DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15
  Печат  
Автор Тема: DM.com: DM have been forced to cancel a further four shows  (Прочетена 51583 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Halo
Някой
Публикации: 16

Профил
Отговори #120: 20 Май 2009

Можем много да разсъждаваме върху всичко това, но единственото важно нещо е този човек да е здрав и въпросната диагноза да не се потвърди. Колкото и да искам да ги видя и чуя, концертите отиват на заден план, когато става въпрос за здраве.

А що се отнася до техните ПР-и и въобще за начина, по който комуникирати или не комуникират, от една страна има място за много критики, но от друга - не бих искала да съм на тяхно място. Шок

Let me take you on a trip...
Paloma
Гратис Любовник
*
Публикации: 45

Профил WWW
Отговори #121: 20 Май 2009

Аз се примирих...вече взех и да забравям за концерта. Важното е Дейв да е добре! Усмивка

"Art is made by the alone for the alone." Luis Barragan
Danduka
Някой
Публикации: 19

Профил
Отговори #122: 20 Май 2009

Според мен ще се отменят поне още 5 концерта........Във Хоума от 4-5 дена няма живнинка..........И ако това стане на дали ще има нова дата за София...........Дано греша.......Дано!!!

Depeche Mode-86-98.......The Power in PAST!!!........
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #123: 20 Май 2009

Според мен ще се отменят поне още 5 концерта........Във Хоума от 4-5 дена няма живнинка..........И ако това стане на дали ще има нова дата за София...........Дано греша.......Дано!!!

Ти вземи да поспреш с безмислените постове и многоточията, понеже вече достатъчно се изложи!

Иначе концертът във Варшава май вече наистина е отменен-организаторите излизат със следното съобщение:

Цитат
     Live Nation regrets to inform that Depeche Mode concert will not take place on the planned day (May 23rd).
    The official statement from the band says:

“Depeche Mode regret to announce that they are forced to cancel a further show on their “Tour of the Universe” in Warsaw at Gwardia Stadium on Saturday, May 23rd.  Doctors have advised that more time is needed to allow singer, Dave Gahan, to fully recover from his recent illness and ensure that the tour can resume shortly. 

Depeche Mode apologise to all their fans for this inconvenience and wish Dave a speedy recovery.

Ticket holders for the above show are advised to hold onto their tickets, as an announcement will be made shortly with regard to whether the date will be rescheduled, or cancelled altogether”.

We ensure that, according to fans expectations, the Promoter is working on postponing the concert to a new date.

Източникът е http://www.eventim.pl/portal/en/news/news/latest/580846/depeche_mode_show_cancelled.html .
Сега остава всичко това да се потвърди и от официалният сайт на Депеш Мод.
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #124: 20 Май 2009

чакай малко..защо си мислиш, че ако дори се отменият още концерти няма да има нова дата за София? точно пък Депеш мисля не са от ония банди дето ще пренебрегнат когото и да било. ако ще преговарят нови дати с едни, ще преговарят с всички - това е мойто мнение.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #125: 20 Май 2009

Doctors have advised that more time is needed to allow singer, Dave Gahan, to fully recover from his recent illness and ensure that the tour can resume shortly. 

Интересно ми е да видя и официалното становище за Варшава и Рига, ако е "Дейв е по-добре, но му трябва време да се възстанови напълно" ще се откажа да чета новини написани от групата и PR-ите им.

Скъпи Depeche Mode,

Зная, че не четете този борд, но все пак искам да ви благодаря че ни казахте, че фронтменът ви вече се оправя от гастроентерит. И без това живота ни е скучен и живеем веднъж на 4 години когато издадете албум. Радвам се, че ни дарявате с прекрасни емоции, които ние сами си генерираме... докато чакаме някакъв отговор от щаба ви.

Радвам се, че когато може да говорите с медиите го правите лично, за да разкажете колко време е прекарал Мартин в ebay, за да си купи играчките, с които сте ни записали новият албум, но когато нещо се случи с вас, което е сериозно и което може да ни притесни, ще се покриете и няма нито да ви чуем, нито да ви видим поне за известно време.

След което ще се появите все едно нищо не се е случило... Дали ще е ларингит, гастроентерит, ураган, камъни в бъбреците, война, все ще откажете няколко концерта на турне, а новините ще ги четем после от биографичните книги, понеже явно не сме достойни да знаем какво се случва с вас.

Надявам се след като сте се научили как се използва компютър и как се открива електронна поща (номерът, с който ни минавахте през '90те, беше, че не сте хора, които прекарват времето си онлайн), ще имате смелостта да си говорите по-нормално с милионите си фенове посредством вашата официална страница. Не се притеснявайте... няма да ви помислим за пълни лузъри, ако седнете да напишете 2-3 реда на хората, които ви слушат с толкова години. Знаем, че изхранвате много семейства и че ако седнете да си говорите с феновете... много хора ще останат без работа, понеже те превеждат от езика на Depeche Mode към езика на феновете... Но все пак не мисля, че сме си заслужили поне 2-3 реда за личното ви състояние, когато медии публикуват спекулации с личното ви здраве.

Ако зад всичко това се окажат финансови причини и по някаква дори и минимална измислена теория, сте си измили ръцете с проточило се заболяване на Дейв - ще се замисля дали искам да ви посетя турнето. Не че ви пука много, ама не ми се иска да вярвам че цялата история - Depeche Mode е просто търговско име зад което стоят чисто финансови интереси.

Ваш фен от '68ма,
Рецко
Последна редакция: 20 Май 2009 от Recoil
depeche_me
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #126: 20 Май 2009

Рецко, Рецко ...колко си прав
Пълна подигравка
Но блажени са вярващите и както разправят "дано Гахан се оправи по бързо"
 Очиврът

Ману
deiv4o
Гост
Отговори #127: 20 Май 2009

три концерта официално са cancelled
http://www.depechemode.com/news.html
N:Mode
Гост
Отговори #128: 20 Май 2009

Ако зад всичко това се окажат финансови причини и по някаква дори и минимална измислена теория, сте си измили ръцете с проточило се заболяване на Дейв - ще се замисля дали искам да ви посетя турнето. Не че ви пука много, ама не ми се иска да вярвам че цялата история - Depeche Mode е просто търговско име зад което стоят чисто финансови интерес.
Ако това се окаже вярно, което едва ли ще разберем, идва въпросът какво печели дадена група от отказване на концерти. Понеже е началото на турнето, не може да се оправдаят с това, че им трябва почивка, а и едва ли на Дейв и компания не им се идва по тези прекрасни места на Балканите. Ще е забавно ако се върнат да свирят на 30-ти, защото това ще ме накара да си мисля, че ако сега предстояха концерти в градове като Лондон, Париж, Берлин можеше и да не се пазят толкова.  Усмивка
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #129: 20 Май 2009

Не е сега правилният момент за конспиративни теории или обсъждане как екипът на групата осведомява обществеността. Дори мисля, че е малко обидно да се задълбава в това точно сега. Не сме никакви на Дейв, за да изискваме каквото и да било, има неща, които са дълбоко лични и не зависят от нас. Това, че една личност е публична, не означава, че тя принадлежи на публиката.

Честно казано, четейки разни форуми, не един път съм оставал потресен от реакциите на много хора, като за съжаление, това вече се случва и тук. Лично аз предпочитам да си пусна акустичните версии от "Hourglass" и да се надявам, че всичко ще се оправи, отколкото да спекулирам с половинчати детайли.

"...оpen their minds to the idea that you don't own someone..."
Последна редакция: 20 Май 2009 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

davi
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #130: 20 Май 2009

The fein,не забравиай че тази личност е публична БЛАГОДАРЕНИЕ на публиката!Екипът на групата е длъжен да информира точно публиката по адекватен начин,най-малко защото точно нашите сарца трепериат в очакване.Тук не става въпрос за Дейв и личниа му живот и проблеми,а за нас-феновете по света,закупили билети на стойност мн милиони....заслужаваме да знаем истината!
bobby route
Някой
*
Публикации: 11

Профил
Отговори #131: 20 Май 2009

.... абе само на мен ли ми се прокрадва идеята, че трябва да се "бие" един Alt/Ctrl/Delete..... и да се рестартира това турне....  Намигване

"....This world has left me broken inside
I’ll have to decide
I’m hanging onto my pride...."
Nude
Джуниър
**
Публикации: 68

Профил
Отговори #132: 20 Май 2009

....заслужаваме да знаем истината!

Мисля, че както членовете на ДМ заслужават да уважим личният им живот и проблеми, вкл здравословни, така и професионалната етика изисква те и мениджърите им да уважат факта, че хиляди хора са си закупили билети, организирали са някаква част от личното си време съобразно концертите, поели са ангажименти, подчинили са и работата си за този период. Процесът е двустранен. Фактът, че се крият в миши дупки и вадят стандартни извинителни съобщения за поредната отмяна в региона без каквато и да е яснота, показва пренебрежение и незаинтересованост.

Аз лично започвам да се уморявам от играта на " тука има, тука нема" да има концерт. Дори и човек да иска да си подреди нещата и все пак да ги гледа наживо, мълчанието около цялата история му връзва ръцете.

Някак си ми се струва, че турнето ще започне на 30 -ти в Лондон. "Тъмният балкански субект" пак ще остане с пръст в уста  Бесен

I'm the next act waiting in the wings
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #133: 20 Май 2009

.... абе само на мен ли ми се прокрадва идеята, че трябва да се "бие" един Alt/Ctrl/Delete..... и да се рестартира това турне....  Намигване
Май натам вървят нещата, даже ще е по-добре май, щото предпочитам ново начало на турнето догодина или ако не по-скоро, отколкото окончателно отложен концерт, или с други думи поредните 4 години търпение, не знам вече.. Побъркан

Колкото до истината, може да са ги отвлякли извънземни..
Ангелче

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #134: 20 Май 2009

Не мога да разбера какво толкова търсите под вола теле? Вие изобщо интересувате ли се от здравето на Дейв? Никой не искам да критикувам или засегна, но вече полудявам от такива изказвания кой колко много пари похарчил за билети, как си организирал времето, а те (ДМ) нищо не казвали за нови дати. И аз съм си органзирала времето, и аз бях на отказаният концерт в Атина и т.н., но честно казано не ми пука за пари и  дати в момента, защото ми е ужасно притеснено за Дейв. Представете ако действително има рак (да не дава Господ)...лек за това няма. Може би за това лекарите искат допълнителни изследвания и отлагат концерти. Не ми се вярва, че ДМ или мениджърите си измислят някакво заболяване на вокала за да прескочат точно Балканите. От снимките в Атина си личи, че Дейв не е добре. В интеренет също четах (на 13.05), че има вероятност Дейв да е болен от хепатит С и беше писано кои концерти ще отпаднат.... Не ме разбирайте погрешно, просто не знам какво да мисля вече от тревога, просто искам Дейв да е жив и здрав, защото ако него го няма концерти въобще няма да видим вече. Господ да го пази и закриля. Дано заболяването му да не е сериозно и да оздравява по най-бързият начин.

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.