DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Изненада за концерта под формата на А3 табелки?  (Гласуването приключено: 15 Май 2009)
We Rush For You - 31 (68.9%)
We Rush For You Again - 14 (31.1%)
Общ брой гласове: 44

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19
  Печат  
Автор Тема: Изненада за Депеш на концерта?  (Прочетена 74138 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #135: 29 Ноември 2008

Е добре де има хора които ще са на трибуните.Това не е лоша идея!Мисля,че можем да помислим над нея все пак не всички сме пред сцената нали така.

Let me show you the world in my eyes...
cerwin
Възбуден
Публикации: 152

Профил
Отговори #136: 30 Ноември 2008

за туй казах,ако може,да се ореди разговор с организаторите на концерта да допуснат неколцина хора преди концерта да организират някакав вид хореография.да я наредят и т.н.. най-малкото да я наредят.за изпълненинието,ако примерно има добре описан manual Усмивка кое,кога и как да се изпълни на самите листове всичко ще се получи от самосебе си.

Ego sum flagellum dei
silver wings
Опасен

Профил
Отговори #137: 30 Ноември 2008

Е, то хубаво да влезнат ма каква ще е  тази хореография май първо над това трябва да помислим после разни разговори с организаторите.Боже,почуствах се като мажоретка Ухилен

Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #138: 30 Ноември 2008

хм да..откъде да се купят ония топчести косми??? да ги размахваме! ей ще е много ефектно, не мислите ли? в розово и бебшко синьо!!
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #139: 01 Декември 2008

за туй казах,ако може,да се ореди разговор с организаторите на концерта да допуснат неколцина хора преди концерта да организират някакав вид хореография.да я наредят и т.н.. най-малкото да я наредят.за изпълненинието,ако примерно има добре описан manual Усмивка кое,кога и как да се изпълни на самите листове всичко ще се получи от самосебе си.
А като излязат ДМ и като се "отнесем" всички , мислиш ли че някой ще мисли "кое,кога и как да изпълни" . Освен ако не е наистина в самото начало. Поне за себе си не мога да гарантирам че ще съм в нормално състояние  Намигване 

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
silver wings
Опасен

Профил
Отговори #140: 02 Декември 2008

Така де то каквото и да правим и дали ще е пред сцената или на трибуните май трябва да е в началото.Абе незнам дали и в началото ще мога да мисля за друго  Пощурял Но е хубаво да успем да измислим нещо.Хубавато е ,че има още време.

dragomirrr
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #141: 19 Декември 2008

Аз съм за We rush for you отново!

You should see how it feels
With your feet on the ground
WatchMeMove
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #142: 13 Януари 2009

Да и на мен ми допада идеята да се повтори We Rush For You!Още си го пазя от миналият концерт тук:)

А ако почнат да свързват това с концертите си в България ще е чудесно!
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #143: 15 Януари 2009

Определено идеята за изненада много ми допадна и много ме въодушеви.И определено и аз съм за We Rush For You да бъде повторено!Идеята да бъде изписано на тениски най-много ми хареса!Ако бъде червен надпис на черен фон , или бял надпис на черен фон на мен би ми харесало!Просто си представете около 40% от стадиона с такива тениски , много ще бъде готино.Въпреки , че и аз си пазя табелката от миналия концерт и не бих отказала да я взема със себе си на 18.05.Важното е да стигнем до единодушно мнение и до идея , която наистина ще постигне впечатляващи резултати!   
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #144: 15 Януари 2009

...Важното е да стигнем до единодушно мнение и до идея , която наистина ще постигне впечатляващи резултати!   

Не искам да те разочаровам, но едва ли има въпрос по който 1200 потребители да са на едно мнение  Усмивка

See what I see!
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #145: 21 Януари 2009

Предварително искам да се извиня, ако не споделям това на точното място във форума. Дълго се чудех къде да го изложа и прецених, че може би мястото където се обсъжда каква изненада да подготвим за ДМ за концерта е удачно! Защото не се бях замислил дали групата може да ни подготви "изненада", като това на което попаднах тук-----

http://www.youtube.com/watch?v=t2x0qQ4WJbI&feature=related

Извинявам се и ако вече е било обект на обсъждане!
Просто на мен ми стана много интерсно и забавно! Пощурял
Накефих  се на реакцията на Дейв накрая и на това , че не издържа Ухилен
Честно казано/колкото и странно да звучи/ такива неша според мен само могат да те накарат да заобичаш оше повече групата/ може би усешането,че и те са земни хора и те грешат в работата си Намигване / Побъркан
silver wings
Опасен

Профил
Отговори #146: 21 Януари 2009

Е  голям е образ тоя Дейв Пощурял Ухилен

strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #147: 22 Януари 2009

Идеята на Кеви за Breathe Our Love е чудесна. Скромното ми мнение е, че е по-добре да направим един по-голям трансперант (примерно 10м дължина, 2м ширина), който да бъде опънат най-отпред, и отново да се разпечатат малки табелки с надпис Breathe Our Love, които обаче да се раздадат на хората отпред (подобно на 2006), но и да се раздадат на хората по трибуните. Това може да се осъществи, ако се постигне принципна уговорка с хората от СМЕ да влязат хора няколко часа преди отварянето на вратите и същите тези хора да сложат по една табелка на всяко седящо място на целия стадион. Така обикновените фенове като влязат и заемат местата си ще имат време да разберат за какво става дума, а и няма да е необходимо същите тези хора, които ще разпространяват табелките, да седят на входовете. Мисля, че ще е повече от внушително, ако се вдигнат 15 000 табелки(примерно), а не 500, както бе на стадион Локомотив.

П.С. През главата ми минава още една идея. След като е ясно, че Ladytron ще подгравят, мисля, че няма да е лошо да направим един трансперант и за Мира. Нещо от сорта на : Мира, благодарим ти! Или нещо подобно. Давайте идеи. Мнението ми е, че тя прави достатъчно, за да рекламира България, и ще е хубаво да направим нещо в нейна чест.  Усмивка
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #148: 22 Януари 2009

Хубаво е да не забравяме, че всяко нещо струва пари, а гигантски транспарант определено няма да е малко пари... та ако ще се разглеждат подобни идеи е добре да се прави предложение и за финансирането им - просто екипа не е чак толкова богат  Намигване

Искам принципно да предупредя всеки, който има желание да говори със СМЕ или друга организацияда не се представя от името на сайта (поне не без знанието на екипа)... имали сме подобни случаи в миналото, за това сега обръщам специално внимание... екипът води някакви разговори и е преценил, къде и по какъв начин да насочи силите си. Това не означава, че ако Жоро или някой друг постигне договорки със СМЕ, ще откажем да го подкрепим... напротив даже!

Принципно всички идеи са добре дошли - ако някой желае да представи сайта някъде, нека се свърже с член от екипа - така ще можем да преценим ситуацията съобразно с нашите преговори.

See what I see!
DarkStar
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #149: 22 Януари 2009

Един транспарант с размери 10/2 м от винил с обикновен печат ще струва около (наблягам на ОКОЛО) 140 евро ~ 274 лв.
Имам ценови листи на много печатници, това е най-доброто предложение, което мога да открия. Мога да помогна с дизайна и предпечата (защото и за това ще ви вземат пари!).
Моето предложение се върти около WE FEEL YOU. Усмивка Мислех си да подготвя за мен и моята приятелка по един такъв плакат. Ние ще сме горе на трибуните, вляво срещу сцената. Ще се радвам, ако мога да помогна с нещо! Усмивка
Нямам търпение да дойде Май месец..  Побъркан

I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them, and to dominate them.
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.