DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 8
  Печат  
Автор Тема: Концерти в Прага и Будапеща  (Прочетена 24672 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
05 Октомври 2008

... Все пак това е една скъпа дестинация и за тези пари мога да посетя други два концерта някъде.

... примерно Прага и Будапеща  Плезене
Последна редакция: 06 Октомври 2008 от Kevy

See what I see!
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #1: 05 Октомври 2008

Да, Прага и Будапеща и вероятно Германия (защото не съм била на концерт там) са едни от най-добрите места за посещение на концерт.
По мои лични наблюдения всеки трети средностатистически унгарец е или голям фен или има роднина по съребрена линия, който е луд фен на Депеш.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #2: 06 Октомври 2008

То темата може да стане в крайна сметка "Концерти в Будапеща и Прага", но искам само да вметна, че транспорта между двата града е изобилен и евтин и това ги прави много примамливи...няма да споменавам и чешката бира. Феновете наистина са много луди и билетите за Будапеща се очаква да свършат за седмица-две максимум!

Париж засега ще го пропусна, все пак нека изчакаме официалните дати за турнето и тогава да кроим планове. Усмивка
rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
Отговори #3: 06 Октомври 2008

Нека да вметна и аз нещо по темата:

Французи и англичани са на едно място - фенове трета класа!

За съпоставки със страни като Унгария и Полша и дума не може

да става - да не говорим за Германия. Ухилен

Причините както винаги са историко-политически.

Който е запознат с историята на групата знае какво имам в предвид...  Намигване

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #4: 06 Октомври 2008

Добро утро!  Усмивка

Мисля, че ме убедихте, така че ще заложа на Прага със сигурност и може би на Будапеща, ако датите са една след друга.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #5: 06 Октомври 2008

Добро утро!  Усмивка

Мисля, че ме убедихте, така че ще заложа на Прага със сигурност и може би на Будапеща, ако датите са една след друга.

И аз се присъединявам към желаещите за Прага Одобрение! В Будапеща също ми се ходи, знаейки какви са феновете там и колко красив е самият град, но понеже вече съм ходила 2 пъти там сега може и да пропусна, ще видим... Тъжен

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #6: 06 Октомври 2008

аз искам да добавя, че в париж винаги концертите са супер и че в прага винаги пред сцената е като на боксов мач и е фрашкано с тъпи пияни поляци, които обстрелват сцената с полски знамена.

Аз ще заложа на градове, в които има по 2 дати, така разходите се свиват, за сметка на броя на концертите.

като говорите за прага и будапеща мисля че е умно да помислите и за  братислава, тъй като датите би трябвало да са една до друга.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #7: 06 Октомври 2008

Знам че темата е за концерта в Париж, но т.к. част от постовете бяха за Прага да кажа и аз - бройте ме в агитката  Пощурял

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #8: 06 Октомври 2008

... и че в прага винаги пред сцената е като на боксов мач и е фрашкано с тъпи пияни поляци, които обстрелват сцената с полски знамена.
...

Ето това е последното, което искам да гледам, така че, макар че доста ми се ходи в Прага, започвам да се колебая. Освен това май не видях град в който да има 2 дати ?

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
N:Mode
Гост
Отговори #9: 06 Октомври 2008

Освен това май не видях град в който да има 2 дати ?
Toва си го обяснявам с избора концертите им да са на стадиони. Съгласи се, че е доста по-трудно да напълниш два-три дни поред 60-70 хилядни стадиони, отколкото 15 хилядни зали.  Усмивка
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #10: 06 Октомври 2008

Само смигнете  Намигване . Аз съм с Вас дори да е в последният момент. Одобрение

Finally I've found that I belong here
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #11: 07 Октомври 2008

Определено  залагам за Прага бройте ме двойно(в смисъл аз и половинката).Както каза някой мъдър човек Намигване да не забравяме чешката бира все пак!Ама само да попитам ще направим ли нещо организирано или всеки сам ще се спасява?

Let me show you the world in my eyes...
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #12: 07 Октомври 2008

....Ама само да попитам ще направим ли нещо организирано или всеки сам ще се спасява?

Виж, ситуацията със закупуването на билети е малко сложна, защото обикновено има проблем с позволената бройка, а и не знам кой може да си позволи да вземе много билети наведнъж (в смисъл, лимита на кредитната карта да го позволи)... така че мисля е добре, който има желание да си вземе билет, а после все ще измислим начин да се организираме с всеобщи усилия да пътуваме заедно  Одобрение

See what I see!
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 08 Октомври 2008

Канто, до колко снощи чака да пуснат билетите за Прага... и за кой сектор си закупи, ако не е тайна?!

See what I see!
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #14: 08 Октомври 2008

До към 2 без нещо чаках, но нямаше резултат. Билети закупих рано тази сутрин два вида: за пред сцената и платинени седящи.За съжаление не мога да предположа разположението на местата,които се водят седящи засега.Няма схема. Първите се водят фронт ъф стейдж или на чешки -  Zona - PLOCHA, Sekce - STANI, Misto - U PODIA

freelove for everyone
Страници: [1] 2 3 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.