DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 4
  Печат  
Автор Тема: Marilyn Manson  (Прочетена 22441 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
30 Ноември 2005

Името на новия човек във форума (welcome! Одобрение) ме подсети,че исках да отворя тема за Manson.Да го пообсъдим малко и него. Усмивка

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #1: 30 Ноември 2005

az go uvajavam toq chovek Усмивка nai-malkoto zaradi tova koeto stori na nemcite na edno koncertche taq godina... izleze na edno parche s furajka i shanelche kato nacist i zapochna da marshiruva... i nastana grobna tishina, a pyk typite chujdenci deto nishto ne razbirat si se kefeha Намигване s risk za jivota razbira se...
snimki 18 i 19 eto tuk:
http://www.rock-im-park.de/index.php?navi=1&rid=35&artid=252&startdia=diashow

ages of delirium
curse of my oblivion
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #2: 30 Ноември 2005

ооо моя човек manson ... good тема!!! купих си една негова книга лятото ... вътре пише всякакви щуротии, включително игрите между Резнър и Къртни Лав и опитите и да го накара да ревнува чрез китариста на Manson ... всичко това писано от Manson и четено от мен хехех ... Та относно Manson ще си позволя да го цитирам... или по-добре не ... нещата за които пее е по- добре да си останат казвани само от него Намигване Благодаря му за музиката която прави и най- вече за неповторимия The Golden Age Of Grotesque ... множеството добри клипове и най- вече за този на personal jesus ...жалко че комерса развали артиста... въпреки, че сегашния му имидж най- ми харесва си мисля, че скоро няма да чуеме негова нова песен ..
PS: да не си помисли някой, че слушам manson откакто направи кавър на depeche mode ... фен съм му от 1998 Одобрение, но nine inch nails за мен са по- добри Пощурял
Последна редакция: 30 Ноември 2005 от cxt

So High so Far to Fall
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #3: 30 Ноември 2005

Има уникален глас.Не ми допада комерсиоалността,но като цяло ми харесва атрактивността и агресията във визуално и музикално отношение.
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #4: 30 Ноември 2005

Nice!
    Луд е той , луд е... И аз го уважавам.  Има доста добри неща.
  Най-доброто от него за мен още ог 1996 си остава:  Идиот Идиот
the beautiful people, the beautifil people... чъ-джъ-джъ чъ-джъ-джъ
 И клипа е як. Е не колкото the perfect drug .
Последна редакция: 01 Декември 2005 от viktor

for all the right reasons
for all the right reasons
cxt
Посветен
*

Профил
Отговори #5: 30 Ноември 2005

не знам кой, какъв фен му е, но ако не сте слушали песента му spade нямате реална представа какво ми е мнението на мен за този музикален изруд

So High so Far to Fall
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #6: 01 Декември 2005

купих си една негова книга лятото ... вътре пише всякакви щуротии, включително игрите между Резнър и Къртни Лав и опитите и да го накара да ревнува чрез китариста на Manson ... всичко това писано от Manson и четено от мен хехех ...

Сигурно говориш за книгата "Long Hard Road Out Of Hell".Аз също я имам,само че половината ми е на английски,другата половина на руски,защото съм я теглила от нет-а. Ухилен Направо не знам коя точно част от нея да посоча като любима,грабна ме още в началото,където се разказва за "мазето на дядо",прочетох я за 1 ден,а колко съм я препрочитала... Усмивка
Любим албум на Manson за мен е Antichrist Superstar и като музика и като имидж и artwork.
Thanx на Ramalama за линка! Одобрение Ако може да разкаже по-подробно за концерта,че аз не съм имала щастието да видя Manson live. Тъжен

sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #7: 01 Декември 2005

множеството добри клипове и най- вече за този на personal jesus ...
За мен това е най-ужасният кавър, който е правен някога на песен на Depeche Mode и изобщо Marilyn Manson "осакати" песента! Идиот Иначе съм почитателка на музиката му, знае как да скандализира масите и да бъде различен на фона на еднотипната музикална сцена в момента, пълна с еднакви "певци" и подобни, които последното нещо, което могат, е да пеят или правят музика! За Български вариант на Marilyn Manson се сещам за Азис  Пощурял. Ами да, някак си използват едни и същи методи за привличане на фенове и слушатели, с тази разлика, че Азис не прави никак стойностна и приятна музика..Той всъщност изобщо не прави музика! Бесен
Любимата песен на Manson ми е The Speed Of Pain. Усмивка Който не я е чувал - да си я намери! Одобрение  Доволен

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #8: 01 Декември 2005

Nice!
    Луд е той , луд е... И аз го уважавам.  Има доста добри неща.
  Най-доброто от него за мен още ог 1996 си остава:  Идиот Идиот
the beautiful people, the beautifil people... чъ-джъ-джъ чъ-джъ-джъ
 И клипа е як. Е не колкото the perfect drug .
ооо да,ти пак си прав! Ухилен Ухилен Ухилен жестока песен!бих добавила като фаворити Coma White,Long hard road out of hell и,разбира се The nobodys! Пощурял Пощурял Пощурял

[:There's a devil lying by my side:]
cxt
Посветен
*

Профил
Отговори #9: 01 Декември 2005

За мен това е най-ужасният кавър, който е правен някога на песен на Depeche Mode и изобщо Marilyn Manson "осакати" песента! Идиот
ми според мен различното в песента е само гласа на manson и industrial sounda ... иначе структурата на песента си остава запазена като в оригинала - което показва, че manson е признал песента за велика и просто я е изпял за да продължи съществуването и и през новия век... иначе и на мен не ми харесва кавъра ... имайки предвид, че той може много повече Усмивка но клипа е най- добрия който съм гледал през живота си!

So High so Far to Fall
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #10: 01 Декември 2005

ами аз вече като че ли малко съм го позабравила концерта, но сега ще разровя паметта си Усмивка 5 юни, последен ден от фестивала, вървим (точният израз е пробиваме си път) към главната сцена, като се опитваме да избягваме сектантите, които бяха засипали пътеки и полянки с брошурки и картички, в който главно действащо лице е естествено ММ в ролята на Антихриста (сега съжалявам, че не си запазих някоя, бяха много интересни, мисля че повечето сектанти сигурно са имали близки опити с екзорсизъм)... стигнахме сцената, като заехме позиция към средата на стадиона, от чист страх, че ще ни излезе някой демон насреща (не от ММ, от някои фенове Намигване немските такива могат да са доста убедителни, че Емили Роуз не е била единствената), освен това отпред винаги има една отцепена зона, в която пускат много малко хора, от съображения за сигурност, казват... но много се отдалечих от темата...
естествено пя общо взето само най-големите си хитове (не се оплаквам), включително 3-те всеизвестни кавъра на PJ, Tainted love i Sweet dreams (този човек май си пада доста по добрите стари 80's). сцената не я виждах много добре, но по средата висеше люлка, поразбита ми се видя, която беше използвана вместо поставка за кийборда доколкото си спомням. добре че имаше 2 големи екрана, и успявахме да следим представлението, въпреки че се губеше много от ефекта, поради факта, че концерта беше посред бял ден, и въобще не пестиха пушек. ММ какво ли не прави по тая сцена Усмивка катери се на кокили, "припада", слезе по едно време долу до народа да си попеят заедно, лази по желязото, на което бяха закачили камерата, микрофона да не споменавам какво го прави... изобщо ако ми се удаде друга възможност, отново бих отишла Усмивка
и за капак гореупоменатата случка с излизането като нацист, която беше удар под кръста, понеже немците наистина са ужасно чуствителни на тази тема (нещо подобно направи и Боно, който получи същата реакция от публиката: тииии-шии-на) и едва ли са очаквали нещо такова от свой любимец. не знам дали го прави всеки път като изнася концерти в Германия, но ако продължава, може и да остане без фенове там...

ages of delirium
curse of my oblivion
sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #11: 02 Декември 2005

За мен това е най-ужасният кавър, който е правен някога на песен на Depeche Mode и изобщо Marilyn Manson "осакати" песента! Идиот
ми според мен различното в песента е само гласа на manson и industrial sounda ... иначе структурата на песента си остава запазена като в оригинала - което показва, че manson е признал песента за велика и просто я е изпял за да продължи съществуването и и през новия век... иначе и на мен не ми харесва кавъра ... имайки предвид, че той може много повече Усмивка но клипа е най- добрия който съм гледал през живота си!

Радвам се, че Marilyn Manson е отдал почит и е показал уважение към Depeche Mode , но все пак кавъра не ми е от любимите... И адски много се дразня, че доста хора мислят, че тази песен е негова !!! Тук в ст. град - Свищов дадох на един, дето ми спореше , че песента е на Marilyn Manson, оригинала и той се застреля..Беше потресен (не знам защо Объркан ), но поне му хареса! Доволен
Трябва да се просвещават неуките  и необразованите, които спорят без да знаят...  Бияч Ухилен  Плезене

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
cxt
Посветен
*

Профил
Отговори #12: 02 Декември 2005

аз пък много се дразня на хората които вместо кавър казват ремикс Усмивка а пък един познат беше сигурен, че ETS не е на depeche mode  Ухилен  Идиот  Побъркан а иначе marilyn manson за мен е човека правещ най- добри кавъри... и много се изненадах от слабата версия на PJ ... имах чуството че излага песента... а аз кавъра на PJ го имах може би половин година преди да се съобщи в сайта му че ще прави кавър на depeche, което е доста странно. даже си мислих, че това е неква демо версия щото беше доста тъпо, но уви не беше... най ме кефи едно негово изказване по повод на PJ ... "тази песен казва толкова колкото аз съм казал общо с всички мои песни през цялата си кариера"... кажете сега не е ли пич Намигване

So High so Far to Fall
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #13: 02 Декември 2005

кажете сега не е ли пич Намигване

Е,хубава работа,разбира се,че е пич! Одобрение
Като заговорихме за кавъри,аз много се кефя на Golden Years-кавър на Bowie,да не кажа,че ми харесва повече от оригинала. Ангелче
И Manson-фен на Bowie,защо ли не се учудвам!?
Като видях тази снимка много се зарадвах!  Намигване

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #14: 02 Декември 2005

Има уникален глас.

Аз пея по подобен начин Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Страници: [1] 2 3 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.