DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [3 ФЕВРУАРИ 2009] "Wrong" със световна премиера в края на месеца  (Прочетена 29108 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #90: 22 Февруари 2009

Колкото повече слишам Wrong, толкова повече ми харесва и парчето си звучи типично за заглавието на албума. Все още имам вяра, че ДМ няма да предадат очакванията ни. Нормално е да се стремят да звучат различно с всеки нов албум, но винаги оставят нотката, която е типична за тях. Просто песните в този албум ще бъдат космически  Усмивка Очаквам албумът с нетърпение.

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #91: 22 Февруари 2009

Eдин линк към интересно клипче, което има ужасно качество, но свидетелства за атмосферата на наградите. Само забележете какво става, когато Мартин и ко излизат на сцената.  Ухилен Горката женица, която си взима наградата, именно в този момент  Ухилен

http://www.youtube.com/watch?v=Pe-VxtnTV7U

П.С. В Германия Depeche Mode са си направи институция.
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #92: 22 Февруари 2009

Е, моите вече не първи впечатления за Wrong (защото не спирам да я слушам) са, че парчето е наистина мноооого яко! (нищо ново, а??  Ухилен ) има нещо космическо,!!! там към края особено  Очиврът на мен ми носи голям заряд това парче...а само да спомена че тръпката от слушането на някоя песен не винаги ни връхлита от първия ден.. имало е случаи да се пристрастя към песен след години.. просто трябва ПРАВИЛНАТА песен в ПРАВИЛНОТО време Намигване
леле супер е!!!
Carolina
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #93: 22 Февруари 2009

Малееее тая песен е жестокаааа  Одобрение не мога да спра да я слушам  Побъркан  Пощурял  Пощурял
Последна редакция: 22 Февруари 2009 от shake the disease
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #94: 22 Февруари 2009

... горката женица, която си взима наградата, именно в този момент  Ухилен

Хахаха, аз се чудех за какво така врещеше публиката и си помислих, че фъфлещата мацка очевидно е много известна в Германия ... а то, защо било!  Ухилен

Искам и аз да благодаря на всички, които се включиха вчера в чата! Беше много забавно!

Много съм доволна от дизайна на сцената! Много дарк! А с тези червено-черни имитации на кристали, все едно че наистина бяха на повърхността на някоя далечна планета!  Ухилен

deiv4o
Гост
Отговори #95: 22 Февруари 2009

ето още една снимчица от наградите Усмивка

* 1_52_8_detail2.jpg (52.56 KB, 600x450 - видяно 221 пъти.)
July
Гратис Любовник
*
Публикации: 41

Профил
Отговори #96: 22 Февруари 2009

По мое мнение, не е изключено причината за плейбека, да се дължи на самата телевизия. Често съм имала лични наблюдения при директно излъчване, в които дадена телевизия предпочита да се застрахова относно технически гафове, а и заради разходите.
Имайки предвид самостоятелната сцена на групата, а и техническото им оборудване.
Възможно е и да бъркам, но все си мисля, че тръгвайки след два месеца на турне, едва ли е останало нещо недоизпипано, че да ги притесни изпълнение на живо.
Nico
Кукла
Публикации: 31

Профил
Отговори #97: 22 Февруари 2009

И аз да взема да се включа.... аз съм фен от 20год. и обичам Депеш както никоя друга група, каквото и да направят за мен са най-великите! Според мен Wrong е жестоко парче Усмивка
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #98: 23 Февруари 2009

Премиерата на "Wrong" за България ще бъде в ефира на Z-Rock. До колкото разбирам от сайта на радиото, сингълът ще бъде въртян 1вата седмица само в техния ефир.

Новият Depeche една седмица само по Z-Rock !!!

Новото парче на Depeche Mode - "Wrong" - ще се завърти ексклузивно за България само в ефира на Z-Rock !   Песента е първи сингъл от албума "Sounds of the Universe", който ще излезе на 21 април.
"Wrong" ще прозвучи за първи път в българския радиоефир този понеделник, малко след 8 в сутрешното шоу на Никола Тодоров !

http://zrockbg.com/news_title.php?nid=1505

П.С. Краси Москов още миналата седмица на няколко пъти асонсира, че готви изненада за българските фенове още от понеделник.  Намигване Препоръчвам ви неговото шоу - Hijack Show (14:00-18:00, всеки делничен ден)  Готин
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #99: 23 Февруари 2009

Прибавяйки мнението си тук--просто споделям,че на мен песента ми харесва.Не искам да давам определения и музикални харакетеристики и сравнения/в исторически и съвременен план/.  За себе си като впечатление само ше кажа, че продължи традицията и характерното за групата, песните им да не се приемат едностранчиво от аудорията, вкл. и от hard  феновете. Това ми импонира много повече ако всички се бяха прехласнали. Може би комерсиалния момент не е бил водещ или търсен докрай, което ако е така, е обещаващо за албума.
 Напълно съм съгласен с мението на Ivelina, че не е задължително една песен да те грабне от първото слушане.
 За Wrong си мисля .че  има наистина заряд и слушайки я с времето ми допада все повече. Нетърпелив съм да я чуя в live-вариант.
  В някакъв форум прочетох,че песента много приличала на "Dead of Night".  Аз лично нямам такова усещане--понапънах се да намеря нешо общо, но... Объркан Може би музикалната ми аналитична мисъл не е на нужната висота Идиот
stoimen
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #100: 23 Февруари 2009

Заслужаваше си чакането до полунощ пред досадния немски канал в събота вечер.Wrong е завладяваща както всичко на ДМ,колкото повече слушаш,толкова повече ти харесва.След като я слушах 20 пъти подред,реших,че вече е време да...си я пусна за 21-ви Усмивка  ДМ наистина са институция в Германия Одобрение
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #101: 23 Февруари 2009

Чакането, наистина си заслужаваше!
За около два часа изпуших почти кутия цигари и изпих доста винце  Очиврът
Много нерви, но и доста се забавлявах с чата ( воайорствах малко, сори за което, но имах проблем с компа)
...а само да спомена че тръпката от слушането на някоя песен не винаги ни връхлита от първия ден...

При мен обикновено става така! Трябва ми малко време за да асимилирам песента. Сега обаче...грабна ме веднага, обичам я и не мога да спра да я слушам! Баща ми вече я мрази! Ухилен
Последна редакция: 23 Февруари 2009 от nipo
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #102: 23 Февруари 2009

Eто още едно кратко интервю с бандата зад колисите. Последния отговор на Дейв беше  ...  Ухилен

http://www.youtube.com/watch?v=FR8jgUlMliM
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #103: 23 Февруари 2009

Не мога да кажа, че съм потресен от песента, но все пак има заряд и потенциал в нея. Основната линия ме кефи, но електронните акценти ми идват в повечко и откровено дразнят.Честно казано влиянието на Кристиян и Ко в звученето на Депеш ми допада все по-малко и по-малко.
Иначе като визия Дейв, Мартин и Анди изглеждат доста свежо на сцената!

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #104: 23 Февруари 2009

С риска да стане банален и да повторя споделени неща---Wrong  се вгражда все повече и повече в съзнанието ми и музикалната ми душица!
В комплект с клипа---просто нещата ме завладяват маниакално май на моменти Побъркан
 Не знам как/ всъщност знам но ми е трудно да го опиша/ но песента ме увлича с всяко следващо слушане!   
  Не искам да си мисля какво да очакване ако се повтори както при някои предни албуми втория сингъл да се оказва по-силния!  Един приятел  ми каза че му напомняла по някакъв странен начин на Barrel of a gun Объркан  Като се сетя,че тогава втори сингъл беше It's No Good..... дали пък няма да....ама не искам да мисля--ще чакам просто Усмивка
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.