DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: TIMO MAAS  (Прочетена 7837 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #15: 10 Декември 2005

Ясен Петров не съм се съмнявал, че ще пуска добре...но аз отидох на парти на Свен Вет, не на Ясен Петров! Да не говорим че подгряващите DJ бяха супер некадърни. Партито не пострада? Според мен въобще нямаше парти. Това беше все едно да отида на концерт на Депеш, на който те да не дойдат, да пускат ретро и да се изкефя върховно Объркан
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #16: 11 Декември 2005

Ясен Петров не съм се съмнявал, че ще пуска добре...но аз отидох на парти на Свен Вет, не на Ясен Петров! Да не говорим че подгряващите DJ бяха супер некадърни. Партито не пострада? Според мен въобще нямаше парти. Това беше все едно да отида на концерт на Депеш, на който те да не дойдат, да пускат ретро и да се изкефя върховно Объркан
абе до някъде имаш право, въпреки, че аз като чуя че ясен петров участва знам, че партито ще е на ниво и отивам не заради името, а заради партито най- вече... а и то е каквото си го направиш ти. Но тея първите DJs бяха меко казано смешни наистина.

So High so Far to Fall
salo
Някой
*
Публикации: 11

Профил
Отговори #17: 27 Декември 2005

eeee super qko parti be6e....  Одобрение

Television lifestyle
People come on down
Welcome to the future
Your feet won’t touch the ground
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #18: 08 Ноември 2006

Тимо Маас (Timo Maas)  за втори път ще е в България за  Метрополис, който ще се състои на 1-ви декември в столичния Зимен дворец.Ще пускат 300 билета на предварителна продажба на промоционалната цена от 18 лв., а в деня на събитието цената на билетите ще бъде 24 лв.
За повече информация:
http://avtora.com/news/nowini/timo_maas_otnowo_w_bulgariya._puskat_300_promo_bileta

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #19: 08 Ноември 2006

Там съм.  Пощурял

Аз бях подшушнал за това вече в темата за ремиксите наскоро.

for all the right reasons
for all the right reasons
Little Angel
Кукла
*
Публикации: 21

Профил
Отговори #20: 09 Ноември 2006

И аз Усмивка

"I take pictures
photographc pictures"
gothprince
Опасен
**
Публикации: 214

Профил WWW
Отговори #21: 26 Ноември 2006

Чакам с нетърпение да дойде 1-ви декември за Timo Maas в Зимния дворец  Усмивка Взехте ли си билети , кой ще ходи ?
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #22: 05 Декември 2006

От този линк може да се почерпи повече информация за преминалото парти, на което TIMO MAAS е правил и ремикси на ДМ.
http://avtora.com/news/nowini/timo_maas_swiri_na_viva_sound_factory

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #23: 05 Декември 2006

4 - 5  видeота на,MAAS от Bulgaria са качени в youtube.com  - а иначе да!- пусна 2 микса на depeche - everything counts (oliver huntemann and stephan bodzin dub) и един на personal jesus. като цяло партито не беше лошо - така и очаквах де. Timo ме поздрави и с едно миксче на pictures(нямаше как да не се изфукам). А между другото партито си имаше и кофти моменти, като този в който дойде припева на space monkey Тъжен 
а ето една много добра новина- SVEN VATH идва през април за да представи sounds of 7th session - на печелившите честито! ! !

So High so Far to Fall
Little Angel
Кукла
*
Публикации: 21

Профил
Отговори #24: 05 Декември 2006

Партито беше прекрасно.Доста изпипано откъм звук и светлини.Аз лично не съм особено впечатлена от Тimo Maas(но му благодаря за Депеш,много е яко да ги чуеш на такова място)все пак мисля ,че в малката зала с Pet Duo беше брутално, размазах се просто...
Тук има малко снимки http://www.photograph-alternative.com/index.php  ...така ще можете да видите атмосферата през моите очи.

"I take pictures
photographc pictures"
inner_smile
Агент
Публикации: 103

Профил
Отговори #25: 05 Декември 2006

а ето една много добра новина- SVEN VATH идва през април за да представи sounds of 7th session - на печелившите честито! ! !
това е страхотна новина,мерси много Одобрение
радвам се отсега Пощурял
дано този път нищо не осуети идването му Намигване Одобрение

footprints gone,you never love someone
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #26: 06 Декември 2006

На въпроса "Кое ти е любимото парче на Depeche Mode?" Tимо се замислил и отговорил- "People Are People", като обяснил, че тогава (през 84 г.) точно ги прослушвал и въпросната песен била хит Пощурял! Маас пояснил, че не е кой знае какъв почитател на DM, но ги харесва и наистина се радва, че е работил с тях! Усмивка

Ето и снимка от мястото на събитието на един наш потребител, който е успял да се добере до Тимо и да се снима с него Одобрение:

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* maasiveTVSM.jpg (54.23 KB, 472x359 - видяно 375 пъти.)

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.