DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 6
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [28 МАЙ 2009] Тour of The Universe продължава на 8-ми юни  (Прочетена 18800 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #30: 03 Юни 2009

Ух, бе, хора, прочетох написаното от вас и допреди малко скачах по вратовете на цялото семейно войнство. В крясъци и викове обясних на децата, че изобщо не ме интересува откриването на учебната година, щото съм на концерт в София, мойто мъж хусна да бяга, заявявайки, че съм откачила тотално... ПощурялИзобщо-шоу. После влязох в официалния сайт и...не намерих никакви дати за отложените концерти.  Бесен
Обаче, честно казано, тази емоция, която ми докараха вашите постове, ми беше достатъчна да ме зареди с настроение и енергия. Почнах да вярвам, че септември ще бъде май, определено. Ха дано.  Очиврът
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #31: 03 Юни 2009

В крясъци и викове обясних на децата, че изобщо не ме интересува откриването на учебната година, щото съм на концерт в София.
E, естествено, Депеш преди децата. Те, децата имам предвид, естествено са те разбрали как се чувстваш.
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #32: 03 Юни 2009

Моят план е да се счупя на 14-ти и на 15-ти сутринта в 6 да хвана влака за Пловдив и директно на училище  Готин

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #33: 04 Юни 2009

не че нещо ма изчакайте още малко да обяват официално дата. не че и на мен не ми се иска да планирам най-прекасния ден в живота ми но все пак се въздържам още малко   Ангелче

Wrong
veronika
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #34: 04 Юни 2009

Днес е 4.06.2009 и току що направих регистрацията си в този сайт....направих я единствено, и само за да видя Вашето мнение за случилото се- отменения концерт и новата дата (евентуално). Искам да споделя с Вас безкрайното си разочарование, огорчение и ОБИДА. Не вярвам,че човек,който има елементарна информация за DEPECHE MODE & DAVE GAHAN- би повярвал на всичките тези глупости, които се изписаха( и които Вие пеете и цитирате в един глас). Чувствам се безкрайно излъгана, не защото съм чакала този концерт от1989 г. ( случиха ми се безкрайно мн.неприятности 2006г), не защото съм си купила билети на 13.10.2008, не заради цялата ми организация( рискувайки в тази криза позицията и служебното си положение) за да присъствам на концерта.....НЕ ЗАРАДИ ТОВА.!!!!!! НАИСТИНА ВЯРВАХ И БЯХ УБЕДЕНА, ЧЕ ТОЙ ВЕЧЕ Е ЧИСТ!!!! ...........УВИ... истината е .... и всички я знаем.....АЗ СЪМ РАЗОЧАРОВАНА.....В момента, докато пиша всичко това си слушам най- любимата група, но какво от това............ДОСТАТЪЧНО СЪМ ОБЕЗНАДЕЖДЕНА ОТ DAVE за да се замисля дали изобщо ще искам да видя дрогираният му задник на живо или ще се задоволя със записите ....Това е което исках да Ви споделя фенчета и дописничета ......недейте ( ПОНЕ ВИЕ- КАЖЕТЕ СИ ИСТИНАТА). В крайна сметка покрай цялата тази еуфория, поклонничество и уважение- всички ние сме погребали ценни приятели..............КАЖЕТЕ СИ ПОНЕ ВЕДНЪЖ ИСТИНАТА В ОЧИТЕ..........ВСИЧКО ОСТАНАЛО Е САМО ПРАХ...........ТОВА И ЩЕ ОСТАНЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #35: 04 Юни 2009

Днес е 4.06.2009 и току що направих регистрацията си в този сайт....направих я единствено, и само за да видя Вашето мнение за случилото се- отменения концерт и новата дата (евентуално). Искам да споделя с Вас безкрайното си разочарование, огорчение и ОБИДА. Не вярвам,че човек,който има елементарна информация за DEPECHE MODE & DAVE GAHAN- би повярвал на всичките тези глупости, които се изписаха( и които Вие пеете и цитирате в един глас). Чувствам се безкрайно излъгана, не защото съм чакала този концерт от1989 г. ( случиха ми се безкрайно мн.неприятности 2006г), не защото съм си купила билети на 13.10.2008, не заради цялата ми организация( рискувайки в тази криза позицията и служебното си положение) за да присъствам на концерта.....НЕ ЗАРАДИ ТОВА.!!!!!! НАИСТИНА ВЯРВАХ И БЯХ УБЕДЕНА, ЧЕ ТОЙ ВЕЧЕ Е ЧИСТ!!!! ...........УВИ... истината е .... и всички я знаем.....АЗ СЪМ РАЗОЧАРОВАНА.....В момента, докато пиша всичко това си слушам най- любимата група, но какво от това............ДОСТАТЪЧНО СЪМ ОБЕЗНАДЕЖДЕНА ОТ DAVE за да се замисля дали изобщо ще искам да видя дрогираният му задник на живо или ще се задоволя със записите ....Това е което исках да Ви споделя фенчета и дописничета ......недейте ( ПОНЕ ВИЕ- КАЖЕТЕ СИ ИСТИНАТА). В крайна сметка покрай цялата тази еуфория, поклонничество и уважение- всички ние сме погребали ценни приятели..............КАЖЕТЕ СИ ПОНЕ ВЕДНЪЖ ИСТИНАТА В ОЧИТЕ..........ВСИЧКО ОСТАНАЛО Е САМО ПРАХ...........ТОВА И ЩЕ ОСТАНЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вероника, успокой си малко нервите, че не е полезно за никой. Не знам кой кого е погребал или каквото и да било, или откога си чакала да видиш Депеш на живо, ако ще да е от 1981 година, ама поста ти звучи не малко сектантски, и не знам дали би бил приет сериозно от когото и да е от този форум, така че поеми дълбоко въздух, изтрай до Септемрви, и ще се видим заедно на претъпканата трева на садиона скачайки в екстаз пред пъргавия Дейв...

Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #36: 04 Юни 2009

НАИСТИНА ВЯРВАХ И БЯХ УБЕДЕНА, ЧЕ ТОЙ ВЕЧЕ Е ЧИСТ!!!! ...........УВИ... истината е .... и всички я знаем.....АЗ СЪМ РАЗОЧАРОВАНА.....В момента, докато пиша всичко това си слушам най- любимата група, но какво от това............ДОСТАТЪЧНО СЪМ ОБЕЗНАДЕЖДЕНА ОТ DAVE за да се замисля дали изобщо ще искам да видя дрогираният му задник на живо или ще се задоволя със записите ....
Вероника, добре дошла в сайта! Би ли била така добра да пуснеш източника на това твое изявление. Много ще ми бъде интересно да прочета и разбера повече. Не зная от къде черпиш информация, или може би я караш на интуиция, но според мен си се заблудила поради факта, че си била застигната от подобна участ Объркан Това са мои лични догадки, но когато става въпрос за такава информация, то ще е хубаво да разкриеш и източника.

Angels of the Universe
Sunshine
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #37: 04 Юни 2009

Отменените по-рано през месец май концерти, ще бъдат или пренасочени или отменени, като точни дати се очаква да бъдат упоменати в началото на следващата седмица.

Ух, за тях май началото на седмицата е доста разтегливо понятие Усмивка Вече преритвам! Благодаря на всички, които постват информацията бързо и точно - нямам други източници освен вас. Колкото до Дейв и "надрусания му задник" - май някой е изпаднал в нервна крииииизааааа... Усмивка Споко. Ще дойдат. Ако не дойдат, ние ще идем при тях Усмивка Няма да се мре!

Everything's gotta be love or death.
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #38: 04 Юни 2009

НАИСТИНА ВЯРВАХ И БЯХ УБЕДЕНА, ЧЕ ТОЙ ВЕЧЕ Е ЧИСТ!!!! ...........УВИ... истината е .... и всички я знаем.....АЗ СЪМ РАЗОЧАРОВАНА.....В момента, докато пиша всичко това си слушам най- любимата група, но какво от това............ДОСТАТЪЧНО СЪМ ОБЕЗНАДЕЖДЕНА ОТ DAVE за да се замисля дали изобщо ще искам да видя дрогираният му задник на живо или ще се задоволя със записите ....Това е което исках да Ви споделя фенчета и дописничета ......недейте ( ПОНЕ ВИЕ- КАЖЕТЕ СИ ИСТИНАТА). В крайна сметка покрай цялата тази еуфория, поклонничество и уважение- всички ние сме погребали ценни приятели..............КАЖЕТЕ СИ ПОНЕ ВЕДНЪЖ ИСТИНАТА В ОЧИТЕ..........ВСИЧКО ОСТАНАЛО Е САМО ПРАХ...........ТОВА И ЩЕ ОСТАНЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Скъпа Вероника, предполагам знаеш, че в годините, когато Дейв друсаше, групата имаше концерти. Хайде, преди да си изпускаш нервите тук, да помислиш малко логично. Няма наркотик на света, чийто еднократен прием да те изкара от строя за 1 месец. А ако мислиш, че е бил перманентно друсан в рамките на този месец, как така изведнъж ще се изчисти, ще спре дрогата и ще изкара почти едногодишно турне???  Побъркан

Задникът му, дори и дрогиран хич не е лош, а?  Намигване
Последна редакция: 04 Юни 2009 от Lu

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #39: 04 Юни 2009

с ясното съзнание, че няма да кажа въобще нищичко по темата, искам само да помоля всички съфорумци, да не се чувстват длъжни поотделно да отговарят на въпросната veronika, защото усещам, че ще стане досадничко, ето вече почва страницата да се запълва с "цитати" пълни с многоточия и главни букви... някой пльосва един абсолютно глупав пост, и всички се юрват да му го покажат (й го покажат в случая) Млъкнал 3-4 са достатъчни, ми се струва Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #40: 04 Юни 2009

с ясното съзнание, че няма да кажа въобще нищичко по темата, искам само да помоля всички съфорумци, да не се чувстват длъжни поотделно да отговарят на въпросната veronika, защото усещам, че ще стане досадничко, ето вече почва страницата да се запълва с "цитати" пълни с многоточия и главни букви... някой пльосва един абсолютно глупав пост, и всички се юрват да му го покажат (й го покажат в случая) Млъкнал 3-4 са достатъчни, ми се струва Намигване

Ами сългасен съм, ама за съжаление, снощи като прочетох "мнението" на Вероника се изнервих адски много (а пък по принцип рядко се впрягам какво пишат хората), защото такава глупост не бях виждал никога. Ама хайде да е жива и здрава и да дочака да види "дрогирания задник" на Дейв някой ден.

Emko
Кукла
Публикации: 35

Профил
Отговори #41: 04 Юни 2009

А можеше и без нито един ........... мдааааааа
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #42: 04 Юни 2009

Не че е новина, но все пак - бюлетин от брата на Дейв:

Цитат
  Im home after a lovely family reunion where virtually the whole family was able to spend the day and evening together just being plain old silly including some honorary members of the Gahan clan.....happier days!!

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #43: 06 Юни 2009

За началото на следващата седмица ли остана информацията за българския концерт?  Усмивка
Strange Love
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #44: 07 Юни 2009

За началото на следващата седмица ли остана информацията за българския концерт?  Усмивка
В сайта им пишеше, че рано тази седмица, миналата, са щели да напишат за отложените концерти. Както очаквано - никой нищо не е написал все още в официалния сайт.... пишат само за шибаните им изпълнения по MTV  Бесен  Ядосан Всичко това ми прилича на българската работа - ден за ден, "утре ше го видим кво ше праим". Или ще ни сложат в дупката между септемви и октомври, или нема да има концерт и това е.  Побъркан
Страници: 1 2 [3] 4 5 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.