DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Изненада за концерта под формата на А3 табелки?  (Гласуването приключено: 15 Май 2009)
We Rush For You - 31 (68.9%)
We Rush For You Again - 14 (31.1%)
Общ брой гласове: 44

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19
  Печат  
Автор Тема: Изненада за Депеш на концерта?  (Прочетена 74136 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #90: 14 Октомври 2008

Мисля че евентуалното недоволство на опрелена част от публиката че "разни табели" Усмивка и пречат да вижда за секунди сцената може да се преодолее някак си ако...мащабността /като участие на брой хора/ е голяма. В смисъл да приобщим евентуалните недоволни към изпълненито--все си мисля че човек не би негодувал ако види че почти всичко около него правят това и  усети духа,идеята и атмосферата на този "знак" на публиката към ДМ. Може и малко наивно и тривиално да звучи.Но ако повечето хора разберат и усетят че това е запазена марка  на бг-фена ще се включат без да се замисляти противят.
  Може и да съм малко идеалист Тъжен   Но примерно през 2006 аз когато отидох пред стадиона и идея си нямах от този замисъл с листовете и страшно се накефих.И за момент не съм се замислил--просто се усети емоцията и заряда на идеята и изпълнението! Одобрение
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #91: 14 Октомври 2008

Има два вариатна където евентуално огромното табло може да бъде поставено така, че да не създава проблеми на седящите назад хора. Единият е на гърба на екраните, разположени около операторския пулт, ако видимостта е добра и разбира се, ако има такива.
Другият е да се вдинге над сектор "Б", директно срещу сцената, за което първо ще трябва ОГРОМНО табло, ще трябва да се изгради достатъчно здрава рамка и да се монтират прожектори, които да го осветяват, за да може все пак да се чете. Усмивка Представям си колко добре би изглеждало подобно нещо погледнато от сцената, но не мога да си представя, кой би позволил на някакви фенове да дупчат и коват по стадиона за да вдигнат надпис, за когото едва ли на някой от СМЕ или управата на стадиона му пука. Тъжен

Иначе би трябвало да изглежда нещо подобно на това:

* a.jpg (706.83 KB, 1184x785 - видяно 301 пъти.)
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #92: 15 Октомври 2008

Има два вариатна където евентуално огромното табло може да бъде поставено така, че да не създава проблеми на седящите назад хора. Единият е на гърба на екраните, разположени около операторския пулт, ако видимостта е добра и разбира се, ако има такива.
Другият е да се вдинге над сектор "Б", директно срещу сцената, за което първо ще трябва ОГРОМНО табло, ще трябва да се изгради достатъчно здрава рамка и да се монтират прожектори, които да го осветяват, за да може все пак да се чете. Усмивка Представям си колко добре би изглеждало подобно нещо погледнато от сцената, но не мога да си представя, кой би позволил на някакви фенове да дупчат и коват по стадиона за да вдигнат надпис, за когото едва ли на някой от СМЕ или управата на стадиона му пука. Тъжен

Иначе би трябвало да изглежда нещо подобно на това:

Хммм електронното табло на стадиона не се ли пада точно срещу сцената? Да вземем да им пуснем едно приветствие на момчетата по него.  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #93: 15 Октомври 2008

"let me see you stripped"...  Ухилен
rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
Отговори #94: 15 Октомври 2008

Ако ще е на ел. табло - то тогава може да е нещо по-народно,
неще в стил: "Лепа Брена пее на Герена!"

примерно:

"From Basildon to Bangladesh - only Depeche!!!" Намигване
Последна редакция: 15 Октомври 2008 от rusimode

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
DanielaDaniela
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #95: 15 Октомври 2008

това също ми харесва.
започвам да си мисля обаче, че ако целта е текстът да бъде забелязан и запомнен от хората на сцената, трябва да се опитате да мислите от тяхната гледна точка и през психологията на човека, който знае, че е обожаван и при това е свикнал с това и даже му е писнало до болка. ние в момента реагираме директно през нашето отношение към тях, но дали те го искат наистина?  Плачещ вероятно, колкото и да си велик, ласкателството винаги ще работи, обаче ако си свикнал, ако си обръгнал на това да си обект на обожание, подражание... предишния път си представях как, докато той казва "благодаря, софия", вероятно си мисли "какво искате бе хора, ами аз не съм "нищо повече от това, което можеш да докоснеш..." и помислете колко ирония има във всички тези жестове на точно определени места от парчетата, и тази ирония е насочена към такива като нас. та това, което исках да кажа кратко беше - може би трябва да се опитате да мислите какво би ви впечатлило, ако сте на тяхно място... да си представиш, че си Мартин Гор, с неговата изострена чувствителност и с неговата душевност, какво може да те подпали?! айде да ви видя сега 

"Suffer with pride"
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #96: 15 Октомври 2008

... може би трябва да се опитате да мислите какво би ви впечатлило, ако сте на тяхно място... да си представиш, че си Мартин Гор, с неговата изострена чувствителност и с неговата душевност, какво може да те подпали?! айде да ви видя сега 

... 'бе ти не ни давай задачи, а предложения  Ухилен Ухилен Ухилен

То акъл всеки тук може да даде... идеи трябват!  Намигване

See what I see!
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #97: 15 Октомври 2008

трябва да се опитате да мислите от тяхната гледна точка и през психологията на човека, който знае, че е обожаван и при това е свикнал с това и даже му е писнало до болка. ние в момента реагираме директно през нашето отношение към тях, но дали те го искат наистина?  Плачещ вероятно, колкото и да си велик, ласкателството винаги ще работи, обаче ако си свикнал, ако си обръгнал на това да си обект на обожание, подражание...
 айде да ви видя сега 

Ама вярно сме в голяма еуфория, особено сега около билетите, но чак пък толкова заблудени не сме, че някой да си помисли, че те идват да пеят на нас ей така от сърце....всичко е пари. Идват, пеят, взимат парата и си мислят..."еее дано тия селяци нямат интернет, и си купуват дисковете ни, а не ни ги точат от нет-а" и после бегат към следващият град.
Цитат
ако сте на тяхно място..
Ще ги изненадаме и да се надяваме приятно, а така ми се иска да повървя в обувките на Дейв....да се поставя на негово място...
Кеви е права, трябват идеи, а не оххх горките дайте да се смелим над тях...те вече са толкова обиграни, че ни е бедна фантазията Готин

Angels of the Universe
DanielaDaniela
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #98: 15 Октомври 2008

това не беше акъл, това беше поощрение и споделяне на разсъждения (между другото, предполагах, че точно ти ще схванеш мисълта) просто ние всички в момента не мислим рационално. за тези хора това е бизнес и аз знам това мнного добре, но въпреки това бях готова да дам много повече пари, за да съм в тъмно зеленото квадратче и да убия продавачката на билети, на която й кривеше принтера. имам опит с хора, които създават и са обекти на преклонение меко казано, под друга форма, но психологията е същата. така че, съм добронамерена при всички случаи и въобще нямам намерение да се лигавя, заяждам или нещо такова. ако не помагам, не ми обръщайте внимание. hugs
d

"Suffer with pride"
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #99: 15 Октомври 2008

....всичко е пари. Идват, пеят, взимат парата и си мислят..."еее дано тия селяци нямат интернет, и си купуват дисковете ни, а не ни ги точат от нет-а" и после бегат към следващият град.

Доста цинично, но след толкова години 'на върха на стълбата' е много вероятно да е точно така...Все пак идеята е да направим каквото ще направим, колкото за тях толкова и за нас - така че посланието-изненада трябва да е искрено и да ни идва отвътре. Така може би ще се пробудят в тях позабравените сантименти от ония времена, в които са били простосмъртни като всички нас.
Само да допълня, че и предложенията ще дойдат с времето - сега още се лутаме първосигнално и еуфорично, но в дискусията се налучкват верните посоки, така че нека всеки каже каквото има да каже и най-вече ако има какво да каже.
Последна редакция: 15 Октомври 2008 от RizaaR

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
lover
Агент
Публикации: 120

Профил WWW
Отговори #100: 15 Октомври 2008

ALL WE WANNA DO IS SEE YOU

или вместо SEE - LISTEN TO YOU или HEAR YOU

Просто още едно предложение да дам Намигване
По принцип това на Kevy ми харесва повече, но да има идеи нали е целта  Очиврът Ако ми хрумна нещо по-оригинално и подходящо, ще го споделя непременно!  Намигване

http://blackandblue.free.bg
WHEN YOU'RE BORN A LOVER, YOU'RE BORN TO SUFFER...
deiv4o
Гост
Отговори #101: 15 Октомври 2008

Всеки предлага разни неща та викам и аз да се включа Усмивка

We live on your breath
deiv4o
Гост
Отговори #102: 15 Октомври 2008

аз неискам да сам на първи ред ,деив да ме гледа и аз с надпис
 LET ME SEE YOU STRIPPED Усмивка
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #103: 15 Октомври 2008

аз неискам да сам на първи ред ,деив да ме гледа и аз с надпис
 LET ME SEE YOU STRIPPED Усмивка

Ухилен Вие момченцата ще държите други табели, те тези са само за момиченца. Поне аз така разбрах замисъла на човека, който предложи този надпис.  Намигване

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #104: 15 Октомври 2008

Защо не?! Още повече, че смисълът в песента е метафоричен. Въпреки че това не ми е от най-любимите техни песни и бих предпочела препращащи към по-общ смисъл послания. И лесно запончщи се.

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.