DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Изненада за концерта под формата на А3 табелки?  (Гласуването приключено: 15 Май 2009)
We Rush For You - 31 (68.9%)
We Rush For You Again - 14 (31.1%)
Общ брой гласове: 44

Страници: [1] 2 3 ... 19
  Печат  
Автор Тема: Изненада за Депеш на концерта?  (Прочетена 74103 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
08 Октомври 2008

Припомняйки си миналият концерт в София, ми се иска да запитам, ще има ли подобна дм.орг-инициатива като тогава -  с послание от българските фенове към групата. Преди беше WE=RUSH FOR U(споменавам за тези, които не са били) и според мен идеята бе много оригинална. Може би не е лошо да отворим нова тема, в която от сега да започнем да предлагаме варианти, когато дойде време с вот да определим най-сполучливата?  Усмивка
Последна редакция: 01 Май 2009 от The Fein

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #1: 08 Октомври 2008

Аз съм "за", много ще е хубаво Усмивка
Последна редакция: 09 Октомври 2008 от kirilart

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #2: 08 Октомври 2008

задължително трябва да има изненада.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #3: 08 Октомври 2008

Припомняйки си миналият концерт в София, ми се иска да запитам, ще има ли подобна дм.орг-инициатива като тогава -  с послание от българските фенове към групата. Преди беше WE=RUSH FOR U(споменавам за тези, които не са били) и според мен идеята бе много оригинална. Може би не е лошо да отворим нова тема, в която от сега да започнем да предлагаме варианти, когато дойде време с вот да определим най-сполучливата?  Усмивка
Еххх моите листчета още стоят Доволен Но и аз съм ЗА !!! То е ясно Пощурял

Angels of the Universe
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #4: 08 Октомври 2008

Наистина няма как да не изненадаме приятно момчетата и този път, но аз предлагам като се поуспокоят малко страстите покрай избирането на дестинации и закупуването на билети, тогава да се концентрираме по този въпрос, все пак имаме около 7 месеца време на разположение.  Намигване

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #5: 08 Октомври 2008

Честно да ВИ кажа замислих се върху това , а също и какво бих могъл да споделя като предложение и..... каквото и да ми мине през главата ми се струва неподходящо,по-скоро несполучливо като че ли за значимоста на групата и събитието тях...хм...но може би сега еуфорията ми идва малко в повече! Побъркан  Идеята е суперска и трябва да се реализира пак! През 2006 беше много готино!  /със закъснение от 3 год.--поздравления за онзи който тогава я е измислил/ Усмивка
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #6: 08 Октомври 2008

По темата с посланието.... I rush for you! е най-любимата ми фраза от Депешарския език - много заряд има в нея... много страст и невероятна емоция... лично за мен тази фраза си има естествено продължение, а именно друга ужасно любима моя фраза, която е също толкова уникална и същевременно неразбираема, за хората, които не владеят "езика на ДМ"... за предното турне We rush for you беше единственото ми предложение, защото винаги е било в главата ми... тогава нищо друго не можах да измисля и сега май ще е така... така че, като дойде момента, просто ще ви споделя отново единственото, което ми хрумва - дано ви хареса, колкото предия път  Плезене

See what I see!
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #7: 08 Октомври 2008

Ми и аз мисля, че трябва да си остане We Rush For You, то си е вече запазена марка, тъкмо като излязат на сцената за втори път тук, да си припомнят колко страхотно е било предния и да се постараят още повече Плезене
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #8: 08 Октомври 2008

хм да! и може вече да ни включват в тур-датите всеки път и да ни отредят едно хубаво ДВД "One amazing night in Sofia 2009 (Live)"
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #9: 08 Октомври 2008

Аз пък мисля, че този път може да имаме два надписа Намигване

... все ще смогнат да ги прочетат, ако са достаъчно количество и добре омесени в тълпата!

Но така или иначе мисля, че е още рано да мислим за това... аз поне не искам, преди да си купя билет, че да не урочасам нещата  Млъкнал

See what I see!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #10: 08 Октомври 2008

Ми и аз мисля, че трябва да си остане We Rush For You, то си е вече запазена марка, тъкмо като излязат на сцената за втори път тук, да си припомнят колко страхотно е било предния и да се постараят още повече Плезене

Ако пак е We Rush For You ще се получи повторение и няма да е голяма изненадата, а то май това е смисълът.
Ако се появи някое също много добро предложение защо пък да не е то?! Иначе да, идеята за стария и някакъв нов надпис не е лоша. Има време....

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
uselink
Възбуден

Профил
Отговори #11: 08 Октомври 2008

Ами приемаме че остава  We rush for you  докато не излезе  нещо друго което да "грабне" почти всички тук Усмивка!!!  И между другото споделям мнението че  песента една от тези изпълнени с най-много заряд, направо те кара да препускаш !!! И изведнъж идва онзи момент в които Дейв пада на колене и се отпуска назад  когато ...когато песента те оставя за момент да си поемеш леко дъх преди отново да се втурнеш! Този момент на Дейв от от Devotional /DVD/  винаги ми е пред очите..побъркващо е Побъркан
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #12: 08 Октомври 2008

Ами приемаме че остава  We rush for you  докато не излезе  нещо друго което да "грабне" почти всички тук Усмивка!!!  

Ти си нов тук, за това нека ти кажа, че We rush for you навремето нито грабна всички тук, нито се прие с кой знае какво мнозинство... според мен е важна идеята... също така си мисля, че не трябва да се повтаряме, но пък понеже много си харесвам We rush for you, а и всички си влагат определени емоции в този надпис, мисля, че като компромис може да си го запазим... просто ще го смесим с нов... тъкмо момчетата (особено Анди) ще имат повече за четене  Ухилен

Сигурна съм, че нито едно предложение, няма да се хареса, както We rush for you - просто всички имаме прекалено много спомени свързани с това послание... но не искам това да е причина да се повтаряме едно към едно... никога не сме го правили, а и мисля, че всички очакват от нас нещо ново... нещо, което един ден ще носи куп нови спомени на хиляди българи  Усмивка

See what I see!
uselink
Възбуден

Профил
Отговори #13: 09 Октомври 2008

веднага се съгласявам с теб! Усмивка  И ако знаете колко съжаляавам че съм нов тук---мястото е прекрасно за вски който обича ДМ Одобрение но по-добре  късно отколкото никога
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #14: 09 Октомври 2008

Докато умувате надписите една идея за народа из секторите. Ако сте повечко даже може да изпишете DEPECHE MODE WE RUSH FOR YOU  Ухилен
Не знам дали между единадесетината младежи има наши хора(веднага да си признаят  Полицай ), но определено бяха интересна гледка.

* depeche_mode_14.jpg (65.5 KB, 400x300 - видяно 1049 пъти.)

"I'm my own worst enemy"
Страници: [1] 2 3 ... 19
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.