DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 6 7 [8]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [12 ЮНИ 2009] Концертът в София е окончателно отменен  (Прочетена 31789 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #105: 17 Юни 2009

това им е кофтито на блондинките, прекалено много се замислят и накрая пак нищо не измислят.колкото до билетите съм сигурен че ще ви върнат парите но проблема тук е кога.аз за мойте държах да е веднага за да мога с парите да си взема билет за друга държава докато още има.Мисля че е най-добре да се съберете повечко народ и да отидете в офиса на тикетпро и по-настоятелно да си искате парите.

Wrong
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #106: 17 Юни 2009

Ако някой се интересува за връщане на билетите закупени през интернет. Обадих се и ми обясниха, че има два варианта. Първи - отиваш в офиса на Иван Рилски 15 и ти връщат парите веднага и втори вариант - пускаш мейл, в който даваш инфо за сметката, с която е купен билета и заявяваш, че искаш да ти върнат парите по банков път. Една особеност - ако билета не е електронен, а хартиен /платен през нета, доставен по куриер/, варианта за връщане е само в офиса.
И още нещо - изрично питах за касова бележка. Казаха, че при връщане на билета не е необходимо да се представя бележка.
Последна редакция: 17 Юни 2009 от Lu

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
kokomok
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #107: 17 Юни 2009

Имам въпрос относно промо-билетите на Tuborg (онези 2000 изпод капачките) - могат ли да се върнат срещу малко кеш  Очиврът Купих си билет за концерта, но извадих късмет и с "бирата". Сега имам 2 билета. Ясно, че ще върна купения, но вторият ми е подарък все пак???
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #108: 17 Юни 2009

Имам въпрос относно промо-билетите на Tuborg (онези 2000 изпод капачките) - могат ли да се върнат срещу малко кеш  Очиврът Купих си билет за концерта, но извадих късмет и с "бирата". Сега имам 2 билета. Ясно, че ще върна купения, но вторият ми е подарък все пак???

Ха ха нали знаеш, че подарък не се връща?  Плезене
Не си дал пари, значи няма да ти върнат пари, най-много една студена бира да изпиеш.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #109: 17 Юни 2009

Е вече е факт и моите билети са върнати. Понеже ги взехме от СМЕ, то там и ги върнахме и нямаше никакъв проблем. Предполагам, че ако ви откажат от някъде, от където сте закупили вашите, то ще ви върнат парите от СМЕ. Аз също нямах касова бележка.

Angels of the Universe
Цонка
Кукла
*
Публикации: 24

Профил
Отговори #110: 17 Юни 2009

Една особеност - ако билета не е електронен, а хартиен /платен през нета, доставен по куриер/, варианта за връщане е само в офиса.

Честито! Особено на хората извън София!  Ако някой намери изход от тази безумна ситуация, моля да сподели. На мен ми хрумва вариант сканиране на билетите, за да си анулират там серийни номера или каквото и да е, но не мога да се свържа.

кандидат-принцеса
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #111: 17 Юни 2009

Една особеност - ако билета не е електронен, а хартиен /платен през нета, доставен по куриер/, варианта за връщане е само в офиса.

Честито! Особено на хората извън София!  Ако някой намери изход от тази безумна ситуация, моля да сподели. На мен ми хрумва вариант сканиране на билетите, за да си анулират там серийни номера или каквото и да е, но не мога да се свържа.

Мен ми хрумва вариант при който ще се набуташ с около 6-7 лева за куриерска услуга, но пък ако пътя до София и обратно ти е над 20 лева пак е по-ефтин вариант. Пращаш билета с куриер до офиса на фирмата с наложен платеж равен на цената на билета. Съответно не забравяш да предупредиш куриера да отметне на товарителницата, че разрешаваш получателя да прегледа пратката преди да изплати наложения платеж. Така Тикетпро си получават физически билета, проверяват дали е валиден, изплащат парите на куриера и той ти ги носи на следващия ден. Но все пак ако някой се спре на подобен вариант трябва да пита Тикетпро дали са съгласни с подобно решение на проблема.

"I'm my own worst enemy"
Страници: 1 ... 6 7 [8]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.