DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 4  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [7 МАЙ 2008] Depeche Mode отново заедно  (Прочетена 16463 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
07 Май 2008

Ваканциите и отпуските свършиха, но не само за нас. Вчера Depeche Mode са започнали записи по 12-тия си студиен албум.

Дейв Гахан, Мартин Гор и Анди Флетчър работят по наследника на ''Playing The Angel" в Калифорния, като се предполага, че заедно с тях е и продуцентът Бен Хилиър. Според източниците, някои от песните са вече в напреднала фаза.

Официално потвърждение и още информация - скоро.
Последна редакция: 18 Септември 2008 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #1: 07 Май 2008

Страхотна новина Пощурял! Може би новият албум ще излезе дори по-рано отколкото очаквахме и това много ме радва. Сега ще последват обичайните предположения относно звученето му и т.н. Дано наследникът на Playing The Angel ни изненада приятно Ангелче.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #2: 07 Май 2008

Новината е чудесна и ме зарежда с енергия за предстоящото очакване на албума. Както Рози е писала вече, започва гадаенето, първите фейкове, после и първите прокраднали се в нета откъси от песни, артуърка, цели песни, първи клип и разбира се датите за следващото турне! Пощурял

Чакането свърши, започва очакването Усмивка
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #3: 07 Май 2008

При вида на изречението "Вчера Depeche Mode са започнали записи по 12-тия си студиен албум." направо подскочих, а сърцето ми определено се разбърза нанякъде. Въпреки че все пак го очаквахме, въпреки, че не е съвсем като "гръм от ясно небе", пак си е тръпка. Чак ми иде да разцелувам Светльо, нищо че той е само приносител на добрата новина.

Много ми се ще чакането да не се проточи твърде дълго, но съм по склонна да чакам, отколкото да получа нещо направено набързо, колкото да не останат феновете с празни ръце. Искам всичко - клюки, слухове, спекулации, фейкове, официално и неофициално получени откъси от нови песни.... - искам пълното изживяване "нов албум".

Хайде да ни е честито новото начало Усмивка

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #4: 07 Май 2008

уау ! направо не ми се вярва  Усмивка . добре ,че първи април отдавна мина та да съм спокойна ,че не си играете с нервите на хората  Намигване .
значи ще чакаме и ще се надяваме на нещо добро ...(всъщност каквото правихме и до сега , но поне се знае ,че на нещата им е дадено тласък )

reach out and touch faith !
N:Mode
Гост
Отговори #5: 07 Май 2008

HOME съобщава, че първите сесии по новия албум са започнали на 5-ти Май в Калифорния. Според непотвърдена информация най-ранната дата за предстоящо издаване е Март следващата година. През следващите дни се очакват доста спекулации около започналите записи, но трябва да се има предвид, че до момента никой официален източник не е оповестил за такава новина.  Усмивка
Последна редакция: 07 Май 2008 от N:Mode
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #6: 08 Май 2008

може и непотвърдена да е информацията обаче нали се сещате че винаги когато има слух от тоя вид винаги накаря се оказва че е било вярно! така че ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ! Одобрение ех, на това му викам аз хубав ден...не може да не се усмихнеш като разбереш какво правят Депеш в момента...аз не че само се усмихвам...ще излетя! скачам и не ме търсете! трябва да се обадя на много хора! Пощурял
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #7: 10 Май 2008

09.05.2008, Санта Барбара. Намигване
Последна редакция: 10 Май 2008 от Aleksandrovster
ani
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #8: 15 Май 2008

Благодаря ти,Александров за вълшебната снимка! Слухове ли?Нещата са сериозни-ура,ура,ура!
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #9: 18 Май 2008

Кратък ъпдейт: В студиото е и звуковият инженер Ферг Петеркин, работил с някои интересни имена от британската алтернативна сцена като Placebo, Snow Patrol, The Horrors, Zero 7, както и със Софи-Елис Бекстър и младата надежда на модерния джаз Джейми Кълъм.
Последна редакция: 18 Май 2008 от The Fein

Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #10: 19 Май 2008

Започна и мен да ме тресе треската около новия албум както преди да излезе PTA.Айде да минават по-бързо тия 7-8 месеца и да чуем всички първите изтекли неща в интернет Ухилен
Ако трябва да съм сериозен,силно се надявам новият албум да е по-малко електронен от PTA.Бих искал песни със звученето на Saw Something в него...
Смесица от електроника и живи инструменти е това,което направи SoFaD и Ultra толкова велики...Не че в Exciter и PTA ги няма, но не са в дозата,в която бих искал да бъдат.
P.S. На снимката Мартин прилича на студентче 3ти курс Ухилен
Последна редакция: 19 Май 2008 от Infra Red

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #11: 19 Май 2008

Ухилен Мартин наистина изглежда като студенче, Дейв се е размазал от кеф а флеч си е същия сладур така, че нямам търпениеееееееееее да чуя какво ще направят заедно. Направо не ми излиза от ума. Готин

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
deiv4o
Гост
Отговори #12: 19 Май 2008

тези ако са качвани вече sorry Усмивка
http://img89.imageshack.us/my.php?image=depecheqc2.jpg
http://img527.imageshack.us/my.php?image=daveii7.jpg
http://img511.imageshack.us/my.php?image=fletchyv9.jpg
http://img252.imageshack.us/my.php?image=martinfx2.jpg
http://img511.imageshack.us/my.php?image=santabarbaraxv5.jpg

флеч верно прилича на elton jonh:)
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 20 Май 2008

Вече има информация и за още един човек от студийния екип на DM. Това е Люк Смит, който ще отговаря по програминга на новия албум на групата, а до момента той има три солови. Ако искате да научите повече за човека, когото BBC 6 са обявили за "the future voice of England", може да посетите изключително интересния му уебсайт.
Последна редакция: 20 Май 2008 от The Fein

benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #14: 20 Май 2008

Уха, не мога да повярвам, че са започнали толкова рано!  Усмивка Благодаря за новината, чакам с нетърпения евентуалния нов албум!

I'm a man of flesh and bone.
Страници: [1] 2 3 4  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.