DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 4
  Печат  
Автор Тема: Live DVD  (Прочетена 16944 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
30 Април 2009

досега изтекло ли е някакво инфо за лайв двд.мисля си, че този път няма да е от европа.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
N:Mode
Гост
Отговори #1: 30 Април 2009

Малко е рано май, а?
johnny
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #2: 30 Април 2009

Ако не е Европа, да е Мексико! Мексиканците  не издържат! Ако ще е Европа, да е Германия! Мисля че го заслужават!

"The tin man says I'm doing fine"
deiv4o
Гост
Отговори #3: 30 Април 2009

аз мисля че ще е  в USA Усмивка последните две бяха в Европа
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #4: 30 Април 2009

не знам дали е рано, ако знаех нямаше да питам. със сигурност не е рано ако заплануваният концерт е от първият лег на турнето... но може и аз да греша.

La tête dans les nuages
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #5: 30 Април 2009

СО-ФИ-Я!!!  СО-ФИ-Я!!!
Добре де.. мечтая си. Ама само си го представете за секунда!   Пощурял
stoinov
Някой
Публикации: 18

Профил
Отговори #6: 30 Април 2009

аз моите два концерта си ги избирах с идеята за евентуалното ДВД
мисля че ще е или лондон или рим
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #7: 01 Май 2009

Цитат

втори пореден път италия - абсурд.

винаги по това време вече се е шумяло, къде евентуално ще се снима двд-то.

моето предположение е че двд-то от това турне ще е събрано от няколко места и най-вероятно ще е смесица от концерти от 3-те кръга, т.е. най-вероятно ще има снимки, както от европа така и от двете америки.

самото име на албума и турнето даже ме навежда на тази мисъл.

не мисля, че ще е само от сев.америка понеже поне на пръв поглед не виждам веню с капацитет над 30 000, а си мисля, че няма да пропуснат да вкарат и кадри от някой от огромните стадиони, на които ще свирят.

ще е интересно, като обявят местата в южна америка.

La tête dans les nuages
deiv4o
Гост
Отговори #8: 11 Май 2009

Дано не е истина  Объркан   и да имат  в предвид аудио
http://www.haaretz.com/hasen/spages/1083389.html

The concert will also be taped and the recording released by Mute, Depeche Mode's record label, under the name "Live in Ramat Gan." In order to turn the performance into a full musical event, three opening acts have also been added: Guy Mar (of Hadag Nachash) will D.J., the Israeli electronic band Terry Poison will perform, and the New York alternative rock band Yeah Yeah Yeahs will play for a whole hour.
Последна редакция: 11 Май 2009 от deiv4o
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #9: 11 Май 2009

Дано не е истина  Объркан

The concert will also be taped and the recording released by Mute, Depeche Mode's record label, under the name "Live in Ramat Gan." In order to turn the performance into a full musical event, three opening acts have also been added: Guy Mar (of Hadag Nachash) will D.J., the Israeli electronic band Terry Poison will perform, and the New York alternative rock band Yeah Yeah Yeahs will play for a whole hour.

Не виждам да се споменава ДВД, според мен имат предвид аудио записа.  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
deiv4o
Гост
Отговори #10: 11 Май 2009

Дано не е истина  Объркан

Не виждам да се споменава ДВД, според мен имат предвид аудио записа.  Усмивка

Да, не се споменава, но това че ше бъде издавано от Mute ме накара да се замисля Объркан
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #11: 11 Май 2009

Depeche Mode, както и повечето групи, обичат да се застраховат когато става въпрос за записване на живо. Затова в последно време избират и записват повече от един концерт, като в последствие събират кадрите в концертно DVD. Това поне беше практиката с последните 2, One Night In Paris (което има кадри от двете вечери в Париж) и - Live In Milan (също две вечери)

Гледайки датите на първо четене (първият кръг) шансове имат Лайпциг, Дюселдорф, Ню Йорк и Лос Анжелис. На второ четене - Цюрих и Лондон през зимата на 2009та.

Така че освен, ако не си купил билети за зимните концерти в Лондон, имаш голям шанс да си се "прецакал", ако само това ти е била причината за избор на локацията.

втори пореден път италия - абсурд.

Тук съм съгласен с МАО, още един добър довод, че няма да е Рим.

винаги по това време вече се е шумяло, къде евентуално ще се снима двд-то.

Защото трябва да се "подслони" екипа, който ще снима концерта и затова вероятно съдейства и местният организатор.

Другият вариант (ако не е един град/концерт) е да се издаде общ филм за турнето, който е малко по-скъп и по-малко вероятен. Понеже има снимачна техника, екип, оператори на повече на брой концерти и се ангажират за по-дълго време, а резултата е един и същ, понеже ще се изкара едно DVD. Тоест, по-евтино и повече сметка би имало да се изкарат 2-3 концерта от различни дестинации на 2-3 DVDта, отколкото едно DVD с общи кадри от 6-7 концерта на 3 континента. Това, че 93та са го направили с няколко концерта от Devotional, не означава, че ще го направят в момента или че в момента им се занимава да издават DVD. По-скоро DVDтата излизат по желание на лейбълите, а групата казва "ок".

СО-ФИ-Я!!!  СО-ФИ-Я!!!
Добре де.. мечтая си. Ама само си го представете за секунда!   Пощурял

Да изкараш концерт от държава, която не е известна в световен мащаб с нищо интересно... не мисля, че е ход, който би се одобрил от EMI. В този ред на мисли, Южна Америка, Балканите и Източна Европа леко отпадат.
Лично аз ако не бях българин, щеше да ми е все тая за DVD от София... Че дори и щеше да ми е малко криво, странно и обидно, ако живеех в държава, в която са свирили на всяко турне от началото на 80те до днес.

Не на последно място, съм почти сигурен, че голяма част от феновете продължават да ругаят DM, Mute и EMI, че си стискат кадрите от World Violation Tour, че не си правят труда да съберат материалите от екипа, който е работил с тях и че не им се занимава да изкарат един качествен запис от това турне независимо от петициите и интереса, който имат феновете.
ember
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #12: 12 Май 2009

"World violation tour" определено заслужава да се изкара на двд , защото това е едно от най-качествените турнета изобщо на тази група , заедно с "devotional" разбира се .
Още повече че 3-4 години преди това започва абсолютния апогей на "Депеш" - звук,визия,концепция и т.н.
ДВД от България - според мен абсурд , освен ако не е компилативно от много държави , иначе лично аз бих искал (освен бг концерт) да видя кадри от Русия,Турция,Гърция и задължително Южна Америка - но както бе посочено това си осатава в сферата на мечтите - двд ще има от градове от западна европа или щатите - ние сме се родили малко на изток от рая Намигване

p.s. още една много важна причина за издаване на двд от "WVT" - там Дейв пее наистина уникално - съжалявам , ама тия лигави опити да понтира Мик Джагър като визия и стил на пеене малко не му отиват !

NOTHING'S IMPOSSIBLE
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #13: 12 Май 2009

"какво му направихме на Господ с Боби, та на изток от рая, нас ни зарови. "
deiv4o
Гост
Отговори #14: 02 Септември 2009

Дно е верно това Усмивка

Depeche Mode to release live DVD in early 2010 - exclusive

http://www.side-line.com/news_comments.php?id=43509_0_2_0_C
Страници: [1] 2 3 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.