DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 37
  Печат  
Автор Тема: София -18 май  (Прочетена 105049 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #390: 07 Април 2009

Тези билбордове ги има на входовете на всеки по-голям град и на всички магистрали и по важни пътни артерии !!!  Все по-модерни и актуални ставаме с наближаването на концерта Одобрение А познайте каква бира пия  Доволен , дори се сърдя като ми донесат бутилката отворена  Бесен

Finally I've found that I belong here
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #391: 07 Април 2009

единственото което ме дразни в тия билбордове, е това за спечели 200 билета. мисля че дм и логото на спонсора до тях е достаъчно добра реклама на компанията и концертаи такива хитринки а-ла кока кола на коледа ми развалят удоволствието от тези билбордове.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Myriam
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #392: 08 Април 2009

все пак благодарение на Туборг и включването на концерта на ДМ към Грийн феста им цените на билетите тази година са такива... поне от СМЕ така уточниха още през октомври

I'm not looking for absolution, forgiveness for the things I do, but before you come to any conclusions, try walking in my shoes
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #393: 17 Април 2009

Получихме информация от агенция Устрем 97, дългогодишни партньори на СМЕ и Тикетпро, че при тях има билети в наличност за всички зони без тези от 60 лв. за пред сцената.

Повече информация - тук.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kris
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #394: 21 Април 2009

Здравейте всички фенове на ДМ и честит ви нов албум, дано се кефите и изпадате в екстаз от удоволствие Пощурял Искам да ви попитам има ли фенове от Разград, които са се организирали за концерта в София на 18.05.
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #395: 07 Май 2009

драги форумци, понеже съм регистриран потребител тук след концерта през 2006, та да питам вие правите ли си някаква специална купчинка от хора в деня на концерта около стадиона или си се знаете и си се намирате всички?
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #396: 07 Май 2009

Сцената ми харесва много.Вижда ми се много семпла , но доста ефектна.На мен ми се струва , че на стадиона ще изглежда още по-добре.И аз забелязах , че има по 5 прожектора от двете страни , което сигурно ще бъде един доста интересен елемент от осветлението по време на изпълненията.Надявам се , че няма да има технически проблеми и от гледна точка на сцената и техническите й компоненти всичко ще е перфектно.
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #397: 07 Май 2009

някои знае ли точен час, в който ще отварят на вратите на стадиона?
N:Mode
Гост
Отговори #398: 07 Май 2009

16:30
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #399: 07 Май 2009

16:30

Аз пък знам за 16:00  Усмивка

See what I see!
N:Mode
Гост
Отговори #400: 07 Май 2009

Не съм сигурен дали пишеше 16 или 16.30 на плаката, но и 16 да е, организаторите ще закъснеят естествено и ще отворят в и половина.  Усмивка
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #401: 07 Май 2009

Не съм сигурен дали пишеше 16 или 16.30 на плаката, но и 16 да е, организаторите ще закъснеят естествено и ще отворят в и половина.  Усмивка

... може и повече да закъснеят с отварянето, но аз не мога да знам... виж, ти от друга стана знаеш, както винаги  Полицай

See what I see!
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #402: 07 Май 2009

мерси, и двете се приемат за верни (:
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #403: 09 Май 2009

Extended weather forecast
Sofia, BGR

Sunday
May 17 Clear
Hi: 24° Lo: 13°
 Sunny skies. High 24C and low 13C. Air Quality: NA, UV Index: NA
 5%

ако някой изнамери за 18 още по-хубаво... в момента това намирам  Усмивка
Paloma
Гратис Любовник
*
Публикации: 45

Профил WWW
Отговори #404: 09 Май 2009

Аз обикновено гледам прогнозата на синоптик.бг, където за 18 май го дават дъжд и 15 градуса. Но в този сайт прогназата се мени ежедневно, понякога и по-често, така че не се знае.
Склонна съм да вярвам повече на този сайт и тази прогноза, обаче:
 Усмивка Усмивка Усмивка

http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/monthly/BUXX0005?from=36hr_topnav_business

"Art is made by the alone for the alone." Luis Barragan
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 37
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.