DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Поезията на Мартин  (Прочетена 8255 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #15: 13 Май 2009

абе не мисля да навлизам в подробности, но съм си променил мнението на 36о градуса

т.е. си се завъртял в пълен кръг и си върнал на начална позиция  Объркан

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #16: 13 Май 2009

хахах  Побъркан  не, но така излиза, че пак си се кефя на depeche, въпреки че малко бях ги поизоставил Намигване
то  мнението не може да се мери в градуси, но това беше леко напушено изказване от моя страна...така че нема се шашкате Одобрение

So High so Far to Fall
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #17: 25 Ноември 2009

Това доста дълго се чудих къде му е мястото и накрая реших, че е тук. Ето защо.

Мартин Гор е призован като свидетел по дело, заведено от потребител срещу Activision Blizzard. Потребителят, Ерик Еставийо, е завел дело за 1 милион долара, които изисква  като обезщетение за това, че според него известната онлайн игра World of Warcraft води до отчуждаване на играчите и засилва риска от умствени заболявания. Ищецът е решил да призове Мартин Гор да свидетелства за отчуждаващото влияние на играта, понеже, както ставало ясно от творчеството на Гор, той самият е един тъжен, самотен и отчужден човек.

Явно Ерик има всички основания да заведе делото, понеже признаците на умствено заболяване при него вече са очевидни. На мен обаче ми е трудно да схвана как точно Мартин Гор се вписва в картинката. Някой де ме просветли?  Побъркан

Източник на информацията и на прикачената призовка е sideline.

* november25072009.jpg (86.67 KB, 372x513 - видяно 366 пъти.)

yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #18: 25 Ноември 2009

Хахаха, доста се посмях!  Ухилен
Следейки логиката на ищеца, Мартин също трябва да е цъкал доста на тази игра, и нищо чудно, в хода на делото да се стигне до заключението, че най-въздействащите текстове са написани след поредния 72 часов маратон по "World of Warcraft"  Ухилен
Чудя се какви ли ще бъдат въпросите към мистър Гор, ако седне да свидетелства ... Ухилен Ухилен
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #19: 25 Ноември 2009

...Чудя се какви ли ще бъдат въпросите към мистър Гор, ако седне да свидетелства ... Ухилен Ухилен

Сигурен съм, че това няма да се случи. По-вероятно, според мен, е Мартин да заведе дело срещу ищецът и да го осъди за морална обида. Признавам си, че не съм на "ти" с правото, но не мисля, че това е изключено да се случи. Сигурен съм, че адвокатите на Мартин няма да допуснат той да свидетелства относно дело, което няма абсолютно нищо общо с него.
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #20: 26 Ноември 2009

хахаха това е забавно! а може би тая откачалка иска просто да се срещне с Гор, та и пари да му вземе  Ухилен лелее... изглежда ми като "ела Гор да те съдя, щото ми изглеждаш мрачен и нещастен!"  Идиот
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #21: 30 Ноември 2009

ела Гор да те съдя, щото ми изглеждаш мрачен и нещастен

Не, делото не е срещу Мартин. Делото е срещу създателите на играта. Мартин Гор е призован да свидетелства като КАПАЦИТЕТ по мрачност и нещастие. Един вид като експерт - свидетел.

Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #22: 01 Декември 2009

ела Гор да те съдя, щото ми изглеждаш мрачен и нещастен

Не, делото не е срещу Мартин. Делото е срещу създателите на играта. Мартин Гор е призован да свидетелства като КАПАЦИТЕТ по мрачност и нещастие. Един вид като експерт - свидетел.
е така де Усмивка аз това имах в предвид Усмивка)) като етикет за мрачност   Плезене ела да те покажа, да те видят Усмивка хаха ( а точните думи "ела да те съдя" бяха по-скоро закачка, за явяването на Гор в съдебла зала...така де -лигавех се)
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.