DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Печат  
Автор Тема: "Wrong" видео  (Прочетена 16171 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #75: 03 Март 2009

Оказва се, че мустакатият обречен човечец в колата е...

...Джулиан Грос- барабаниста на групата Liars, младежа в червено от снимката. Единствената връзка в случая е Патрик Доутърс, който прави преди години клип за Liars, за парчето им Plaster Casts Of Everything, кажи речи в същата стилистика - кола, тъмни краски, психо елементи. Желаещите могат да го видят тук. Абе тоя Доутърс, дали е наред ??  Объркан  Ухилен

* liars.jpg (55.19 KB, 300x300 - видяно 346 пъти.)
Последна редакция: 03 Март 2009 от sisterofnight

"I'm my own worst enemy"
unrated
Гост
Отговори #76: 03 Март 2009

Дано не бъда обвинен в спам отново, тъй като ще изразя само мнението си за клипа! Невероятна идея, въпреки че не е нова, но изпълнението (заснемането)... моля ви ... Усмивка няма да коментирам! Все пак те могат да си позволят подобно нещо!
Myriam
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #77: 07 Март 2009

От "Only When I Lose Myself" насам не е имало толкова идеен клип, може би единствено "Suffer Well" е конкуренция по тази точка.

Иначе през цялото време бях убеден, че зад маската е Дейв, даже си мисля, че щеше да е много ефектно, ако Доутърс беше замислил нещо подобно.

и аз през цялото време си мислех, че зад маската е Дейв, бях изненадана като видях тримата да са само зрители на случващото се, но това още повече ми допадна, особено ужасеният поглед на Дейв, с който наблюдаваше

много ми допадна клипа, с него песента става завършена - наистина тоя човек с тази кола е попадна в грешен момент на грешно място....

I'm not looking for absolution, forgiveness for the things I do, but before you come to any conclusions, try walking in my shoes
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #78: 07 Март 2009

Оказва се, че мустакатият обречен човечец в колата е...
[/url]. Абе тоя Доутърс, дали е наред ??  Объркан  Ухилен

Подозирам, че нищо драматично си му няма на човека, но и аз леко се изправих на нокти от клипа на Liars - наслагването ми дойде малко в повече на моменти, така и не посмях да го изгледам повторно. 

still my broken wings you choose to mend
bakuramariks
Джуниър
Публикации: 73

Профил
Отговори #79: 27 Март 2009

Клипа е психарско маниашко ужасно як Побъркан!!Точно такова нещо отдавна чакам от Депеш.Някой по-мрачен клип, който да те кара да усещаш безизходицата, обречеността и лудостта.Първият път като гледах клипа не можех да повярвам, че това са те!Перфектно си пасва клипа с песента!Въртяла съм го не знам колко пъти вече, и не защото клипа отвлича вниманието ми от песента със страховития си сюжет, а защото толкова добре си пасва всичко!
Последна редакция: 27 Март 2009 от bakuramariks

Humans can become anything.
ellinoise
Кукла
**
Публикации: 26

Профил WWW
Отговори #80: 01 Април 2009

the perfect combination (звук и картина)
и на всичкото отгоре и текста...
обаче стигнах до извода, че дейв и ко са много лоши...
толкова студенокръвно го изгледаха милия човечец...
но пък беше секси.

иначе бях написала в ласт.фм, че клипа ми показва цветно и широкоекранно как се чувствам доста често... WRONG!

.reach out and touch faith.
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.