DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [3 ФЕВРУАРИ 2009] "Wrong" със световна премиера в края на месеца  (Прочетена 24813 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #15: 19 Февруари 2009

Вече го има официално в програмата на ARD за събота - 20:15 ECHO 2009 LIVE. Как чаках да видя дали ще има лайв иконка в програмата, защото се оказа, че не всичко излъчват онлайн, но вече е официално и можем да сме спокойни. Усмивка
Предлагам да се съберем в чата по стара традиция да посрещнем първия сингъл заедно.

strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #16: 19 Февруари 2009

...Предлагам да се съберем в чата по стара традиция да посрещнем първия сингъл заедно...
Toчно си мислех да го предложа.  Усмивка

Притеснява ме, обаче, моментът, че, най-вероятно, линкът ще се пренатовари и не съм сигурен дали всички ще успеят да гледат директно. Дано не съм прав  Усмивка
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #17: 19 Февруари 2009

Цитат
Притеснява ме, обаче, моментът, че, най-вероятно, линкът ще се пренатовари и не съм сигурен дали всички ще успеят да гледат директно. Дано не съм прав

Ами ако не се пренатовари ще кажем блаженното: "Ей, немеца е нация техническа, как не се претовариха сървърите!"
Ако се претовари ще кажем презрителното: "Какво да ти кажа, дойче арбайт"... и ще гледаме запис 10-15 минути след това в Ютуб Усмивка
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #18: 19 Февруари 2009

Цитат
Притеснява ме, обаче, моментът, че, най-вероятно, линкът ще се пренатовари и не съм сигурен дали всички ще успеят да гледат директно. Дано не съм прав

Ами ако не се пренатовари ще кажем блаженното: "Ей, немеца е нация техническа, как не се претовариха сървърите!"
Ако се претовари ще кажем презрителното: "Какво да ти кажа, дойче арбайт"... и ще гледаме запис 10-15 минути след това в Ютуб Усмивка

Ха ха точно така!  Усмивка Не знам за вас, но аз имам много положителна нагласа за събота вечер и за "Wrong", с най-голямо нетърпение очаквам да ги видя, усещам онази добре позната тръпка...И да не забравите да си сипете питиенца като в добрите стари времена в чата.  Ухилен

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #19: 20 Февруари 2009

Плезене Поздрав за всички пушачи!

* dmwrong.jpg (67.88 KB, 425x425 - видяно 177 пъти.)

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #20: 21 Февруари 2009

До колкото разбрах "Wrong" би трябвало да започне точно в 22:33 местно време. Все пак аз предлагам гледане от самото начало, за да няма някоя непрятна изненада.  Усмивка
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #21: 21 Февруари 2009

Чух я по радиото току що!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Съвсем сериозно, пуснаха я по радиото! Леле, умрях, врътнахме още един кръг с колата за да я чуя до край, сега пуснах канала и чакам, 21 и 33 по наше време, сега е 21 и 29....
ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!
Чувствате ли това, което аз чувствам, защото май съм в транс  Пощурял

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
Emko
Кукла
Публикации: 35

Профил
Отговори #22: 21 Февруари 2009

И аз го чух току що - вече го имам и дръпнато
Кирца, как смяташ дали диджея ще го пуска много днес в Тони  Пощурял
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #23: 21 Февруари 2009

Изпълнението беше много добро!

Кирца, зададоха ти въпрос, няма ли да отговориш?  Ухилен
Последна редакция: 22 Февруари 2009 от Spellbound
DanielaDaniela
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #24: 22 Февруари 2009

ужасно слабо парче. просто пълен провал. не вярвам на ушите си... наистина ли ще свършат като лили иванова да ми се излагат като кифладжии. не знам, нямам думи просто  Плачещ

"Suffer with pride"
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #25: 22 Февруари 2009

аз го обожавам!!!!! в момента нямам думи  Пощурял
Myriam
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #26: 22 Февруари 2009

аз го обожавам!!!!! в момента нямам думи  Пощурял

Одобрение
много е добро, много съм обнадеждена за целия албум

I'm not looking for absolution, forgiveness for the things I do, but before you come to any conclusions, try walking in my shoes
Emko
Кукла
Публикации: 35

Профил
Отговори #27: 22 Февруари 2009

парчето изобщо не е слабо
но имам чувство че депеш забиват вече в някакви си техни специфики, които нямат нищо общо с това, заради което започнахме да ги слушаме преди много някои от нас години
а за другото фраджайл теншън нямам думи
пълна боза
ако целия албум е такъв по-добре на концертите да свирят по четири пет парчета от новото и да дрънкат заучените нека за да избухваме
OC_gIrL
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #28: 22 Февруари 2009

Ооо,оправда очакванията ми...след 3тото слушане ме плени тотално,иначе първия път ме грабна със звученето си... Одобрение Одобрение Одобрение Много,много добро начало според мен! Пощурял
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #29: 22 Февруари 2009

Намигване http://www.youtube.com/watch?v=xs0PmJxl-9I
Заслужаваше си 3-те часа тиролски песни, рижави немски рапъри и несрясани гейчета. Ако някой знае, кой дизайнер обличаше водещата да ми пише на лични  Ухилен
Последна редакция: 22 Февруари 2009 от sisterofnight

"I'm my own worst enemy"
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.