Кошице, Словакия; Cybernation.gr партита - Атина, Гърция.

От 1997 година насам, той притежава и компания за уебхостинг услуги, като сред неговите клиенти са: depeche-mode.com, depmod.com, depechemode.cz, recoil.cz и др.

Освен DJ Mirage, на 30-ти Май с нас ще се веселят много специални гости. Част от тур екипа на DE/VISION вече потвърди присъствието си, както и главният организатор на полският фестивал Castle Party.

Ще имате възможност да се запознате и да се забавлявате с хора, превърнали се в част от живота на музикалната сцена в Европа, имена работили с почти всички по-известни групи като: Camouflage, VNV Nation, Apoptygma Berzerk, Mesh и други. Началото на партито ще бъде от 22.00ч., а входът - 5 лв.

Полезни линкове:
http://www.myspace.com/miragecz
http://www.myspace.com/djjulianep
http://www.myspace.com/djshunt
http://www.myspace.com/dm_bulgaria
http://www.myspace.com/devisionbulgaria
http://www.myspace.com/thestudio_a
Последна редакция: 22 Май 2008 от Recoil
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 27 Май 2008

Ето и официалната програма на тазгодишния събор по часове.

30.05. Куулхаус "Библиотеката"

21.30 - отваряне на вратите на клуба
22.00 - начало на ежегодния конвеншън

31.05. Парти център "4КМ"

15.00 - футболна среща на DM феновете в Борисовата градина
16.30 - Meet & Greet с De/Vision в 4КМ за първите закупили билети
20.00 - отваряне на вратите на клуба
21.00 - начало на подгряването от DJ julianep
21.30 - начало на подгряването от DJ Shunt
22.10 - De/Vision на сцената
00.00 - начало на афтърпартито*

*Според уговорката с групата и мениджъра им, колкото по-силно се представи публиката, толкова по-дълго De/Vision ще останат на сцената. Затова и 00.00 часа е условно начало на партито. Стягайте се за достойно представяне. Зъл
Последна редакция: 27 Май 2008 от kirilart
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #2: 29 Май 2008

Искам да спомена, че който не е успял да си закупи билет от предварителната продажба, ще има последен шанс да се сдобие с такъв на цена 30 лв. в куулхаус Библиотеката на ежегодното ДМ парти.
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #3: 29 Май 2008

Ами освен да пожелая на всички форумци, фенове, почитатели, любители и просто присъстващи на предстоящите събития да се забавляват от сърце.
За организаторите -дано всичко протече както е планувано и дори по-добре от очкаваното!А за тези, които няма да могат да дойдат...остава да си пуснем хубава музичка, да чакаме отзивите и сериозно да се замислим какво трябва да направим за да не пропуснем следващият Конвеншън  Млъкнал.
Carpe Noctis! Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #4: 29 Май 2008

аз имам таланта винаги да пропускам такива събития  Плачещ , но исках да пожелая на всички , които ще присъстват на 30 и/или на 31 да си прекарат страхотно !  Усмивка
Депеш партитата , организирани от вас имат тенденцията да стават все по-добри или поне на мен ми изглежда така отстрани . Браво за старанието и за желанието и тн . !
и .....стига съм досаждала

reach out and touch faith !
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #5: 31 Май 2008

НамигванеHappy B-day Thomas

Благодаря на отговорните за музиката! Ще отбележа обаче, че се усещаше липсата на The Fеin. Снимките - малко по-късно.   
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #6: 02 Юни 2008

Искам да кажа и няколко думи за партито, което също ще остави много добри спомени у мен. Имаше доста хора, което ме зарадва, понеже имах опасения, че "Библиотеката" не е особено популярно място за феновете на електронната музика и в случая на ДМ. Естествено основен акцент беше присъствието на Томас и Щефан, които се появиха в самото начало на партито и се застояха доста, особено Томас Ухилен
Веселбата беше голяма и до 12 часа всички бяха "горе на черешата", атмосферата на моменти наподобяваше концерт - нещо, което по мои наблюдения може да се случи само на ДМ парти Пощурял Изкефих се на желанието на Томас да пусна Radioactivity на Kraftwerk, изпълних го с голям кеф, въпреки че знам, че нямат много фенове Плезене Като цяло наблегнах на ранния период на ДМ, исках да пусна песни, които рядко звучат по партита, но лично аз винаги съм искал да слушам.
Томас наистина се очарова от звездата, която получи (всъщност доколкото видях звездата се казва De/Vision и е на името на Томас) и не спря да обяснява колко готин подарък е това. Не съм чул да говори за песен, която иска да напише по повода, но би било страхотно, ако наистина го направи!
Също така се радвам, че срещнах не малко хора, които не бях виждал скоро Полицай Към 6 часа сутринта партито беше приключило и с бавна крачка се запътих към нас за няколко часа сън преди концерта, който чакам от 20 години .. пардон, от 6 месеца Зъл

Не ми се иска да се сещам за някои от посетителите, но си обещах да "нахраня" публично един от тях, който си мислеше, че може да си купи нещо от мен (вероятно песен, така и не разбрах) за 20 лева и настоятелно ми ги хвърляше на пулта, като след петия път просто ги взех и ги напъхах в един процеп на бара .. предполагам, че още си седят там. Както и да е, понеже не искам бан, само ще му кажа "нахранен си" и с това приключвам.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #7: 02 Юни 2008

Юли, ще споделиш ли коя песен беше оценена на 20 лв., защото ме гризе любопитството? Да не е била някоя чалгийка?  Ухилен Пак добре, че ти ги е хвърлил на пулта, а не ти ги е залепил на челото.  Очиврът

Партито беше много хубаво. Че кое парти на ДМ.орг не е било такова?! Чувствах се много добре, пийнах си, не спрях да танцувам цяла нощ, видях се с много хора, които и аз като Юли не бях виждала от доста време и после дори имах сили за пицария след купона.

Дано по-честичко да имаме такива сбирки, минават като един миг и много ми липсват през останалото време, и най-важното - зареждат ме с много положителна енергия.  Усмивка
Последна редакция: 02 Юни 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #8: 02 Юни 2008

Юли, ще споделиш ли коя песен струва 20 лв. според "купувача", защото ме гризе любопитството? Да не е била някоя чалгийка?  Ухилен Пак добре, че ти ги е хвърлил на пулта, а не ти ги е залепил на челото.  Очиврът
....
С удоволствие, но наистина не разбрах какво иска, говореше неразбираемо, а и беше доста шумно. По едно време взе да ми сочи нещо на баджа със снимката на 101, после взе да го дърпа .. абе грозна работа, чак охраната се намеси Полицай
Искам да използвам момента да се извиня на тези от вас, чийто музикални желания не успях да изпълня, за съжаление нямаше достатъчно време, а и както стана дума исках да наблегна на по-старите неща, а рикуести за Work Hard (примерно) просто няма Ухилен
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #9: 02 Юни 2008

Отново перфектна музика, празненство в страхотна компания, към която този път се присъединиха и De/Vision Пощурял. Да не пропусна да спомена и DJ Mirage, който ме изненада доста приятно с Das Spiel Ist Aus (Laibach). Наистина не очаквах да чуя точно тази песен Шок!
Мястото беше много добре подбрано. Аз също се зарадвах на многото посетили събора фенове Одобрение! Предполагам, че скоро ще публикувате и сетлистите от вечерта. Поздрави Намигване!

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #10: 02 Юни 2008

Кога ще има отново ДМ-парти(в София)?Искам пак! Пощурял
Беше ми първото мероприятие организирано от сайта и страшно ми хареса.Браво момчета и момичета-печелите потупване по рамото  Намигване и още един верен фен!Беше невероятно хубаво и много се забавлявах!
И за да не остана по-назад от стилистиката на Оскар-ите, исикам да благодаря на виновниците за това събитие!Благодаря на DJ-ите, на всички присъстващи!Специални благодарности на Йоана и Митко затова, че дойдоха с мен!И да не забравя онази мила сервитьорка,която се усмихваше всеки път когато ни сменяше пепелника, а когато си тръгнахме ни изпрати с "Приятна вечер"
Очаквам новото парти с нетърпение!
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #11: 02 Юни 2008

Хайде бе хора....дайте снимки, че и тези като мен, дето не са присъствали, да се порадват малко Намигване

Angels of the Universe
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #12: 02 Юни 2008

Ето тук малко снимки от мен. Този път за разлика от друг път снимах много малко, защото бях твърде заета да скачам, пея или да немея от възхищение... или поради загуба на глас. Ама колкото толкова. По време на самия концерт не съм снимала, защото ми се стори загуба на време - бях твърде развълнувана дори да държа фотоапарата здраво, пък и наоколо имаше достатъчно хора, дето снимаха като за последно, предполагам, че все отнякъде ще се появят снимки.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #13: 02 Юни 2008

Ето тук малко снимки от мен. Този път за разлика от друг път снимах много малко, защото бях твърде заета да скачам, пея или да немея от възхищение... или поради загуба на глас. Ама колкото толкова. По време на самия концерт не съм снимала, защото ми се стори загуба на време - бях твърде развълнувана дори да държа фотоапарата здраво, пък и наоколо имаше достатъчно хора, дето снимаха като за последно, предполагам, че все отнякъде ще се появят снимки.
Eee много ти благодаря Дени!!! За коментарите си просто Ненадмината!!! Усмивка

Angels of the Universe
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.