DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 37
  Печат  
Автор Тема: София -18 май  (Прочетена 131346 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #75: 07 Октомври 2008

Обаче с това "Daviid, look heeere!" направо ме умориха от смях Ухилен Пощурял!
Аз даже чух "Baby, look here" та се счупих съвсем, хахаха  Ухилен

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
lover
Агент
Публикации: 120

Профил WWW
Отговори #76: 07 Октомври 2008

терминът ми е на 29май УсмивкаВъпреки това ще си поръчам линейка на стадиона и с риск да родя по средата на концерта ще съм там някъде пък било то и не пред сцената.После ще викна Мартин за кръстник.
Звучи страхотно!!!  Очиврът Дано всичко да е наред с теб и бебето по време на концерта, живот и здраве... Аз лично винаги съм се чудела на бременни (особено в напреднала бременност), които присъстват на големи концерти.. Все пак е доста шумно, блъсканица е на моменти, въобще.. Но- успех! Усмивка Незабравимо ще е за теб 1000% Намигване Знам ли, може и на мен някой ден да ми дойде това до главата... да съм бременна и на концерт на любимата група!  Пощурял
А това за кръстникът Мартин е направо велико!  Одобрение Би се съгласил, ако разбере някакси, според мене............. Той е мил човек   Намигване

http://blackandblue.free.bg
WHEN YOU'RE BORN A LOVER, YOU'RE BORN TO SUFFER...
Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #77: 07 Октомври 2008

Уви планът ми няма да се осъществи и не защото имам матура, а защото терминът ми е на 29май УсмивкаВъпреки това ще си поръчам линейка на стадиона и с риск да родя по средата на концерта ще съм там някъде пък било то и не пред сцената.После ще викна Мартин за кръстник.
Е честито на всички и дано новият ми план проработи

Няма да се пуашиш.  Намигване Играх същото упражнение това лято, заемаш позиции на трибуните и си ок Усмивка

Life goes on..
ichipichi
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #78: 07 Октомври 2008

е на трибуните естествено иначе ниама как.
А то пусто кат ми се ходи и с катетар бих отишла на концерт,нищо не може да ме спре и туи то Ухилен
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #79: 07 Октомври 2008

Виж ichipichi  трябва да отидеш! как? не е за изпускане...на бебето ще му хареса може и да се разтанцува! бебетата обичат хубавите емоции..усещат ги-та твоето ще е предоволно!!!  Пощурял
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #80: 07 Октомври 2008

на бебето ще му хареса може и да се разтанцува!

Объркан Едва ли ще му хареса обаче, ако някой друг също е решил да си потанцува и удари с един лакът майка му.
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #81: 07 Октомври 2008

На трибуните няма да е опасно. Аз на твое място не бих се колебала. Аз в осмия месец ходих на стоп до морето, например.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Ivelina_10
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #82: 07 Октомври 2008

на бебето ще му хареса може и да се разтанцува!

Объркан Едва ли ще му хареса обаче, ако някой друг също е решил да си потанцува и удари с един лакът майка му.
остава и такива тъпанари да се навъдят! тогава каня майка му до мен! ще внимавам!!!!
ichipichi
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #83: 07 Октомври 2008

На трибуните няма да е опасно. Аз на твое място не бих се колебала. Аз в осмия месец ходих на стоп до морето, например.
ако сте останали с впечатление че се колебая,явно не съм се изразила добре.Там съм освен ако няма нещо силно драматично със здравето ми.Естествено,че  ще внимавам и сигурно няма да скачак кат луда,но съм там.Ако някой пропусне тоз концерт и разбера лично ще го пердаша от тук та до другия концерт Биячне приемам никви извинения
още веднъж честито и мерси за подкрепата
Ivelina_10
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #84: 07 Октомври 2008

някой да успя за запише цялата прес конференция от вчера?  Тъжен
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #85: 07 Октомври 2008

някой да успя за запише цялата прес конференция от вчера?  Тъжен

Аз. Ще ти я кача някъде след малко и ще ти пиша.  Одобрение

Ако някой друг търси пълния запис, може да ми пише. Усмивка
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #86: 07 Октомври 2008

Това не е по темата, но просто ужасно много се радвам, че форума така заживя покрай тези новини, имам толкова много нови мнения за четене Целувка Ох, супер ще е всичко!  Очиврът
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #87: 07 Октомври 2008

ако сте останали с впечатление че се колебая,явно не съм се изразила добре.Там съм освен ако няма нещо силно драматично със здравето ми.Естествено,че  ще внимавам и сигурно няма да скачак кат луда,но съм там.Ако някой пропусне тоз концерт и разбера лично ще го пердаша от тук та до другия концерт Биячне приемам никви извинения
Ехе с термин 29 май нищо чудно на 18 да скачаш като луда , ако бебето е някой бързак и се роди малко преди 18-ти.  Намигване

"I'm my own worst enemy"
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #88: 08 Октомври 2008

Ехе с термин 29 май нищо чудно на 18 да скачаш като луда , ако бебето е някой бързак и се роди малко преди 18-ти.  Намигване
Това малко трябва да е към 8 май (защо пък не и на 9-ти Намигване тогава Дейв може да стане кръстик Ухилен) за да може да се възстанови.Поне аз така си мисля...
Абе, ichipichi, да ти е живо и здраво детенцето (ти също), то това е си е работа на Господ,ама ти билет си вземи! Бременни имаше и на миналия концерт,а за инциденти нищо не се е чуло...Успех!
July
Гратис Любовник
*
Публикации: 41

Профил
Отговори #89: 08 Октомври 2008

терминът ми е на 29май УсмивкаВъпреки това ще си поръчам линейка на стадиона и с риск да родя по средата на концерта ще съм там някъде пък било то и не пред сцената.После ще викна Мартин за кръстник.

Позната ми е тази ситуация! Преди две години, бях на стадиона бременна в 7 месец, но корема ми изглеждаше застрашително голям!
Всъщност най-големият кошмар беше, че от съображение за сигурност бях "заточена" в измисления ВИП по трибуните.
Опитай да бъдеш по-кротка с емоциите и всичко ще е наред! Успех!   Одобрение
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 37
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.