DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4
  Печат  
Автор Тема: Live DVD  (Прочетена 16942 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
Отговори #15: 07 Септември 2009

3. und 4. Oktober 2009 in Mexiko-Stadt

Baseball-Stadion und fasst 50.000 people...how cooool Усмивка Бияч

http://www.depechemode.de/news/2009/09/03/live-dvd-mit-mitschnitt-aus-mexiko-2072/

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #16: 07 Септември 2009

Според Google преводача в статията се казва, че идеята за Мексико е все още в процес на обмисляне. Ако наистина случаят е такъв, надявам се в най скоро време тя да е на дневен ред, тъй като в Централна и Южна Америка няма значение дали концертът е пред 500 или 50 000 души, и в двата случая атмосферата е нажежена до край. Усмивка Иначе преди време имаше информация, че DVD-то няма да бъде заснето на стадион, но вече достатъчно много планове около групата се промениха, така че дано следващият филм да ни отведе отвъд Атлантическия океан.
Последна редакция: 07 Септември 2009 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #17: 18 Ноември 2009

днес в залата след концерта операторът в разговор с негова позната каза, че ще снимат двд-то в барселона, така че слуховете, които се въртяха от известно време явно ще се окажат верни.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #18: 22 Ноември 2009

November, 20th - Barcelona, Palao Sant Jordi

In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
A Question Of Time
Precious
World In My Eyes
Fly On The Windscreen
Jezebel
Home
Miles Away/The Truth Is
Policy Of Truth
It's No Good
In Your Room
I Feel You
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again

One Caress
Stripped
Behind The Wheel
Personal Jesus

November, 21st - Barcelona, Palao Sant Jordi

In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
It's No Good
A Question Of Time
Precious
Fly On The Windscreen
Sister Of Night
Home
Come Back
Policy Of Truth
In Your Room
I Feel You
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again

Dressed In Black
Stripped
Behind The Wheel
Personal Jesus

Waiting For The Night (bare version)

И двете вечери са снимани, така че може да се очаква някаква смесица от тези два концерта. Усмивка
Последна редакция: 22 Ноември 2009 от strange_affection
N:Mode
Гост
Отговори #19: 22 Ноември 2009

Наистина похвално е, че групата реши да смени репертоара за втората вечер и да върне в сетлиста песни като Come Back и WFTN. Наред с Dressed In Black и Sister of night се очертава прекрасно dvd, което ще чакам с нетърпение. Не може да не ме е яд, обаче, и за парчета като Strangelove, AQOT и M&S, които на живо звучаха впечатляващо ..
deiv4o
Гост
Отговори #20: 22 Ноември 2009

Два страхотни дена:) втората дата беше направо невероятно преживяване, бяхме  и двата дена парви ред на патеката,  втората дата бяхме точно под Деив когато слезнаха да пеят Waiting for the night  буквално бях на 20см от Деив, и естествено аз откачих Побъркансцената беше невероятно близо, неуписуемо страхотно прживяване, заедно са с MAO BOY  чакахме цял ден и бяхме един до друг;) благодаря за приятната компания  и се радвам че се видяхме Одобрение струваше си чакането от 9 сутринта Усмивка

Next stop GLASGOW Усмивка
deiv4o
Гост
Отговори #21: 23 Ноември 2009

Sisters of night in Barcelona

http://www.youtube.com/watch?v=4XQHsiLH3p0

Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #22: 23 Ноември 2009

Sisters of night in Barcelona

http://www.youtube.com/watch?v=4XQHsiLH3p0

aaaу, че вълнуващо!  Пощурял
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #23: 24 Ноември 2009

бяха добри концерти. за първи път на втория се позиционирах на катуока и беше интересно преживяване особено на wftn, където както каза deiv4o, почти ги докоснахме, беше наистина неприлично близо, дори имах възможност внимателно да разгледам и обувките и на двамата Усмивка. барселонската публика можеше и по-добре да се справи като, че ли, но пък определено на втората дата, на хоум и на dressed in black - с пеенето се справи много добре, като след края и на двете беше умело дирижирана от дейв, който забърза много припева от хоум и стана много гот.

валери и на мен ми беше много приятно да се видим и да чакаме заедно и благодаря, че ни викна на отворилото се свободно място на катуока Усмивка. благодаря за всичко!

поздрави и на другия валери, който забърка една одисея Усмивка, която достойно би се вписала в приказки с неочакван край. наистина впечатли ме много, младеж Усмивка - готина и забавна компания - благодаря!

ще е интересно дали само от барселона ще е двд-то, както изглежда.

тъй като първата вечер бях доста централно и имах възможност да наблюдавам движението на 3-те камери отпред и ми се стори, че не си дават много зор операторите и грам не се притеснят, че могат да пропуснат нещо , сякаш ще имат и други шансове да запечатат интересни кадри от концертите..

аз преброих 4 камери точно - 3 отпред на вилица и една - над публиката , която гравитираше откъм страната на кетуока. странно, че тази последната не я забелязах първия ден.

за финал - тук е 3 градуса, няма нито палми, нито плаж, нито тапас,  риоха само в някои магазини, нито пък мюз във вторник, или пък барса-интер в сряда, или барса-реал - уикенда.
Последна редакция: 24 Ноември 2009 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #24: 13 Януари 2010

Излезе информация, че Mute са разпространили до един от членовете на Home информация, че официално заснетото видео от Барселона ще излезе на 29ти март, като друго засега не се споменава.  Усмивка
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #25: 28 Март 2010

Някой знае ли утре дали и в BG ще излезе концерта??

Wrong
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #26: 29 Март 2010

Няма да е утре, със сигурност. DVDто е отложено за след лятото, така че очаквай официална информация след началото на септември. Най-вероятно ще излезе на пазара през есента.  Усмивка
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #27: 29 Март 2010

еее ти ми разби сърцето и душата Тъжен

Wrong
preciousmode
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #28: 22 Юни 2010

Exclusivemusicstore представлена коммерческая бутлег многокамерного : Depeche Mode - Live In Москве в 2010 году . Лучший тур по Вселенной! Наслаждайтесь !
http://exclusivemusicstore.com/disk_detail.php?d=Live_In_Moscow_2010&g=Depeche_Mode
http://rutube.ru/tracks/3100757.html?v=3631f7ce2cfd1ffcd66695c62c1b40cc
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #29: 06 Юли 2010

Бързам да информирам за тези, които все още не са го видели, затова и не съм го превеждал. Надявам се няма да има проблеми с превода  Усмивка

"Depeche Mode’s recent tour was committed to the digital equivalent of celluloid back in November of last year, when the band visited Barcelona’s Palau Sant Jordi for two shows. The filming was directed by Russell Thomas, who has helmed shoots for a wide range of big names in music - from U2, Coldplay, Muse to Kylie Minogue, Beyonce and the likes. Russell is well known for making whatever is in front of his lenses look gorgeous, so we’re in for a visual treat.

Additionally, we can reveal that the director of photography was Simon Hawken, and the production company behind the film was JA Digital."

http://www.depeche-mode.com/2010/07/06/director-of-depeche-modes-forthcoming-concert-film-revealed/

Повече за Russel Thomas: http://www.doneanddusted.com/#/people/russell-thomas/biography :
Последна редакция: 06 Юли 2010 от strange_affection
Страници: 1 [2] 3 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.