DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [12 ЮНИ 2009] Концертът в София е окончателно отменен  (Прочетена 31791 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #45: 12 Юни 2009

тук не става дума за това,че глей, на ще си изхвърлим дисковете и край!Глупости!Щом сме тук и пишем, значи ще сме !Но горчевината си остана!На никой от съседите- сърби, румънци, гърци не им е по- добре. Обаче страшно ме е яд, че късметът пак ни подмина. И не искам да мисля за 2011 или някакви подобни хипотетични дати, години и евентуални нови турнета-та кой нормално мислещ човек в България си прави подобни дългогодишни плановел.

Изказването ми беше иронично!  Усмивка

'Heaven ain't far from where we are '
Nico
Кукла
Публикации: 31

Профил
Отговори #46: 12 Юни 2009

И въпреки всичко - поне за мен, си остават най-великата банда на света! Не бих променил отношението си към тях по никакъв начин, важното е Дейв да е здрав. Все някога мисля че пак ще ги видим
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #47: 12 Юни 2009

Късметът не ни е подминал, защото Дейв се възстанови (а това е НАЙ-важното в настоящата ситуация) и има турне и все пак има шанс да дойдат еди коя си година. Както беше на миналото турне с Тел Авив - пропуснаха ги, а сега бяха едни от първите.

Broken, нещо не разбрах - оплакваш се че билетите за София са евтини ли?

Разбирам, че естествено всичко е въпрос на (доста) пари, но все пак живеем в едни по-добри времена в сравнение с преди, има ниско бюджетни компании, за Европейските страни няма визи, не е невъзможно да се посети произволен концерт от оставащите...айде без толкова драми.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #48: 12 Юни 2009

Депеш Мод в София през 2013-2015. Това е при положение, че всички са в добро здраве...
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #49: 12 Юни 2009

А дали не беше възможно да ни включат като дати в края на турнето? Какво като ще е догодина, все си е в турнето, нали? Нещо местните организатори са оплели конците, ми се струва.
Otacon
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил WWW
Отговори #50: 12 Юни 2009

Повечето от нас говорят така, все едно това е първото турне на DM, което ще пропусне България... И на мен ми се е искало да присъствам на концерт от предишните турнета (защото честно казано от старите албуми имам доста повече любими песни), но уви.

Стискаме палци и оставаме оптимисти, това да не е последното турне на групата и след около четири години пак да ни огрее (ако през 2012 естествено не измре населението на планетата). Който може да отиде някъде навън на концерт, да ходи, с пожелания да си изкара много добре. Аз, за съжаление, няма да мога да си планирам нещо такова толкова бързо Тъжен

Днешната новина някак си я приех по-леко от онази миналия месец. Ясно ми беше, че щом са си оставили дупки в програмата, то е за да си починат, за да имат повече време за някакви организаторски дейности и т.н...

I've got to get to you first
Before they do
It's just a question of time
Before they lay their hands on you
And make you just like the rest
I've got to get to you first
It's just a question of time
broken
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #51: 12 Юни 2009

Не се оплаквам,но не ми е особено приятно да чета,нещо от сорта,споко отиваме в Испания или където и да е....Аз лично нямам физическата  възможност и хайде,дори в момента и финансовия момент, за да си позволя пътуване за нов концерт, защото вече имам пътуване за дълъг период ,който е свързан с доста средства и концертът в София ми беше плануван още от половин година и сега искам -не искам нямам друга възможност да ги видя.Който има- браво,просто не всеки има,нали така?Та,да,дори може да се каже,че се оплаквам- ако искаш и така го разбирай. Всеки се простира според възможностите си!
biserone
Гост
Отговори #52: 12 Юни 2009

Който гледал преди 3 години - гледал! Който не - не мисля, че групата ще дойде отново в София! Не съм сигурен как е вървяла продажбата на билети, но на СЕМ не им е за сефте да преувеличават и да блъфират относно продажби и евентуални бъдещи концерти! Спомням си 1-2 седмици преди да се съобщи официално за концерта на Мадона, Амебата или Фънки(не си спомням точно кой), бе категоричен че в близките години такъв е невъзможен. 
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #53: 12 Юни 2009

СЕМ викаш!? ИдиотМоля ви спрете да пишете! Бесен Побъркан

Let me show you the world in my eyes...
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #54: 12 Юни 2009

разочарован съм. но както е поговорката когато ахмед не отиде при планината, тя отива при ахмед може да се замислите за други концерти из европа. аз ще го направя определено и не мисля че групата решава къде да пее и къде не,тва го решават организаторите на турнето и мениджърите им.Не се сърдете на Дейв Мартин и Анди - те просто са най-великите

Wrong
bakuramariks
Джуниър
Публикации: 73

Профил
Отговори #55: 12 Юни 2009

Ми аз бях като гръмната, когато научих и се разочаровах, но не съм бясна и не виня никого. Каквото станало, станало. Аз вярвам, че ще има следващ албум, следващо турне и, че ще ги видим в България пак.

Humans can become anything.
broken
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #56: 12 Юни 2009

мисля, че темата в момента е за отменения концерт в София- България,а не за това, къде и как ще компенсира проваления концерт из Европа!
Тъжна е новината, но не е драма!факт е,че повечето хора ще върнат билетите и ще пият една студена вода.Аз също смятам, че едва ли ще има втора възможност за концерт тук и това е жалкото,а кой къде ще се влее из чуждите стадиони е личен избор, правете разлика!Ставаше въпрос за български концерт ,на родна земя с всички нас на куп! Пролуката септември беше някакъва възможност,но не реалистична.Това е по- скоро глъдка чист въздух за групата.Поне имаме спомена от 2006! Усмивка
Последна редакция: 12 Юни 2009 от broken
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #57: 12 Юни 2009

Лошото е, че времето е твърде малко за да се организира човек да отиде за европейските дати, ако предварително не си е подготвил нещата. А хубавите билети навсякъде са свършили/ дори и за вторите дати през 2010/ . Аз поне съм претенциозен/което е трагикомично  и налудничаво точно в тоя момент/ относно мястото което ще имам на концерт на ДМ. Просто всичко се стече много гадно за хард-феновете в отпадналите страни, защото съм убеден, че повечето щаха да направят всичко по силите си да посетят концерт другаде, но сега е наистина сложно.  Но въпреки това мозъка ми вече работи на вълна къде другаде е най-удачно да се посети турнето и.....     Айде да не слагам каруцата пред коня!
boneff
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #58: 12 Юни 2009

За мен щеше да е първи концерт на Депеш Мод...
Нищо повече няма да кажа.

За мен една детско-юношеска мечта щеше да се сбъдне за втори път...
Преди три години бях на центъра на игрището и почти нищо не видях, /ръст 168 см./, но все пак това беше едно от най-вълнуващите ми преживявания, през 32 годишният ми /до тогава/ живот. Сега със зор се сдобих с билет "Пред сцена".  Ако тогава бях го пропуснал сега щях да си захапя коляното  Плачещ
Дано са живи и здрави всички от ДМ /и ние покрай тях/ за следващото турне.
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #59: 13 Юни 2009

Аз днес не успях да реагирам достатъчно адекватно, защото ме бяха налегнали някакви служебни спешности, а по-късно... не знам, асимилирах известно време. Така или иначе, сега след като мисълта, така да се каже беше възприета, си мисля само едно нещо - искам ли да си върна билета или не? Не знам защо ми се ще да си запазя тоя толкова мазохистичен спомен, но някак, просто, не ми се иска да го върна. Нищо, има време до септември, все ще реша.

но както е поговорката когато ахмед не отиде при планината, тя отива при ахмед

Тц, не е това поговорката. Не го знам е кой е тоя ахмед, ама който и да е, Пророка няма да се зарадва, че някой се опитва да му отмъкне службицата  Ухилен

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.