DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Изненада за концерта под формата на А3 табелки?  (Гласуването приключено: 15 Май 2009)
We Rush For You - 31 (68.9%)
We Rush For You Again - 14 (31.1%)
Общ брой гласове: 44

Страници: 1 ... 17 18 [19]
  Печат  
Автор Тема: Изненада за Депеш на концерта?  (Прочетена 74093 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #270: 14 Май 2009

Благодаря ти, Кире за старанието и отделеното внимание да визуализираш идеите.   Одобрение

Аз лично гласувах за Breathe Our Love. Защото ми звучи категорично и пълно. Това за мен беше най-добрата идея. Но едва ли ще види бял свят. Поне не на този концерт. Колкото до спора за We Rush For You да е със или без again, на мен лично again ми идва в повече - и като звучене и като визия (без да засягам хората, които поддържат идеята).
Но в крайна сметка, както каза и Кеви, анкетата е за това - да се избере посланието, което феновете искат да отправят към депеш. Усмивка

'Heaven ain't far from where we are '
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #271: 14 Май 2009

Тъй като винаги за нас цел номер 1 е било всички да участват в инициативите на сайта с желание и страст, каквато ние влагаме в проекта, да прегласуваме We Rush For You в двата варианта - със и без притурката Again. Имате малко по-малко от 24 часа да прегласувате. Резултатите от утре в 10 сутринта ще се считат за окончателни и табелата с най-много гласове ще отиде за печат.
 Усмивка

Така е справедливо Одобрение

Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #272: 14 Май 2009

А защо няма два варианта с Breathe our Love и We Rush for you again ? При тези близки гласове ми се струва по-удачен вариант.

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #273: 14 Май 2009

Вече имаше такъв вариант и победи с 6 гласа We Rush For You Again (без да броим и 4те за We Rush For You). Тъй като имаше обаче предложения от победителя да се махне Again решихме да дадем шанс за второ блиц гласуване и да изберем наистина най-популярния надпис, като отпечатаме него
Nadejda
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #274: 14 Май 2009

Аз съм за  WE RUSH FOR YOU AGAIN

There's no sleep till 18 May 2009- The Universal Trip!
hooky
Джуниър
Публикации: 77

Профил
Отговори #275: 14 Май 2009

В крайна сметка се оказа, че всъщност Депеш са подготвили изненада за феновете си...  Плезене

I never dreamt that I would get to be
*this* cool
ellinoise
Кукла
**
Публикации: 26

Профил WWW
Отговори #276: 14 Май 2009

аз пък и аз нз от къде намирам сили да съм позитивна, напук на сълзите, които изревах днес, ще кажа: изненадата ни за депеш трябва да е ( след като се обяви новата дата ) - WE RUSH FOR YOU ANYWAY!

.reach out and touch faith.
Rextor
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #277: 14 Май 2009

WE RUSH FOR YOU ANYWAY!  ми харесва най-много, при създалите се обстоятелства  Ухилен
Страници: 1 ... 17 18 [19]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.