DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 37
  Печат  
Автор Тема: София -18 май  (Прочетена 135868 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #45: 06 Октомври 2008

Честито и от мен! Преди първия концерт разбрах, че детските мечти се сбъдват...След него вярвах, че Депеш ще дойдат пак (Дейв ни обеща Намигване) Сега, живот и здраве, ще ни зарадват отново с концерт  и то на нац. стадион - ехааа! Незнам на кой свят се намирам!
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #46: 06 Октомври 2008

Някой дали има идея какво пита жената в началото на пресконференцията, защото аз явно съм глуха.  Объркан Аз поне чух единствено from Bulgaria  Ядосан
Последна редакция: 06 Октомври 2008 от sisterofnight

"I'm my own worst enemy"
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #47: 06 Октомври 2008

Някой дали има идея какво пита жената в началото на пресконференцията, защото аз явно съм глуха.  Объркан Аз поне чух единствено from Bulgaria  Ядосан

Не си глуха, просто мацката беше единствената, която си зададе въпроса без микрофон... ама сигурно ще да е било от напъна за първенство  Пощурял... винаги сме първи, много яко! Зъл

See what I see!
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #48: 06 Октомври 2008

Не си глуха, просто мацката беше единствената, която си зададе въпроса без микрофон... ама сигурно ще да е било от напъна за първенство  Пощурял... винаги сме първи, много яко! Зъл

да и понеже си е задала върпоса без микрофон в репортажа на бтв (екипът е бил техен, нали) не я дадоха нея като пита, а само те като отговарят. но по отговора и по традиционните върпоси, които знаем, че задават журналистите, може да се съди, че сигурно е било нещо като "помните ли концерта си в българия и ще се върнете ли пак".

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #49: 06 Октомври 2008

да и понеже си е задала върпоса без микрофон в репортажа на бтв (екипът е бил техен, нали) не я дадоха нея като пита, а само те като отговарят. но по отговора и по традиционните върпоси, които знаем, че задават журналистите, може да се съди, че сигурно е било нещо като "помните ли концерта си в българия и ще се върнете ли пак".
Някак в този златен за страната ни момент ми залипсва Славчо с традиционната оферта към Ку-Ку бенда да забият нещо българско пред онез ми ти 'ора Усмивка

freelove for everyone
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #50: 06 Октомври 2008

Като заговорихте за пресконференцията, има няколко момента на които се захласнах от смях...като момента когато някой ги попита дали се чустват като британци или като космополити и Дейв и Мартин отговориха че са космонавти...

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #51: 06 Октомври 2008

Не мога да коментирам, ще пукна от щастие!!!
Живота отново има смисъл..
Ангелче

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

deiv4o
Гост
Отговори #52: 06 Октомври 2008

това е яко:)УсмивкаУсмивка

dave gahan_Nostalgia_видео

сложих го тук Усмивка сори ако не е трябвало
sisterofnight
Ултрас
*

Профил WWW
Отговори #53: 06 Октомври 2008

Казва че е от БНТ, тъй че екипа на БТВ леко се е поразходил до Берлин.

"I'm my own worst enemy"
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #54: 06 Октомври 2008

гледах няколко пъти пресконференцията---и тримата изглеждаха много щастливи,доволни и пълни с енергия---това ме кара да се  чувствам още по-.....обезумял от кеф! Защото лъхаше много положителна енергия,веселба,лекота,непринуденост,че....не знам, поне за мен това е обещаващо когато си личи удоволствието че са заедно..творенето на песни ще е....абе днес направо съм се побъркал...от кеф и вълнение...предполагам разбирате какво искам да кажа Побъркан
sisterofnight
Ултрас
*

Профил WWW
Отговори #55: 06 Октомври 2008

Репортажа на БНТ тук.
Гледайте след 22-та минута.  Намигване

"I'm my own worst enemy"
smoky_666
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #56: 06 Октомври 2008

хора,безкрайно съм отчаян-концертът е на 18-ти а аз съм 12-ти клас и имам матура на следващия ден Тъжен ужасно много искам да отида ,а все пак един подобен изпит,който може да ти определи...живота,мамка му,не ми се изпуска...дайте съвет какво може да се направи,просто нямам думи какъв съм карък Тъжен
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #57: 06 Октомври 2008

хора,безкрайно съм отчаян-концертът е на 18-ти а аз съм 12-ти клас и имам матура на следващия ден Тъжен ужасно много искам да отида ,а все пак един подобен изпит,който може да ти определи...живота,мамка му,не ми се изпуска...дайте съвет какво може да се направи,просто нямам думи какъв съм карък Тъжен

Много неприятна ситуация. Но имайки предвид, че концертът свършва около 23:30, не по-късно от полунощ и ще те зареди със страшно много положителна енергия, според мен ще ти даде сили и вдъхновение за изпита на следващия ден. А и каквото си научил дотогава научил, последната вечер не се чете.
Помисли си и направи това, което е най-добре за теб!  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
smoky_666
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #58: 07 Октомври 2008

Много неприятна ситуация. Но имайки предвид, че концертът свършва около 23:30, не по-късно от полунощ и ще те зареди със страшно много положителна енергия, според мен ще ти даде сили и вдъхновение за изпита на следващия ден. А и каквото си научил дотогава научил, последната вечер не се чете.
Помисли си и направи това, което е най-добре за теб!  Усмивка

и това е така...и все пак няма на кой друг да се случи освен на мен Тъжен а тия хора 3-ти път надали ще дойдат...и на В.Левски...ще бъде лудница,а на мен адски много ми се ходи...а матурата е от 9ч сутринта и ще имам всичко на всичко не повече от 5-6 часа да се наспя...на един от най-важните си изпити вместо да решавам задачи по математика ще хъркам на чина...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #59: 07 Октомври 2008

Репортажа на БНТ тук.
Гледайте след 22-та минута.  Намигване

Ама дубльора на Анди по БНТ е просто убиец!  Ухилен Ухилен Ухилен

See what I see!
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 37
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.