DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Изненада за концерта под формата на А3 табелки?  (Гласуването приключено: 15 Май 2009)
We Rush For You - 31 (68.9%)
We Rush For You Again - 14 (31.1%)
Общ брой гласове: 44

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19
  Печат  
Автор Тема: Изненада за Депеш на концерта?  (Прочетена 74102 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Otacon
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил WWW
Отговори #120: 21 Октомври 2008

а какво ще кажете да се повтори отново We rush for you? нещо като имитативна магия или просто да се настоява на това изречение, което да си е вечното изречение за България. ще бъде като потвърждение, не като повторение. от което лакомията ми ме подсеща за клишето "три за щастие"...
извинявам се, ако това вече е било коментирано, значи просто съм пропуснала.

На мен ми звучи добре тази идея...

А иначе не знаех, че това са стари предложения, новак съм и ме извинете за което.

А може и всеки да вдигне по един лист със заглавието на едно от любимите ми парчета - "Useless" Усмивка Шегувам се  Ухилен
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #121: 03 Ноември 2008

Какво ще кажете за блузки с надпис: We rush for you? Знам, че така става малко по-сложно,но пък ще можем да ги поздравим с нещо ново, без да въртим табели до припадък.Ще се представим с нашата запазена марка + новото послание.Освен това блузките си остават и ще може да се ползват и за други концерти Намигване
Нямам представа дали идеята ще ви допадне, просто ми хрумна и реших да я споделя.Колкото до реализацията, имам нещо впредвид, но затова друг път
Kevy,поздравления за новите ти предложения Одобрение         
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #122: 08 Ноември 2008

аз понеже много обичам изненадите та ми хрумна следната идея - голямата изненада си е голяма изненада, ама тука има поне 50-ина човека, които са достатъчно луди, че да си измислят своя собствена изненада, кой каквато си я измисли и каквато си я харесва. нищо не ни пречи да направим една голяма и колкото се може повече малки. аз отдавна замислям нещо, току виж на това турне съм си я реализирал моята малка изненада.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #123: 09 Ноември 2008

аз отдавна замислям нещо, току виж на това турне съм си я реализирал моята малка изненада.

Защо не я споделиш тук? Може от твоята малка изненада, да стане нашата обща голяма изненада?  Намигване

Angels of the Universe
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #124: 09 Ноември 2008

не, не, моята малка изненада е много малка за да стане голяма, пък и няма потенциал за такава.

La tête dans les nuages
DanielaDaniela
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #125: 09 Ноември 2008

Моля те, моля те, моля те, моля те, моля те, моля те, моля те, сподели малка изненадка... представяш ли си само, ако всъщност е голяма, но само ти си мислиш, че е малка...

Ето аз например, никаде другаде освен тук, не мога да споделя, че тайната ми фамилия е Геън-Гор. Много ми харесва и ми напомня култовата фраза на Ицо Хазарта "Нещо средно между Гонзо и Бербатов"

"Suffer with pride"
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #126: 09 Ноември 2008

не, не, моята малка изненада е много малка за да стане голяма, пък и няма потенциал за такава.
MAO тук нещо скромничи за да блесне после само той на концерта!  Доволен
хайде де МАААААООО
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #127: 09 Ноември 2008

не бе, не, никакво изпъкване, просто понеже и аз си правя някакви планове за няколко концерта, та отпреди съм искал да направя нещо, което да си направя някакво малко знаме по мой дизайн Усмивка, което да си мъкна с мен и след години да ми напомня за турнето. казвам ви аз, няма потенциал тази изненада.

La tête dans les nuages
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #128: 09 Ноември 2008

хм хубаво си го замислил! поне като направиш знамето ни го покажи! или ако искаш помощ в изработката...  Усмивка
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #129: 10 Ноември 2008

или ако искаш помощ в изработката...  Усмивка
Само една асоциация ми идва-знаме, помощ, жена, голяма мисия... Райна Княгиня... УхиленИвелина Княгиня ще вези знамето Намигване

Angels of the Universe
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #130: 10 Ноември 2008

или ако искаш помощ в изработката...  Усмивка
Само една асоциация ми идва-знаме, помощ, жена, голяма мисия... Райна Княгиня... УхиленИвелина Княгиня ще вези знамето Намигване
....и на знамето вместо Свобода или смърт ще избродира Faith & Devotion примерно  Намигване

"I'm my own worst enemy"
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #131: 10 Ноември 2008

Ще си изуеш гащите пред целия стадион? Ухилен

freelove for everyone
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #132: 15 Ноември 2008

хаха, това с изуването...сутиени ако се изуват ще е по-ефектно...или ако трябва да използваме народния език по ефективно, да се изсулят и да заплющят по сцената като заря на 9 септември по комунистическо време.

La tête dans les nuages
cerwin
Възбуден
Публикации: 152

Профил
Отговори #133: 29 Ноември 2008

не прочетох цялата тема и се извинявам ако това е дискутирано,но прочитайки идеята на kirilart някъде в началните постове... ако има добър хореограф на стадиона защо не се измисли от листчетата да се получи еидн огромен трансперант с artwork примерно (т.е. всеки като държи обърнат листа си да се получи нещо голямо общо) ...
споделям само стар опит от футболни срещи...
но пак казвам..това голяма хореография трябва да се измисли ,даже ако трябва да се говори с хората от организацията,ако има минимална възмойност по време на checksound-a да се нареди хореографията.

Ego sum flagellum dei
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #134: 29 Ноември 2008

ако има добър хореограф на стадиона защо не се измисли от листчетата да се получи еидн огромен трансперант с artwork примерно (т.е. всеки като държи обърнат листа си да се получи нещо голямо общо) ...
споделям само стар опит от футболни срещи...
Да. На стадионите по време на футболни срещи се получава.Просто се знае кой на кое място ще бъде и какво и кога трябва да вдигне. Но тук говорим и за правостоящи,които не знаят къде ще се озоват в пространството, понеже е ясно,че долу ред няма.

freelove for everyone
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 19
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.