DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Snow Patrol  (Прочетена 3073 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
31 Октомври 2008

Две години след издаването си, "Eyes Open" все още звучи свеж и пълен с енергия. И изведнъж дойде време за чисто новия "A Hundred Million Suns", за който все още изграждам мнение, но след няколко слушания си мисля, че и песните от него ще бъдат фон за много щастливи моменти, най-вече защото онзи интимен заряд на Snow Patrol е дори още по-силно застъпен. Други омагьосани от него?

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

All We Fly
Някой
**
Публикации: 13

Профил
Отговори #1: 31 Октомври 2008

Много ги харесвам Snow Patrol, ама съм изтървала, че издават нов албум (noob си бях, такъв и ще си остана). Eyes open ми е много любим и свързан с лични моменти албум. Тъй че отивам да слушам, после ще споделя мнение.

Somebody has to
Shine for me
It's difficult not to
Shine for me
johnny
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #2: 05 Ноември 2008

За първо прослушване много добре! Повече впечатления след няколко дена!

"The tin man says I'm doing fine"
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #3: 18 Ноември 2008

След седмица опипване на почвата, ослушване и прослушване, тази вечер си дадох сметка, че на връщане от работа въртя албума за 4-ти път за деня.  Малко техни неща съм чувала, от месеци ми се върти в главата да им обърна повече внимание и ей-на, как си намерих повод Усмивка.  Няма парче, което да ми даде сърце да подложа на FF, за сметка на това The Golden Floor винаги върви в двойна серия.  Свеж, кристален вокал - много ми допадна.  Като стигнах обаче до The Lightning Strikes, съвсем се разтопих: че то си е кажи-речи прог-рок парче/пиеса, и като звучене, и като продължителност, даже и наименованието е със структура на парче на Yes.  Хубаво, много хубаво  Одобрение

still my broken wings you choose to mend
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #4: 10 Февруари 2009

Клипът към "Crack The Shutters", който в комбинация със самата песен ми напомни колко ги обичам. Излязъл е преди цели 4 месеца, но за щастие от време на време случайните youtube пътешествия ти припомнят пропуснатото.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #5: 12 Март 2009

Snow Patrol са съпорт на U2 за концертите им в Милано и Гьотеборг.  Ето тук ми иде да се самонаритам, тъй като категорично отказах да се засилим за Милано в полза на Дъблин - все пак какво по-хубаво от Ю2, Дъблин и Гинес през юли, пък и имам предпочитания към стадион с преобладаващо келтско присъствие пред стадион с преобладаващо присъствие на квичащи италианци Намигване. И тъй като залетяванията ми по pinkpop претърпяха пълен провал, тази вечер за момент се изправих на нокти, решавайки, че няма нищо по-логично от това SP да участват в Дъблин.  Официалният SP сайт обаче разби мераците ми на пух и прах ...  Тъжен

still my broken wings you choose to mend
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.