DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12
  Печат  
Автор Тема: впечатления от турнето  (Прочетена 44931 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Lillian_21
Гратис Любовник
Публикации: 57

Профил
Отговори #150: 13 Февруари 2010

Дейв има много изтормозен вид на тези снимки. Докато чичо Анди е супер свеж, явно наденичките, дето ги нагъва, му се отразяват добре Усмивка Докато разглеждам снимките, ме хвана яд че нямаме една читава зала.

Will you lead me to your armchair
Or leave me lying here
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #151: 13 Февруари 2010

Дейв има много изтормозен вид на тези снимки.

И изтормозен, и кисел.  Чудя се как изобщо се събира за поредния гиг, на който изпълнява същите парчета и същите номера, че и ентусиазъм някак успява да произведе.  Не ще да му е лесно ... Само Марто изглежда свежарски Одобрение. И не мога да пропусна да изкоментирам Кери Хопууд, ужасно ми е симпатичен тоз пич. 

still my broken wings you choose to mend
deiv4o
Гост
Отговори #152: 23 Февруари 2010

Едно кратко review  на концерта от сно6ти:) бе6е доста лесно да се докопам  пак под деив Усмивка отидох в 3 и има6е само 6тима, концерта да си призная бе6е  малко над ок, около мен на парви ред бяха много , ама много умрели, деив ги видя и нали се  храни от публиката кадето се вика  та не  се изкефи много на това, аз се опитах да дивея колкото мога ама то 1 4ожек ко може да направи Усмивка та при4ината 4е отидох  4ак в три бе6е 4е с моето 6есто 4уство  сам резервирал съ6тият хотел  каде са ДМ, дадоха ми клу4а за стаята и  преди да влезна ко да видя, Kessler излиза от саседната стая   Усмивка викам си  еи това е Намигване ся 6е стаа квото 6е стаа,после мартин се разхожда6е по една блузка на барцелона и отиде да тренира Усмивка след концерта не ми трябва6е backstage pass, просто отидох в ресторант4ето което бе6е доста малко и си пиивахме с едни пи4ове от 6татите Усмивка i camermana(mn gotski pi4) вси4ки бяха там,  до един Усмивкадори и деив Усмивка Фле4 плуска6е и се свалиа6е с некакви мадами, на деив сина бе6е там са6то Усмивканевероятно преживявяне да си призная, пихме до 3  4аса Побъркан сега такмо се варнах от закуска и бях с мартин в асансиора, немо6 припари  до тях еи, навсякаде с охрана и тои ти казва само , молая отрадпете се или не се доближаваите Усмивка ама то асансиора малак ве си викам аз Усмивка нема каде да бега6 сям само казах, good morning guys  и полу4их са6тото  в замяна и така, това е засега, отивам да  си пия кафето и да дебна, 4ак не ми се ходи днес да 4акам пред залата като знам 4е това сигурно ми е последниат 6анс да  ди видиа ли4нио и можеби снимка и ли да отида да кисна пред залата и да ги видиа 4ак евентуално след 4 години Тъжен

Fuck the concert, will hang around Побъркан
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #153: 23 Февруари 2010

Валери, отново си уцелил десетката, както се казва.  Усмивка Благородно ти завиждам.

Да те питам само - как ти се видя бандата извън сцената - изглеждат ли щастливи, защото се носят едни много неприятни слухове, които искрено се надявам да не са вярни. В тази връзка те питам - как ти изглеждат отношенията между тях извън сцената? По време на самото шоу всичко изглежда перфектно, но как ги видя ти в ресторанта?  Усмивка
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #154: 23 Февруари 2010

в другия си живот искам да се преродя във Валери  Пощурял    Ангелче
deiv4o
Гост
Отговори #155: 23 Февруари 2010

Оппс, тъкмо приказжах с деив, първо бях  в ресторанта, и видях 4е са там с кеслер и требва6е некак си да се разминем  та им казах само sorry guys, can i just go through Усмивка dave бе6е с  по каси га6ти и гол с разкоп4ано горни6те, после го видях пред  фитнеса и му казах , Hey Dave, how are you, dont want to invade ur privacy , i just want to say hi and if its not a problem for you to take pic Усмивка toi samo kaza hi back i  za snimkata  kaza NO, ядосан бе6е, така ми е било писано, нема пове4е да 4акам да  не ги пла6а Усмивка поне моите приатели го снимаха докато излиа от фитнеса
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #156: 23 Февруари 2010

е, мисля си че не е искал да изглежда измъчен и изпотен на снимката. може за това да е отказал... иначе аз като правя упражнения, много съм ядосана..егати! уморява се човек Намигване
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #157: 23 Февруари 2010

Валери столкър такъв!  Зъл

Прави се на не-фен може да се излъжат да те уважат. Кажи му следващия път с леко озадачен вид:  Don't tell me, don't tell me - Depeche mode, right?
 Ухилен
boggy_k
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #158: 23 Февруари 2010

хаха.. да се прави на Саймън Ле Бон ли Ухилен
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #159: 23 Февруари 2010

Цитат
хаха.. да се прави на Саймън Ле Бон ли

Ами за него проработи, може и Валери да мине със същия номер, макар че както ми припомнят приятелите, Дейв го е виждал толкова пъти на първи ред, че дори и с брада и мустаци няма да мине номера.
July
Гратис Любовник
*
Публикации: 41

Профил
Отговори #160: 23 Февруари 2010

На това му се вика - английски манталитет.. да му се не види!
Той Валери що километраж из Европа навъртя, да не говорим колко пари им "наля" в джобовете, те за една снимка се стискат....  Ухилен
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #161: 23 Февруари 2010

Hey Dave, how are you, dont want to invade ur privacy , i just want to say hi and if its not a problem for you to take pic Усмивка toi samo kaza hi back i  za snimkata  kaza NO

Егаси гадното,как ме е яд!Ти,ако не си си заслужил снимката,кой друг  Ядосан
deiv4o
Гост
Отговори #162: 25 Февруари 2010

Така,току що се прибрах и да разкажа на две на три Усмивка много съм доволен от тези два дена Усмивкапътувахме заедно с Петер до Буллинд летище и  Петер тоо ни посрешна, беше интересно да ги слушам като си приказват в колата, 4ух некои доста интересни неща Усмивкатака де, като пристигнахме в хотела и те казаха ааа тая кола е позната та си викам ех набарах бандата Намигване  както писах по нагоре, не се почуствах много добре селд разговора с Деив, знаех си че така 6те стане  но пак много сам доволен 4е имах вазможност да проиказвам с THE ONE Ухилен имах смелоста да го спра и заприказвам, странно изоб6то не се притесних, бе6е много срамежлив и  ядосан, но пак ме поздрави Усмивка дори и снимка имам  нанего по каси га6ти то4но  преди да го заприказвам но 6те я кача като се върна от ДУСС, и с Мартин бях в асансюра Пощурял покраи всички тези звезди флеч и петер изоб6то не ги забелязва6е никои, закусвах с тях, два дена бях на афтър парти с бандата, невероятно преживяване да  си пие6 бирата с мартин, флеч,кристиан и останалите познати лица Усмивка и да си сре6та6 погледа с мартин и да те поздравява,пожелавам го навсеки на вси4кото отгоре отидох да чакам и двата дена пред залата в 4 часа и бях и двата дено под Деив Намигване концертите бяха невероятни, на втората дата Деив спомена за публиката че е да бест Намигване Усмивка видя ме че пак сам под него и се усмихна, за отношенията между бандата кво да кажа, немаше такива, изоб6то не се виждаха, дори и приказваха, само деив и кеслер и вси4ки по отделно закусваха ,нокои с никои не се дори и засича6е, по мое мнение  няма6е депеш моде в хотела, много гадно изглежда6е вси4ко, дори подразбрах, незнам до колко е истина но ми казаха 4е дори мартин и фле4 не можели да говорят с деив, требвало да минажа през кеслер, за мен това зву4и много гадно ако е така Шок са6то така че жена му на деив не искала да се правят пове4е турнета, но това са не6та които се говорят между некакви си хора бакстаге, колко е верно никои не знае, просто споделям квото сам 4ул.
Немога да се похваля  4е имам снимка с Деив но пак мога да кажа 4е сам го ядосвал Ухилен
Бахти колко по различно е всичко  по начина по които го видях, нема ни6то об6то с това което вси4ки сме свикнали на сцената Тъженстана ми гадно и депресирано,  да си призная не искам вече да сам в един хотел с тях, искам ако ги видя да е случаино и да не е по време на турне че наистина са много психирани Ядосан
Харесами на афтерпартитата как има6е такива фенове каде са разбрали в последствие че бандатае в този хотел и доидоха уш да пиинат по едно, само каде не пиижаха а им се вартяха о4ите каот нахамелион, в всички посоки и като мине мартин покраи тях  включваха камерите, много психарско изглеждаше еи Побъркан не го правете,днес пак видях деив преди да трагна от хотела, бях  долу в лоббито  а тои беше в стъкления асансюр, загледа се в мен, аз ми кимнах с глава и усмихна но тои просто продължи да ме гледа втренчено, иззглеждаше пак мн ядосан така де аре да отивам да спя че утре заминавам за ДУСС, 6те видим там кво 6те стане и каот се варна 6те драсна некоко реда:) ако некои иска д аму дам хотела каде 6те  е бандата  да ми пи6е 6те му кажа Намигване
би ми се искало да съм завуршил турнето с концертите в Хорсенс, бе6е неверовтно, сре6нах бандата:) като знам ква 6е е психариа ж ДУССбъпреки че  пак 6те сам кадето искам, оффффф не ми се 4ака
Последна редакция: 25 Февруари 2010 от deiv4o
deiv4o
Гост
Отговори #163: 25 Февруари 2010

Depeche Mode_Its a question of time_Live in Horsens_22-02_10

http://www.youtube.com/watch?v=MP5k7mEp1fA

Depeche Mode_Wrong_Live in Horsens_23-02_10

http://www.youtube.com/watch?v=B7lkvk-QnNw

Depeche Mode_One Caress_Live in Horsens_23-02_10

http://www.youtube.com/watch?v=3tEB_ERIhHs

* wwww.jpg (126.45 KB, 570x760 - видяно 362 пъти.)
Последна редакция: 25 Февруари 2010 от deiv4o
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #164: 25 Февруари 2010

Всичко това ми звучи много много тъжно. Не приключенията на Валери! - не, те са епични и според мен ако някой някога учреди награда за най-отдаден/последователен/фанатичен фен, ще трябва да я направи на името на Валери, а статуетката да е във вид на човече вкопчено в преградата пред сцената Усмивка.
Тъжни са ми обаче всички тия слухове и неговите лични впечатления от настроението на групата. Все си казвам да не обръщам внимание на слухове и клюки, но пак ми е едно такова свито и чисто и просто тъжно. Дотолкова, че даже не ми се фантазира за връщане на Алън в групата, което доскоро си беше една от основните ми и най-приятни фантазии. Просто ще си гледам новото клипче от RAH и старите златни ленти, ще си припомням колко много радост ми е донесла музиката на тези хора и ще си повтарям как никого никак нямам право да съдя. Въздъх.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.