DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [Всички]
  Печат  
Автор Тема: 15 АВГУСТ 2008 - Депеш Мод парти в Бургас в Pirate's Rest  (Прочетена 11399 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
05 Август 2008

Здравейте,

Исках само набързо да направя предварително изявление относно предстоящото бургаско Депеш Мод парти на 15 Август. Може би си спомняте подобното събитие миналата година в същия клуб (повече инфо тук: http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,3208.msg33564.html#msg33564 )

Идеята е да се направи нещо като афтър-парти на фестивала Spirit of Bourgas (http://www.spiritofburgas.com) който протича между 15-17 Август. На този етап доуточняваме повечето детайли, но като концепция очаквайте подобно на миналата година събитие.

Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #1: 05 Август 2008

На този етап доуточняваме повечето детайли, но като концепция очаквайте подобно на миналата година събитие.
Пияни физиономии и караоке? Ухилен

freelove for everyone
johnny
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #2: 08 Август 2008

ей пианка,
знам какво смяташ да си причиниш на 15 ти,
но
не слагай всички под общ знаменател

мухахахаха

"The tin man says I'm doing fine"
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #3: 09 Август 2008

Извинете ме за прибързаността, но ще ми бъде от полза, ако споделите някакво допълнтелно инфо относно партито на 15ти. Благодаря предварително.  Усмивка
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #4: 09 Август 2008

Пияни физиономии и караоке? Ухилен

Айде сега, нещо против караокето ли? Имаше доста добри попълнения миналата година ... Дейв и Мартин трябва да се притеснят!  Ухилен

Надявам се да имам възможност да посетя събитието, ще ми е много приятно! Усмивка
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #5: 11 Август 2008

Здравейте отново!

Ето малко повече информация за партито.

Както споменах, събитието ще се състои на 15 Август (петък). Музиката ще бъде 85% Депеш Мод, а ди джеите ще бъдат МО. и аз (Ghostwheel). Заведението e Pirate's Rest - интимен брит/алтърнатив-бар, който в момента е в реновация и отваря врати наново на 15-ти Август в деня на партито.

Идеята е Депеш Мод партито да се получи като афтър-парти на фестивала Spirit Of Bourgas, който протича през уикенда.

Подобно на миналата година, програмата ще включва едночасов Караоке мини-конкурс.

Началния час е 9:00, а купонът ще продължава докато имаме енергия.

Повече информация - снимки, упътване и настаняване - съвсем скоро!

П.С.
Поради факта, че един от споменатите по-горе ди джеи за добро или лошо е третиран "специално" в този форум, ще умоля пишещите в тази тема да се въздържат от "по-специални" коментари. Партито се прави с цел да се забавляваме и не ми се иска нещо, в което аз участвам като основен организатор да поднови стари дрезги, към които винаги съм бил против.
Последна редакция: 11 Август 2008 от dobomode

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #6: 11 Август 2008

Ще се въздържа от постване на "по-специални коментари". както и от присъствие в Пайрът Рест.
 Усмивка
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #7: 11 Август 2008

Идеята е Депеш Мод партито да се получи като афтър-парти на фестивала Spirit Of Bourgas, който протича през уикенда.

Как точно ще е афтър-парти в петък на фестивал, който протича през уикенда?  Объркан  Очиврът 

"I'm my own worst enemy"
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #8: 12 Август 2008

Как точно ще е афтър-парти в петък на фестивал, който протича през уикенда?  Объркан  Очиврът 

Фестивалът започва в петък.

Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #9: 12 Август 2008

Имах огромно желание да посетя партито, жалко е че участието на добре или лошо третирания в този форум "ди джеи" ми провали плановете.  Бесен
Иначе концерта на Sister Of Mercy започва в 23.00 часа и затова началният час на партито ми се вижда доста ранен. Надявам се да се видим на концерта.  Усмивка

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #10: 12 Август 2008

Добо, горе-долу със същия успех може да го обявите и като афтър парти на Trash Till Death фестивала в Каварна, който приключва в ранните часове на четвъртък.  Ангелче
Прощавайте, но аз лично не мога да хвана логиката на това да се прави афтър парти на фест с хедлайнери - The Sisters Of Mercy, Asian Dub Fondation, Kosheen и особено Cradle Of Filth и да се пуска 85% Депеш.  Объркан

"I'm my own worst enemy"
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #11: 13 Август 2008

Добо, горе-долу със същия успех може да го обявите и като афтър парти на Trash Till Death фестивала в Каварна, който приключва в ранните часове на четвъртък.  Ангелче
Прощавайте, но аз лично не мога да хвана логиката на това да се прави афтър парти на фест с хедлайнери - The Sisters Of Mercy, Asian Dub Fondation, Kosheen и особено Cradle Of Filth и да се пуска 85% Депеш.  Объркан

Правим го Депеш Мод парти, което по щастливо стечение на обстоятелствата става по време на този фестивал. Тъй като има някои музикални връзки с някои от участващите банди, го нарекох неформално афтър-парти понеже солидна доза от тези, които ще посетят фестивала биха могли да се възползват от събитието. Нямаме претенции или идея това парти да бъде с някаква дълбока концепция. Просто правим ДМ парти, на което ще можем да се съберем всички и веселим и толкова. Усмивка Доказахме, че можем да го направим доста успешно миналата година със скромна организация и се надявам тази година да се получи още по-добре.
Последна редакция: 13 Август 2008 от dobomode

dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #12: 13 Август 2008

Иначе концерта на Sister Of Mercy започва в 23.00 часа и затова началният час на партито ми се вижда доста ранен. Надявам се да се видим на концерта.  Усмивка

Ами най-вероятно посетителите ще дойдат на 2 вълни - тези които идват директно на партито и тези които ще дойдат след концерта.

dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #13: 13 Август 2008

Прилагам и някои линкове с полезна информация към постове от темата за партито от миналта година.

Снимки от заведението

Карта

Хотели

Квартири
Последна редакция: 13 Август 2008 от dobomode

kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #14: 13 Август 2008

Всеки си решава къде да ходи и защо. Аз смятам, че партито ще се получи добре и хората, които са решили да го посетят, ще се забавляват, поне по спомените ми от миналата година, особено, ако пак има ДМ караоке, на което мисля да се изявя с дуетната ми половинка по такива мероприятия Усмивка
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #15: 13 Август 2008

Забравих да спомена, че заведението е инвестирало в 2 огромни климатични инсталации, така че този път няма да има некомфортни жеги. Усмивка

strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #16: 13 Август 2008

Ами най-вероятно посетителите ще дойдат на 2 вълни - тези които идват директно на партито и тези които ще дойдат след концерта.

Аз май ще съм от втората вълна. Все пак ще дойда.  Усмивка
johnny
Джуниър

Профил
Отговори #17: 14 Август 2008

Незнам на колко вълни ще идват хората, но вчера говорих с две момичета, които продаваха билети и те ми казаха че The sisters of mercy излизат в 19.00 ч. Кой когато иска да идва. 

SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #18: 14 Август 2008

Незнам на колко вълни ще идват хората, но вчера говорих с две момичета, които продаваха билети и те ми казаха че The sisters of mercy излизат в 19.00 ч. Кой когато иска да идва. 

и аз не знам за вълните, но подозирам колко са компетентни въпросните девойки, най-вероятно официалния сайт на фестивала си е объркал програмата, щом те така са казали... да вземем да им се обадим да оправят "печатната" грешка Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #19: 22 Август 2008

Явно аз ще съм първия, който ще публикува отзиви за партито. Усмивка

Събитието стана много добре, с идентични емоции и настроение, както миналата година. За съжаление, може би поради съпътстващия фествивал или по-слаба промоционална дейност, броя на посетителите не беше както при миналата година. Въпреки това доста фенове се появиха и празнуваха нощта с песни на Депеш. Отново имахме посетители от други градове - София, Варна, Русе и други които предполагам изпускам.

Партито включваше доста Караоке изпълнения като този път осмелилите се бяха много повече в сравнение с миналогодишното събитие.

Ето и няколко снимки от моята колекция (ще ви трябва Internet Explorer 6+ или Firefox/Safari браузър):

http://gallery.me.com/ghostborn#100175

Надявам се и други гости да публилуват своите отзиви и снимки. Усмивка

Последна редакция: 23 Август 2008 от dobomode

yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #20: 24 Август 2008

За жалост аз нямам снимки за публикуване, но пък за сметка на това имам страхотни спомени! Усмивка
Партито се получи много забавно, особено в частта с караокето, която доминираше от един момент до края на вечерта. Певците бяха много повече от миналата година и между тях ми се откроиха някои скрити таланти ...
Надявам се тези Бургаски вечери да се превърнат в ежегодна традиция!  Одобрение 
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #21: 25 Август 2008

Привет и от мен!

Надявам се да ми позволите и аз да се включа с коментар към темата, въпреки известното закъснение (изчаквах снимковия материал).  Усмивка

Аз ще запомня първото си посещение в Бургас с хубаво време, интерсни места, много нови познанства, страхотно настроение и, разбира се, ДМ парти в Pirate's Rest.
За мен беше истинско удоволствие да съм сред присъстващите - много ДМ, място на дансинга, настроение и хубави песни, изпълнени от приятели.
Поздравления на всички които се включиха в караокето, което беше нещо ново за мен. Догодина и аз обещавам да се престраша и да застана зад микрофона.  Намигване

Искрено се надявам, скоро отново да имаме възможност да се съберем и да прекараме една такава вечер, изпълнена с добро настроение и емоции
Последна редакция: 26 Август 2008 от zuu

jump out of time
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #22: 27 Август 2008

За жалост аз нямам снимки за публикуване, но пък за сметка на това имам страхотни спомени! Усмивка
За още по-голямо съжаление има и хора, които нито имат снимки за публикуване,нито имат спомени Полицай

freelove for everyone
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #23: 30 Август 2008

Съжалявам за ненавременната намеса, но по-добре късно, от колкото никога. Нетипично за мен имах в себе си фотоапарат. Нетипично се почувствах, когато не съм част от организацията, в смисъл успях да пийна подобаващо. Хубавото на това да си фотограф, е че в снимките не присъстват собствените ти моменти, които не искаш да си спомняш, или тези които не са за пред чужденците Ухилен
Лично аз си изкарах много добре, както на партито, така и през целият уикенд в Бургас. Видях се с много приятели, с които не се бях виждал дълго време, и за съжаление не успях да се видя с други, с които също не съм се виждал дълго. Благодарение на любезните домакини от Бургас  се чувствах като у дома си, а в определен момент и по-комфортно(визирам една страхотна кръгла спалня).
Най-накрая намерих време да оправя снимките, вижте няколко.

* IMG_0038.JPG (162 KB, 640x480 - видяно 401 пъти.)

* IMG_0044.JPG (157.3 KB, 480x640 - видяно 391 пъти.)

* IMG_0019.JPG (137.38 KB, 480x640 - видяно 394 пъти.)

* IMG_0018.JPG (187.37 KB, 480x640 - видяно 405 пъти.)

* IMG_0020.JPG (141.83 KB, 640x480 - видяно 393 пъти.)

Good Evening, Sofiaaa!
kiril101
Екип

Профил WWW
Отговори #24: 30 Август 2008

..още малко

* IMG_0021.JPG (159.05 KB, 640x480 - видяно 378 пъти.)

* IMG_0023.JPG (167.97 KB, 640x480 - видяно 436 пъти.)

* IMG_0027.JPG (150.32 KB, 640x480 - видяно 384 пъти.)

* IMG_0035.JPG (156.89 KB, 640x480 - видяно 377 пъти.)

* IMG_0037.JPG (142.2 KB, 480x640 - видяно 381 пъти.)

Good Evening, Sofiaaa!
kiril101
Екип

Профил WWW
Отговори #25: 30 Август 2008

..хайде стига толкова.

* IMG_0043.JPG (154.15 KB, 640x480 - видяно 371 пъти.)

* IMG_0039.JPG (152.69 KB, 640x480 - видяно 383 пъти.)

Good Evening, Sofiaaa!
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #26: 31 Август 2008

Супре са Кире, мерси!

Аз май от някои от тези снимки също нямам спомени, организатор или не... Ухилен

johnny
Джуниър

Профил
Отговори #27: 31 Август 2008

Партито беше супер, това са снимките които имам. Качеството е лошо-правени са с моб.телефон. Трябва пак да се съберем да пийнем. Мухахаха

* DSC00029.JPG (863.55 KB, 2048x1536 - видяно 381 пъти.)

* DSC00030.JPG (872.44 KB, 2048x1536 - видяно 381 пъти.)

* DSC00033.JPG (899.74 KB, 2048x1536 - видяно 376 пъти.)

* DSC00034.JPG (879.11 KB, 2048x1536 - видяно 389 пъти.)

* DSC00036.JPG (682.44 KB, 2048x1536 - видяно 359 пъти.)

Страници: 1 2 [Всички]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.