DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Pearl Jam  (Прочетена 4866 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #15: 24 Юли 2012

Ето нещо от концерта Ухилен Ухилен Ухилен върна ме в моите младини кат се  изпонапивахме като  прасенца  Пощурялеииииии  безгрижни години бяха:)

http://www.youtube.com/watch?v=k4rOsHLH6Is&feature=related

Валери, неблагородно ти завиждам, че си могъл да присъстваш на техен концерт! Много искам да ги гледам на живо, Еди Ведър е един от любимите ми вокали.
Ха ха това парче си е абсолютна класика, и на мен ми навява същите спомени, каквито и на теб.  Ухилен Наистина безгрижни и неповторими тинейджърски години!

Ами ето че и тази ми мечта се сбъдна! Най-накрая ги гледах на живо и то две поредни вечери в Амстердам - на 26 и 27 юни 2012.  Пощурял Много обичам тази група още от началото на 90-те и след толкова години чакане бях възнаградена с два страхотни концерта, като вторият беше много специален за всички, които бяхме в новооткритата зала Ziggo Dome. При мен е писано нещата с концертите на любими групи да се случват малко със закъснение, но пък чакането си заслужава. Усмивка Страшно много емоции и впечатления, които все още ми е трудно да подредя в главата си, за да ги опиша, но все пак ще споделя някои от тях. То си и личи и по публикациите ми във Фейсбук, че изтрещяването е пълно и емоцията не ме пуска дори месец след събитията. Сигурно ви е писнало да ви "заливам" почти всеки ден с Pearl Jam, но това е положението. Ухилен
Първата вечер имах късмета да бъда на първа линия на 2-3 метра от Eddie Vedder ( ах, тези сини очи  Очиврът ) и Stone Gossard. Много добър сетлист, като за мен черешката на тортата беше биса с Black, която ми е сред любимите песни, много емоционален момент за мен. Иначе момчетата бяха в страхотно настроение и много се забавляваха на сцената. Eddie излезе с бутилка вино, черпеше хората, хвърляха перца, тамбурини, изобщо имаше много енергия и непринуден контакт с публиката.  Усмивка
Няма да изпадам в подробности относно чакането преди концерта и че имаше фенове още от предната вечер на опашката. Толкова фанатизирана публика съм виждала само на концерти на Депеш Мод. 

Втората вечер бях 7-8 ред от другата страна, т.е. пред Mike McCready - нечовек! Беше истинска наслада за сетивата ми да слушам как свири на китара, а и да го гледам. Свирейки се пренася в някакъв друг свят, напълно вглъбен, даже на моменти имах чувството че прави секс с китарата и свършва.  Плезене
Та, втората вечер се случи това, което не съм си и представяла. Eddie покани на сцената един фен на групата от Щатите - Brian F., който е бил на над 100 техни концерта през годините и ги следва още от времето, когато са свирили в малки клубове. Та този фен беше спечелил пътуване с тях до Амстердам с посещение на двата им концерта и групата решила да му направи още един специален подарък, т.е. да направи сетлиста за шоуто на 27-ми юни. Благодарение на този фен, който беше подбрал предимно песни от първите 3 албума на групата чух на живо любимите си парчета като Once, Alive, Bugs, Better Man, Daughter с таг към W.M.A., Footsteps, Alone, Release, Dissident, Rearviewmirror, Animal,Glorified G. и т.н., както и кавъра на Mother Love Bone - "Crown Of Thorns", която беше трибют към Andy Wood и това вече тотално взриви залата. Уникален сетлист и концерт на една велика група! 

Поздрав с  https://www.youtube.com/watch?v=HSj4qbJ-Erw&feature=relmfu ! Авторът на видеото е бил на метър-два от мен и е снимал почти целия концерт с много добро качество.  Одобрение

Скоро ще кача и няколко снимки на групата, които направих за спомен.
Последна редакция: 24 Юли 2012 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.