DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 37
  Печат  
Автор Тема: София -18 май  (Прочетена 135855 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #60: 07 Октомври 2008

хора,безкрайно съм отчаян-концертът е на 18-ти а аз съм 12-ти клас и имам матура на следващия ден Тъжен ужасно много искам да отида ,а все пак един подобен изпит,който може да ти определи...живота,мамка му,не ми се изпуска...дайте съвет какво може да се направи,просто нямам думи какъв съм карък Тъжен

Много неприятна ситуация. Но имайки предвид, че концертът свършва около 23:30, не по-късно от полунощ и ще те зареди със страшно много положителна енергия, според мен ще ти даде сили и вдъхновение за изпита на следващия ден. А и каквото си научил дотогава научил, последната вечер не се чете.
Помисли си и направи това, което е най-добре за теб!  Усмивка

и това е така...и все пак няма на кой друг да се случи освен на мен Тъжен а тия хора 3-ти път надали ще дойдат...и на В.Левски...ще бъде лудница,а на мен адски много ми се ходи...а матурата е от 9ч сутринта и ще имам всичко на всичко не повече от 5-6 часа да се наспя...на един от най-важните си изпити вместо да решавам задачи по математика ще хъркам на чина...

Или да изпуснеш София и да отидеш в Белград.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
smoky_666
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #61: 07 Октомври 2008

...или да запиша математиката като 3-та матура и 2-рата да ми е нещо друго и на математиката ще се явя 10-тина дена по-късно...оферта си е Усмивка
DanielaDaniela
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #62: 07 Октомври 2008

Words are very unnecessary...

Защо ли тъкмо днес си изрових в YouTube това - поздрав за всички, които не са го гледали и слушали.. Judas....................
http://www.youtube.com/watch?v=G8jXONlWiCQ&eurl

това е най-страхотният коментар, когато всички са толкова превъзбудени, че казват неща, само за да не мълчат. не те познавам, но ти уцели точно това, което ми трябваше в момента.
айде още веднъж парчето, защото няма как да се чака спокойно, освен ако не се слуша до припадък

"Suffer with pride"
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #63: 07 Октомври 2008

...или да запиша математиката като 3-та матура и 2-рата да ми е нещо друго и на математиката ще се явя 10-тина дена по-късно...оферта си е Усмивка

Ако можеш да избираш сменяй датите просто... Макар, че като три се размъти главата от концерта няма да ти е до задачи. Ако можеш ги изтегли преди концертите.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
DanielaDaniela
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #64: 07 Октомври 2008

хора,безкрайно съм отчаян-концертът е на 18-ти а аз съм 12-ти клас и имам матура на следващия ден Тъжен ужасно много искам да отида ,а все пак един подобен изпит,който може да ти определи...живота,мамка му,не ми се изпуска...дайте съвет какво може да се направи,просто нямам думи какъв съм карък Тъжен

Много неприятна ситуация. Но имайки предвид, че концертът свършва около 23:30, не по-късно от полунощ и ще те зареди със страшно много положителна енергия, според мен ще ти даде сили и вдъхновение за изпита на следващия ден. А и каквото си научил дотогава научил, последната вечер не се чете.
Помисли си и направи това, което е най-добре за теб!  Усмивка

и това е така...и все пак няма на кой друг да се случи освен на мен Тъжен а тия хора 3-ти път надали ще дойдат...и на В.Левски...ще бъде лудница,а на мен адски много ми се ходи...а матурата е от 9ч сутринта и ще имам всичко на всичко не повече от 5-6 часа да се наспя...на един от най-важните си изпити вместо да решавам задачи по математика ще хъркам на чина...

Или да изпуснеш София и да отидеш в Белград.

айде стига мекушави хлапета. ако сте умни, ще си вземете изпитите и без това няма да се спи тази нощ. то и българското образование едно цвете, не е голям зор да се подготвиш. направо ме разтройвате. ако беше фен на депеш министъра на образованието, щеше да я отмени веднага тъпата матура, но кой го знае какъв е. той и да не беше фен, ако беше поне малко умен, щеше да се светне, че ако промени датата, ще си спечели и той фенове за следващите избори. но те май не са много умни у нас, за съжаление. само амбиция и желание е решението. стискам ви палци на всичките с матурата.

"Suffer with pride"
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #65: 07 Октомври 2008

от опит знам че  седмици преди концерта спирам да мисля за всикчко друго и лягам и ставам с мисълта за концерта Пощурял и това ми състояние определям като най-върховното досега в съществуванието ми!!!! Та за матурите ---не знам--помисли--ако си в моето състояние си загубен! Без да те отчайвам! Побъркан
smoky_666
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #66: 07 Октомври 2008

Ако можеш да избираш сменяй датите просто... Макар, че като три се размъти главата от концерта няма да ти е до задачи. Ако можеш ги изтегли преди концертите.

е аз ще имам 10 дена да се подготвя в крайна сметка,а и си знам като цяло нещата...2-рата матура е по немски,отсега стискайте палци,че ще ми се съдере 3-буквието от зубрене,ама на концерта отивам! Усмивка
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #67: 07 Октомври 2008

Ирина Костадинова - пратеничка на bTV, утре ще взима интервю от Андрю Флечър, като централна тема на него ще е гостуването на групата в България.

"I'm my own worst enemy"
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #68: 07 Октомври 2008

За мен новината за концерта не беше кой знае колко изненадваща,с оглед на това,което се случи преди две години,както и с няколкото посещения на Анди миналата година-явно България вече не е толкова нежелана дестинация за Депеш Мод.
От пресконференцията ми направиха впечатление няколкото изключително глупави и безмислени въпроси,особено от румънските журналисти.Хубаво беше да разберем с кои музиканти (освен Ицо) Депеш ще се представят на сцената-пак ли ще видим Питър Гордино,или пък някой друг зад клавишните....Явно обаче тези неща ще ги разберем по-късно.
Иначе това,че концерта в България е в самото начало на турнето предполага,че тук почти сигурно ще бъдат изпълнени повече песни от предстоящият нов албум на групата.Също така случайно или не,първия кръг на турнето ще е в Европа,а след това ще има концерти в Америка-при „Touring The Angel” беше обратното.
От малкото,което успях да чуя от “Рeace” и „Wrong” не успях да си направя кой знае какви изводи за звученето на новия албум,но се надявам,че той отново ще бъде на ниво и всички ще се радваме отново да видим любимците си на българска сцена  Усмивка
Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #69: 07 Октомври 2008

От пресконференцията ми направиха впечатление няколкото изключително глупави и безмислени въпроси,особено от румънските журналисти.Хубаво беше да разберем с кои музиканти (освен Ицо) Депеш ще се представят на сцената-пак ли ще видим Питър Гордино,или пък някой друг зад клавишните....Явно обаче тези неща ще ги разберем по-късно.

Това е защото по традиция не изпращат хора, които да отбират повече от музика (камо ли пък да познават по-детайлно някоя група) и естествено няма как да надскочат посредствените изпълнения от сорта на 'Хареса ли ви последния път у нас' или 'Как се чувствате отново заедно'.
Последна редакция: 07 Октомври 2008 от Watermark

Life goes on..
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #70: 07 Октомври 2008

Това е защото по традиция не изпращат хора, които да отбират повече от музика (камо ли пък да познават по-детайлно някоя група)

Как бе, една румънка каза, че на последния им концерт в Букурещ припаднала. Ако не друго, поне на концерт е била Намигване

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #71: 07 Октомври 2008

Още нещо забавно във връзка с пресконференцията- ето как са посрещнали момчетата вчера Намигване: http://uk.youtube.com/watch?v=FGyr613jZD8
Малко прилича на запис от лудницата Побъркан, но явно журналистите са доста емоционални Ухилен!

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #72: 07 Октомври 2008

Още нещо забавно във връзка с пресконференцията- ето как са посрещнали момчетата вчера Намигване: http://uk.youtube.com/watch?v=FGyr613jZD8
Малко прилича на запис от лудницата Побъркан, но явно журналистите са доста емоционални Ухилен!

Това не са журналистите, а феновете.  Намигване Журналистите седяха кротко точно срещу момчетата.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #73: 07 Октомври 2008

Това не са журналистите, а феновете.  Намигване Журналистите седяха кротко точно срещу момчетата.

Ххаха, вярно, че e снимано доста отстрани, фенове ще да са Намигване! Обаче с това "Daviid, look heeere!" направо ме умориха от смях Ухилен Пощурял!

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
ichipichi
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #74: 07 Октомври 2008

аз естествено се разревах вчера щом чух новината,но тва е нормално предполагам Побъркан
след миналия концерт си обещах,че следващия път ще съм пред сцената и ще полудея.Естествено смятах да посетя и поне още 5 други концерта близо и далеч.............................Уви планът ми няма да се осъществи и не защото имам матура(повярвайте ми аз бих повтаряла 12 клас за този концерт)а защото терминът ми е на 29май УсмивкаВъпреки това ще си поръчам линейка на стадиона и с риск да родя по средата на концерта ще съм там някъде пък било то и не пред сцената.После ще викна Мартин за кръстник.
Е честито на всички и дано новият ми план проработи
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 37
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.