DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Още отменени концерти - Rio de Janeiro и Sao Paulo  (Прочетена 5052 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
23 Юли 2009

"Due to the logistics of the recently rescheduled European dates, Depeche Mode regret that the shows scheduled for Rio de Janeiro, Brazil and Sao Paulo, Brazil will not be taking place. Depeche Mode wishes to sincerely apologize to their Brazilian fans for this news."

На това турне не му върви май ...

маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #1: 23 Юли 2009

Еее, стига, бе! На това турне просто не му върви.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #2: 23 Юли 2009

Според мен, просто групата вече не е на възраст за подобно турне, опитаха да лапнат хапка, която не е за тяхната уста. Пуста лакомия.
 Бияч
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #3: 23 Юли 2009

Струва ми се, че има някои фактори за отмяната, които по една или друга причина са спестени или поне до този момент. Нямам предвид някакви конспиративни теории, но предполагам, че може промените да са свързани със здравословното състояние на Дейв и по този начин да се ограничи риска от някакви усложнения. Има и друг интересен момент - Бразилия е единствената страна, която така и не беше пуснала билетите за концертите си, така че не се изключва и организационен проблем.

И жалко, че мениджмънта на групата информира по толкова лаконичен начин, който с телеграфния си стил се доближава до обидния.

Дано да последва по-обширно изявление, тъй като в момента твърде много въпроси остават без отговори, а като се има предвид, че огромна част от DM феновете са негативни по презумция, създава се удобна предпоставка за всякакви мнения и интерпретации....
Последна редакция: 23 Юли 2009 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #4: 23 Юли 2009

аз не виждам никаква връзка между пренасрочените концерти и бразилските такива, а това е официалната причина. също така много по-логично ми се вижда ако дейв има нужда от почивка по това време, мног по-логично ми се вижда отпадането на първите 3 германски концерта, потколкото бразислите, които за последен път са виждали депеш мод  толкова отдавна.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #5: 24 Юли 2009

също така много по-логично ми се вижда ако дейв има нужда от почивка по това време, мног по-логично ми се вижда отпадането на първите 3 германски концерта, потколкото бразислите, които за последен път са виждали депеш мод  толкова отдавна.

Не и от финансова гледна точка, тъй като докато немските концерти са разпродадени, тези в Бразилия не са влизали въобще в продажба, така че би било по-трудно/рисковано да отменят/отложат европейските в дадената ситуация....

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #6: 24 Юли 2009

Цитат
Не и от финансова гледна точка, тъй като докато немските концерти са разпродадени, тези в Бразилия не са влизали въобще в продажба, така че би било по-трудно/рисковано да отменят/отложат европейските в дадената ситуация....

нещо странно има в цялата работа. иначе не смятам, че има кой знае какъв риск относно продажбите на билети на въпросните 2 дати. Не вярвам, че с лека ръка се зачеркват дати, особено пък в най-голямата държава в южна америка, където не са виждали депеш мод от 15 години.
със сигурност обаче е в пъти по-лесно да вземеш подобно решение когато няма връщане на пари за билети

най-тъпото в  ситуацията е че никой не може да разбере връзката между бразилските концерти и пренасрочените такива и логистиката някой ако я разбира да се обади

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
johnny
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #7: 25 Юли 2009

И аз не мисля, че има някаква връзка. Кофти за феновете в Бразилия. Чакаш незнам си колко години, няколко месеца живееш с мисълта за концерта и накрая нищо.

"The tin man says I'm doing fine"
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #8: 27 Юли 2009

Наистина много странно решение е това.Определено много не логична се получава ситуацията с отмяната на тези 2 концерта.Би трябвало да има някаква сериозна и наистина логична причина за това , но кога ще достигне до нас тази информация..... не се знае.Определено концертите в Бразилия със сигурност са били много чакани и надали е щяло да има проблеми с продажбите на билети.Наистина 15 години чакане е страшно много време и поне за мен билетите са щяли да изчезнат в буквалния смисъл на думата.Логистични проблеми също ми се струват малко вероятни поради простата причина , че те си имат 4 дати в Южна Америка пък и е близо до Северна от където ще започне прехвърлянето на техниката(все пак не става въпрос за прехвърляне на техника до Европа или Австралия , а от Мексико).От друга страна отменянето на просрочените немски концерти за сметка на бразилските също би било не логично.Все пак и 3-те дати на практика са продадени.Не знам какво става , но е време мениджмънта на групата да започне да дава някаква по свястна и наистина сериозна информация , която да е поне малко по-правдоподобна от тази сега.
Последна редакция: 27 Юли 2009 от desito_dm_1985
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #9: 12 Август 2009

Мда, това турне заприлича на томбола - купуването на билет все още не ти гарантира присъствие на концерт, а само участие в тиража. След това трябва да следиш дали ще ти излезе късметът. Може шоу да има, може да го отложат, а може да го отменят, при което получаваш утешително суховато извинение от мениджмънта. Поредните "късметлии" са в Сан Франциско. Техният концерт е отменен, поради лекарско разпорежедане Дейв да даде пълна почивка на гласа си за 48 часа. Дано се оправи човекът. Тъжен

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #10: 14 Август 2009

Tour Of The Cancellations continues...

Отменено е още едно шоу заради проблемите с гласа на Дейв, както гласи официалното съобщение в сайта на групата и този път "късметлиите" са със закупени билети за тазвечершния концерт в Cricket Wireless Amphitheater.

Не му върви на този човек тази година и това е.  Тъжен

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
fede
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #11: 14 Август 2009

Мда, това турне заприлича на томбола - купуването на билет все още не ти гарантира присъствие на концерт, а само участие в тиража. След това трябва да следиш дали ще ти излезе късметът. Може шоу да има, може да го отложат, а може да го отменят, при което получаваш утешително суховато извинение от мениджмънта. Поредните "късметлии" са в Сан Франциско. Техният концерт е отменен, поради лекарско разпорежедане Дейв да даде пълна почивка на гласа си за 48 часа. Дано се оправи човекът. Тъжен
Не беше ли Сан Диего?
Както и да е.Още разочаровани фенове.Явно вече и годинките си дават отражение...Не знам. Тъжен

SOMEBODY HAS TO SHINE FOR ME!IT'S DIFFICULT NOT TO SHINE FOR ME!
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #12: 14 Август 2009

Поредните "късметлии" са в Сан Франциско.
Не беше ли Сан Диего?

И двете.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.