DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8
  Печат  
Автор Тема: Концерти в Прага и Будапеща  (Прочетена 22984 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
botman
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #15: 08 Октомври 2008

До към 2 без нещо чаках, но нямаше резултат. Билети закупих рано тази сутрин два вида: за пред сцената и платинени седящи.За съжаление не мога да предположа разположението на местата,които се водят седящи засега.Няма схема. Първите се водят фронт ъф стейдж или на чешки -  Zona - PLOCHA, Sekce - STANI, Misto - U PODIA
а на каква цена си ги взел горе доло (особено тези на трибуните)??
Последна редакция: 08 Октомври 2008 от botman

Stay as you are...
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #16: 08 Октомври 2008

Цените са обявени в ticketpro.cz и не са ни по-високи, ни по-ниски от посочените Усмивка
 А именно  https://shop.ticketpro.cz/event_detail.asp?evnt=379035
Последна редакция: 08 Октомври 2008 от Пях-сДепеш

freelove for everyone
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #17: 09 Октомври 2008

С Албиона ударихме на много голям камък, поне за сега, но пък братята чехи гостоприемно ни обслужиха и продадоха билети.  Още две кифли сме за Прага, като основният план включва и дата в Будапеща.  Пощурял 

still my broken wings you choose to mend
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #18: 10 Октомври 2008

Със сигурност няма да забравя как си купих билета за Прага, изпадайки в истерия заради майстори  Идиот + бонус екшън в офиса  Побъркан и като за капак празна и изтичаща карта  Ухилен

НО!!! 100% съм в Прага  Пощурял

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #19: 13 Октомври 2008

Event name: DEPECHE MODE (Stání / Standing)
Date & time: 6/25/2009 19:00
Venue: Stadion Slavie
Hall: Multifunkční areál Eden

Price category - Stání u pódia/Standing front of Stage 
Customer type  - Základní (Regular)
Price - Sellout

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #20: 17 Октомври 2008

ОХ, мога да отдъхна и да заявя че сме двама с четирте си крака в Прага.
Освен билетите за Букурещ днес купих и два билета от официалния сайт за Прага. Пощурял Все още има билети ! Остава само да си взема и за два за Будапеща за да съм на 100% и там .  Одобрение 
Последна редакция: 17 Октомври 2008 от miroultradm

Finally I've found that I belong here
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #21: 17 Октомври 2008

Не знам дали точно тук е мястото да пиша за това, но понеже го забелязах като гледах и обмислях концерта в Будапеща/от гл.т. на моето посещение/ ми направи впечатление че концертите  в Будапеша и Братислава са в два  последователни дни. Същото е и с Загреб и Белград и две от датите в Германия.  Та...мисълта ми беше /докато не съм я изгубил Бияч как ще успеят тия хора с подготовката на сцената и  няма ли това да означава че ше имаме по семпла сцена?! сега не мога да си спомня колко време правиха  сцената през 2006, но дали подобна сцена може да се подготви за по-малко от 20 часа да речем?
МОже би питането ми да се стори малко глупаво, но...ще ми е интересно да чуя мнения и пояснения Усмивка
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #22: 17 Октомври 2008

Турнето се прави с две идентични сцени, които пътуват с два "кервана" камиони. Едните изпреварват другите и се движат през дата. Усмивка
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #23: 17 Октомври 2008

Благодаря Кирил --и аз да науча нещо ново Усмивка. Наистина се замислих сериозно--не че съм се притеснил де Ухилен
Lilly
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #24: 22 Октомври 2008

Здравейте! Усмивка

И аз, естествено, вече се сдобих с безценната хартийка за 18.05.09, но ми се ще да отскоча и до Прага. В тази връзка искам да помоля за малко помощ - явно е, че съм позакъсняла, но си търся два билета фронт ъф стейдж. Като по-опитни концертаджии някой може ли да ме опъти как да се снабдя с въпросните билети или единствения начин е да се хвърлям на 200-доларовите останали в интернет?

...lead me into your darkness
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #25: 23 Октомври 2008

Точно за пред сцената вече няма, така че или трябва да търсиш там на място или в интернет, но в двата случая ще са на по-висока цена. Все още има билети за правостоящи зад първа бариера, някои от нас ще бъдат там. Помисли си и за Будапеща / там започват продажбите във вторник 28.10./, концертите са през ден, а и двата града са много хубави и си заслужава да се видят - както се казва с един куршум -два заека.  Намигване

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #26: 28 Октомври 2008

Билетите за Будапеща са вече в продажба, като ми прави впечатление доста солената цена - почти 70 евро за пред сцената правостоящи. Това са и най-скъпите билети в наличност, всички останали - седящи са по-евтини от тези.
При опит да си поръча човек билети обаче излиза съобщение, че сървърите са претоварени.
deiv4o
Гост
Отговори #27: 28 Октомври 2008

вси4ко е тотално блокирало Бесен
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #28: 28 Октомври 2008

И аз отчаяно се описвам да си купя билети за Будапеща, но не става Бияч
Но ми направи впечатление, че на картата за разположение на сцената на стадиона, се вижда, че сцената е напреки на терена. Объркан

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #29: 28 Октомври 2008

Отпуши се ... Току -що взех два билета, но на трибуна.  Няма билети front of stage, няма проблем.

Други планове имах, но  ... чакам да ми мине първия яд, за да им се зарадвам наистина Усмивка 

still my broken wings you choose to mend
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.