DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: Pearl Jam  (Прочетена 4867 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
deiv4o
Гост
30 Април 2009

Незнам дали има фенове  тук в форума но на мен ми е много любима банда:) сигурно щото ми е от тинеиджърските години Усмивка

ще имат турне това лято

13 Aug 2009 20:00   Ahoy Rotterdam

15 Aug 2009 20:00   Wulheide Berlin

17 Aug 2009 20:00   MEN Arena Manchester

18 Aug 2009 20:00   O2 Arena

Аз ще сам  в О2 Арената:)
deiv4o
Гост
Отговори #1: 24 Юли 2009

Тея пичове обевиха една датa в Shepard's Bush и точно за 30 sec всичко изчезна Ядосан
Естествено в Еbay има билети и се купуват за по 300 паунда билета Пощурялизроди
ще взема да си продам моите и ще ги похарча за 3,4 ДМ концерта Объркан

* !B(B31(w!Wk~$(KGrHgoH-D8EjlLlzKDlBK,MkKdV4w~~_1.jpg (26.79 KB, 400x266 - видяно 425 пъти.)
deiv4o
Гост
Отговори #2: 13 Август 2009

Ето нещо от концерта Ухилен Ухилен Ухилен върна ме в моите младини кат се  изпонапивахме като  прасенца  Пощурялеииииии  безгрижни години бяха:)

http://www.youtube.com/watch?v=k4rOsHLH6Is&feature=related
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #3: 13 Август 2009

Ето нещо от концерта Ухилен Ухилен Ухилен върна ме в моите младини кат се  изпонапивахме като  прасенца  Пощурялеииииии  безгрижни години бяха:)

http://www.youtube.com/watch?v=k4rOsHLH6Is&feature=related

Валери, неблагородно ти завиждам, че си могъл да присъстваш на техен концерт! Много искам да ги гледам на живо, Еди Ведър е един от любимите ми вокали.
Ха ха това парче си е абсолютна класика, и на мен ми навява същите спомени, каквито и на теб.  Ухилен Наистина безгрижни и неповторими тинейджърски години!
Последна редакция: 13 Август 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #4: 13 Август 2009

Aaaaaaaaaa  Плачещ  искам още клипчета !
Тази зала не е ли много  малка за тях  Шок
имам предвид, на мен дори ми се стори малка за Placebo...
Може ли още някакви подробности? Еди Ведър разговорлив ли беше?
deiv4o
Гост
Отговори #5: 13 Август 2009

Kонцерта беше обевен само в един саит за hardcore fenove и  се водеше за концерт на годината:)аз някакси успях да взема билети Усмивка но понеже не сам от лудите фенове на Pearl jam рещих да отида в 02 арената на 18 август Усмивка а моите билети ги продадох на ebay  за 700 поунда Идиот crazy people:)  моите бяха за level 2, standing се продаваха на за по 1000 поунда Идиот не 4е и аз не бих платил толкова да видя ДМ в зала за 2000 човека:) Тоя пич на които му ги продадох ми каза 4е е било страхотно:) аз ще пиша пове4е на 19 след моя концерт:)

Ето още нещо любимо

http://www.youtube.com/watch?v=Sa8z87q85gw

Ето един  комент  ан  присъствал на концерта за Едди

I was at the barrier - vedder gave me a bottle of wine to drink lol
Последна редакция: 13 Август 2009 от deiv4o
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #6: 14 Август 2009

дейвчо,
за люксембург ли се охарчи толкова?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
deiv4o
Гост
Отговори #7: 14 Август 2009

дейвчо,
за люксембург ли се охарчи толкова?

Ne Намигване купих си от the official site  Ухилен ама ако не бях успял да ти кажа сигурно като се знам 4е само натискам enter и Ухилен damage is done Усмивка
deiv4o
Гост
Отговори #8: 19 Август 2009

Ето неколко снимки от снощи:) много добър тоя Eddie Vedder Усмивка не е мръднал от  както го помня началото на 90-те, концерта беше невероятен, нема да го описвам много че и без това сам си пиша в тая тема:)

* 11.jpg (154.98 KB, 600x450 - видяно 272 пъти.)

* 3.jpg (93.49 KB, 600x450 - видяно 265 пъти.)
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #9: 19 Август 2009

Ето неколко снимки от снощи:) много добър тоя Eddie Vedder Усмивка не е мръднал от  както го помня началото на 90-те, концерта беше невероятен, нема да го описвам много че и без това сам си пиша в тая тема:)

аа, пиши пиши, на някои хора им е интересно Усмивка

ages of delirium
curse of my oblivion
deiv4o
Гост
Отговори #10: 19 Август 2009

Ето и едно клип4е Усмивка

http://www.youtube.com/watch?v=_cf13JMAOls
deiv4o
Гост
Отговори #11: 20 Август 2009

Ето и едно клип4е Усмивка

http://www.youtube.com/watch?v=_cf13JMAOls

http://www.youtube.com/watch?v=Lp6HcwEPsts
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #12: 20 Август 2009

Малко е понапълнял,ма добре ,че пак пуска дълга коса!Много ти завидях да знаеш! Намигване

Let me show you the world in my eyes...
deiv4o
Гост
Отговори #13: 20 Август 2009

Ето накратко за концерта Усмивка

Свалят PEARL JAM от сцената в Лондон - глобяват ги за пушене на сцената

Шоуто на групата във вторник е завършило със седящ протест на вокалиста Еди Ведър.

PEARL JAM излезли на сцената с 15 минути закъснение, без да си дават сметка, че задължителният час за край на концертите в знаменитата зала O2 Arena, наложен от градската управа, е 23:00 местно време.

Групата толкова се забавлявала, че решила да не спира шоуто.

След третия бис, Еди Ведър извикал от сцената: "Обикновено завършваме след тази песен, но не и тази вечер!"

Това изтръгнало бурни аплодисменти от изпълнената със знаменитости публика (като актьорите Джош Бролин, Джона Хил и Тим Робинс), но разгневило управата на залата.

PEARL JAM продължили да свирят още 20 минути, когато техникът на O2 Arena светнал цялото осветление, за да даде знак, че шоуто е свършило.

Музикантите започнали да се сбогуват с феновете, но Еди Ведър седнал с кръстосани крака по средата на сцената и стиснал с всичка сила микрофона, като не давал да му го отнемат. В крайна сметка, колегите му хванали отново инструментите и се присъединили към него за още едно – последно парче.

PEARL JAM ще бъдат глобени от управата на O2 Arena, защото Ведър бил забелязан с цигара на сцената, нарушавайки забраната за пушене на обществени места във Великобритания, в това число и в концертни зали. Глобите за нарушителите достигат 4 000 долара.

През 2007-ма, Rolling Stones бяха изправени пред подобен проблем, след като някои от тях запалиха на сцената, по време на последния си концерт в O2 Arena, но управата им опрости глобата, защото са легенди.

Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #14: 21 Август 2009

Пишеш сам, защото съм на края на света и съм заровила лаптопа с цел пълно откъсване от всичко. Обаче това описание ме провокира сериозно! Ако знаеш колко клиширано ти завидях... и то без да мога да гледам клиповете, че тук само ГПРС връзката.
Моля те да напишеш и някой по-лични впечатления. Като са ми тръгнали лигите, да бъде до край.

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.