DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Печат  
Автор Тема: Luxembourg  (Прочетена 28630 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #45: 07 Май 2009

Сетлиста ми харесва. Определено ме радва присъствието на Master and Servant  Одобрение, но пък ми е странно че от 7 песни от последния албум, моя фаворит отсъства (Corrupt).
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #46: 07 Май 2009

Сетлиста ми харесва. Определено ме радва присъствието на Master and Servant  Одобрение, но пък ми е странно че от 7 песни от последния албум, моя фаворит отсъства (Corrupt).

Радвай се, че има 7 песни, че на ако има следващо турне ще са 1-2 Усмивка
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #47: 07 Май 2009

Сетлиста е много добър като цяло,и за хората,които харесват нещата преди 93-тa си е направо страхотен,ама на мен ми се искаше повечеко песни от Ultra и SoFaD.А от Exciter можеха да включат Freelove...че от нея по-подходящ финал за концерт едва ли има Усмивка
P.S. http://www.youtube.com/watch?v=q70hWNUBt6Y Много ми напомня на Devotional тази фънк китара на Enjoy The Silence Усмивка
Последна редакция: 07 Май 2009 от Infra Red

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #48: 07 Май 2009

За мен много приятна изненада е Fly On The Windscreen, а също така се радвам, че ще чуя Strangelove. Като цяло обаче неприятните изненади са повече и се надявам да посменят повечко песни поне в зимния кръг. Казват, че надеждатата умирала последна...та се надявам тогава да се сетят да включат Rush!

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #49: 07 Май 2009

Като цяло оставам с позитивно впечатление от сетлиста. Неприятните моменти лично за мен са Hole To Feed и Precious, както и голямата доза повтарящи се песни на почти всяко турне, без които явно не може. Жалко, че няма да чуем Corrupt, както и Rush, за която доста се надявах.

Но пък бисовете ме кефят максимално! Зъл

П.П. Въпреки огромния екран сцената ми се вижда доста постничка, дано на стадиона в Израел има повече детайли привличащи вниманието на феновете Усмивка
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #50: 07 Май 2009

На мен сет листът не ми допада, очаквах да е съвсем друг. Сцената също не ме грабна особено, от горе на всичко си мислех, че ще има и нещо по-интересно с аранжиментите, а това, което чух, не отговаря на очакванията ми  Объркан. Надявам се да има някакви промени до София, чудя се дали It's no good може да бъде заменена с нещо друго от Ultra. Тези неща, съчетани със 7те песни от новия албум, и отсъствието на моите любими от него, ако мога да ги нарека така, доста ме тревожат, но ще видим  Усмивка
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #51: 07 Май 2009

Ето линк за тези, които вече нямат търпение: http://www.zshare.net/download/59696018be7e7fc7
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #52: 07 Май 2009

сцената ми се вижда малко мини. предполагам, че не я виждаме в пълния и блясък, но очаквах по голяма 'стена' отзад, гледайки мащабите на стадионите, на които ще свирят.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #53: 07 Май 2009

Ухилен

* l1.jpg (47.79 KB, 800x600 - видяно 230 пъти.)

"I'm my own worst enemy"
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #54: 07 Май 2009

Първата ми реакция, след като видях сетлиста не беше много положителна ... но сега пак го разгледах внимателно и вече определено го харесвам! Чудесно е, че са включили песни, като Fly On The Windscreen, A Question of Lust! и Strangelove! Жалко, че са изпуснали Miles Away, също така се надявах PTA да бъде представен с John The Revelator, но уви.

... чудя се дали It's no good може да бъде заменена с нещо друго от Ultra ...
аз също! Направо не мога да повярвам, че са я включили в сетлиста ..., да си призная не съм много щастлива и от включването на Master and Servant.

Иначе много се надявам да пуснат същата прожекция на Waiting for the night, която използваха в One night in Paris ...
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #55: 07 Май 2009

Ето какви прожекции ни очакват :

http://www.youtube.com/watch?v=gNljkXJ-v9I&feature=channel_page

Дано емоцията в Дейв нахлуе след концерта в Израел.

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #56: 07 Май 2009

Дано емоцията в Дейв нахлуе след концерта в Израел.
Да, наистина, и на мен ми звучи изпято без емоция.
Искам и това да добавя http://www.youtube.com/watch?v=rvDma85avoI , просто  Млъкнал Звучи ми много зле на мен, но поне пък отзад фонът е ок  Усмивка
Последна редакция: 07 Май 2009 от Spellbound
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #57: 07 Май 2009

аз съжалявам, че от обичайно присъстващите парчета са отпаднали Policy of Truth и Behind The Wheel. не се съмнявам, че home ще влезе в сет-листа по някое време.

Вместо It's no good бих предпочел useless, а също и sister of night вместо home от ултра.

естествено липсват и Halo, Rush, които са фаворити на почти всички, а втората е тотално пренебрегната от 15 години.

вместо precious бих предпочел aptiut от pta.надявам се да чуем по някое време и damaged people.

прави впечатление, че липсва и condemnation от обичайните заподозрени.

М&S ми звучи някак тромаво, бих предпочел 100 пъти охулваната People Are People пред нея.

малко странно е включването на in sympathy, също така малко неудачно ми се вижда заиграването на дейв с публиката на Peace, просто не е такава песен.

сигурен съм, че прожекциите ще са в пъти по-силни от на миналото турне. от тези от миналото турне ми е останала в главата само една гола мацка и по точно част от мацката, което говори дастатъчно...

Последна редакция: 07 Май 2009 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #58: 07 Май 2009

Първото ми впечатление за съжаление е малко негативно, не говоря за сетлист, сцена, облекла, обици и прически а за аранжимент. Първата песен, която си пуснах да чуя от линка публикуван преди няколко поста беше Strangelove, една фундаментална песен(поне за мен), която не съм имал възможност да чуя на живо, и много се зарадвах, че ще я изпеят. В този вариант обаче по-добре не. Разбирам, че това е лайф, но можеше да се постараят, повече. Ако не друго то поне на основната мелодия да бяха избрали хубав семпъл, а не като от детски кийборд Casio (от 5 до 12 години).
Съжалявам, че го казвам, но нивото на групата доста пада, подобно на U2 и Stones, за сметка на увеличаващата се аудитория и концерти на сцени за по 50 000 души, продукцията е в обратна прогресия. Ако развитието на Депеш продължи по пътя U2-Stones, на следващото турне съотношението на зрителите знаещи текстовете им и тези, които са си взели билет от любопитство ще е 20% към 80%.

Good Evening, Sofiaaa!
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #59: 07 Май 2009

7 Песни??? Лошо Седларов, от друга страна Master and Servant радва, само трябва да я поразчупят малко. Все пак нека изчакаме до неделя има малко време (и надежда).

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.