DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Къде е вината на DM и виновни ли са те?  (Гласуването приключено: 27 Юни 2009)
Мислят само за пари, кули, жини и ядини. - 2 (5.1%)
Правят се на болни и в траур, а всички знаем, че са богове и при тях такива неща нема - 1 (2.6%)
Къв ти тумор, къв ти график, отмениха го, щот сме балканци, а от запада ни мразят - 1 (2.6%)
Измислиха го това с тумора и залите, нали го видехме как си ходи по улиците, кат си болен - на легло, кат си в София - на крака! - 2 (5.1%)
Те са виновни за всичко, докато не обявят нов концерт или не се разболеят (тогава са отново симпатични) - 3 (7.7%)
Костов е виновен. - 29 (74.4%)
Гей парадът е виновен. - 1 (2.6%)
Общ брой гласове: 39

Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: Къде е вината на DM и виновни ли са те?  (Прочетена 7443 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
21 Юни 2009

С цел разясняване на сложната ситуация.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #1: 21 Юни 2009

според мен цялата вина трябва да поеме Костов!
много ме е яд че няма да ги видя, но се радвам че Дейв е добре. това е по-важно! все пак и те са хора и те се разболяват. Костов е виновен, че по негово управление е трябвало да построят огромна зала - за да се състои концерта...а те всички крадат пари и никой не строи зали за концерти, а да не говорим за магистрали  Ухилен
hooky
Джуниър
Публикации: 77

Профил
Отговори #2: 21 Юни 2009

Да му се чуди човек на Костов защо се занимава със съсипаната икономика, а не вземе да построи една зала човекът...

I never dreamt that I would get to be
*this* cool
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #3: 21 Юни 2009

Ми и аз съм хиляда процента убедена, че виновен е Костов. Задействал е гръцките структури на партията си и айде, отекохме покрай всичко това и ние.  Бияч
Що се отнася до строежа на зала - ако някой има излишни парици, готова съм да се откажа от наследствената нива у наше село, за да изградим там храм на музиката. Туй то. Пощурял
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #4: 21 Юни 2009

Според мен Краси Аврамов е виновен!!! Ама го няма в анкетата, за това Костов ще го отнесе!!! Ухилен

Angels of the Universe
bakuramariks
Джуниър
Публикации: 73

Профил
Отговори #5: 21 Юни 2009

Костов е виновен  Ухилен!! Videlina имаш право  Ухилен.

Humans can become anything.
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #6: 21 Юни 2009

хаха , тази анкетка много ме равесели

хайде да съборим хотелите по Черноморието и с материяла ще можем да си направим поне 10 зали .
За Костов ще направим спецялна резиденция , разположена възможно най-далече от България , в някой гараж , за да не се пречка при други бъдещи концерти . Намигване
Но моля , нека не произнасяме още присъди против него - човекът има право на адвокат  Полицай
Последна редакция: 21 Юни 2009 от vicky

reach out and touch faith !
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #7: 21 Юни 2009

КОСТОВ- БЪЛГАРОУБИЕЦ!

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #8: 21 Юни 2009

Ама моля ви се няма сложна ситуация.Костов да си понесе вината иначе -ЛИНЧ Бияч

Let me show you the world in my eyes...
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #9: 21 Юни 2009

Откакто се отмени концерта се чувствам в безизходица. Нося се по вълните на отчаянието, от което със всяка следваща вълна надеждата все повече потъва, и която с времето ще започне и да се дави, поради простата причина, че и като за мен, както и за много други, не им се очертава да посетят който и да е било концерт в чужбина. Още нищо не успява да ме оттласне от него, даже си мисля, че още не мога го осъзная. В този момент, доста се чувстват безсилни, защото се считат за жертва на несправедливост, ами нищо чудно, като сме се родили в скапана държава, което звучи повърхностно от моята страна, тъй като нямам никаква позиция относно политиката, особено у нас, камо ли да я свързвам с музиката хах. Не виждам просто какви рискове биха носили управниците за нея, може би не схващам хумора, все тая, не е важно..
А за да се случи някакво чудо, понякога се налага първо да създадеш подходящите условия да се случи, ако се абстрахирам от понятието му на магия. Някои ще си кажат просто, че времето лекува, но не е така. То просто притъпява болката като наслагваш разни случки и други емоции, в нашия случай, докато се лекуваме, ще залъгваме апетита с други "подобни" музикални събития. И за да не прозвуча съвсем отчаяно, ще добавя към всичко, че тук не става дума за избор м/у живот и смърт, колкото и да се доближава това чувство. Ако преди 18 всичко беше почти перфектно, то сега е напълно перфектно...зле..

Последна редакция: 21 Юни 2009 от white_ambition

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #10: 21 Юни 2009

Ставаше въпрос, че някои хора са готови да обвинят военните, извънземните или Лостов за случващото се. Виновни, разбира се, няма (е можеше отношението да е по-добро, но впредвид обстоятелства е разбираемо), което не прави усещането по-поносимо, нито пък времето ще го излекува. От друга страна това което може да помогне са добрите спомени/случки. Аз лично смятам утре да надуя уредбата на макс по случай една годишнина, съветвам всеки да потърси светлата страна на нещата, колкото и малка да е тя.

Hint: Годишнината всъщност е днес Готин

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #11: 21 Юни 2009

Костов е виновен! За всичко! Ядосан Време е за разплата  Бияч

vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #12: 21 Юни 2009

дам , приятна глетка е да видиш в Today in DM HISTORY - Live Show - Sofia , Bulgaria Усмивка .

Много ми е неприятно , че много хора се чустват предадени ,  но наистина виновни няма . Пък и да има , не виждам какво утешение може да е  да бъдат открити , разпънати на кръст и проклинани във век и веков .

Човек може да остане прецакан, където и да се намира в света било в България , било в Ню Уорк . Сигурна съм ,че има някой , който е спукал гума , откраднали са му чантата , разболял се е от шарка или кой знае какво му се е случило и не успял да отиде на концерта на Депеш и се чуства не по-малко кофти от хората в България , Гърция и т.н.

Един французин в публиката в Милано , разказваше за концерта в Атина - колко било "тъжно" , както той се изрази , защото Мартин бил там и се виждало ,че се чудят какво да правят .

Всички знаем , че живота е НЕсправедлив към всички - важното е да се продължи напред.
Времето не лекува , но във времето се намира утеха .

Аз съм за това човек да си излива болката и яда , за да се освобиди от тях възможно най-скоро , само да не е върху нещастни животни  или прозорци на близки къщи .

Но върху Костов - може .  Зъл

Но стига съм бръщолевила , мога само да издразня някой . 

Мисля ,че за момента е добре да се порадваме на годишнината , а следващия концерт е просто a question of time .

reach out and touch faith !
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #13: 23 Юни 2009

Виновен , че няма - няма , поне за мен е така!Просто стечение на обстоятелствата , така е станало.Каквото било - било.Да е жив и здрав Дейв , да са живи и здрави всички от групата и обкръжението им и ние покрай тях за да им се радваме!Но тъй като тук в анкетата присъства Костов , то виновният е ясен.Костов е виновен и това е , предлагам линч......... 
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #14: 23 Юни 2009

Респект за Костов! ПобърканСлед новината за Шумен май всички трябва да си вземем думите назад Намигване

Let me show you the world in my eyes...
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.