DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4
  Печат  
Автор Тема: Marilyn Manson  (Прочетена 22700 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #15: 02 Декември 2005

Аз пея по подобен начин Усмивка

Така ли? Веднага да издадеш албум!  Зъл
Забравих да благодаря на Ramalama за подробното описание на концерта!
Я да направя аз тук една безплатна реклама на книгата на Manson,всеки фен е длъжен да я има!

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #16: 02 Декември 2005

Хм....на мен групата Marilyn Manson ми е слабост,но не съм сигурен дали тази тема е за групата,или за лирическия герой ММ.Аз лично съм фен на групата,а лицето Брайън Уорнър не ми е пръв любимец.Тъпият Брайънчо обича да използва музикантите,с които свири и после обира лаврите,оставяйки трохите за тях и ако някой смее да му каже нещо-то надутия гримиран пезевенк го уволнява.Така стана с уникални музиканти като Twiggy Ramirez,John 5,великият Zim Zum,а сега почти сигурно е,че и моя любимец Ginger Fish също е аут от групата.
Като цяло Менсън наистина е човек с изключителни идеи,добър музикант е и знае как да грабне вниманието на публиката,но като човек за мен той е абсолютен неблагодарник и използвач.Имам възможността да си комуникирам по интернет с един от бившите китаристи на Marilyn Manson и знам за начина,по който BW се отнася с хората от групата и как всичко,което го интересува са парите.
Иначе мен кавъра на Personal Jesus ми хареса,мисля че е достатъчно оригинален и е запазил посланието на самата песен.
Чакам да чуя новия албум,който ММ записват в момента,в него ще има доста перверзни звуци,които няма да споменавам точно как са записани,за да не отвратя уважавания от мен форум.
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #17: 02 Декември 2005

Хм....на мен групата Marilyn Manson ми е слабост,но не съм сигурен дали тази тема е за групата,или за лирическия герой ММ.Аз лично съм фен на групата,а лицето Брайън Уорнър не ми е пръв любимец.

За всичко свързано с Manson може да се пише,разбира се.
Да,наистина,за Brian Warner като личност няма особено ласкави отзиви,щом и Трент го определя като "токсичен" значи има нещо такова.
Вижте само Twiggy колко се промени,откакто е в NIN,имам чувството ,че в Marilyn Manson-лагера цари абсолютна диктатура. Бияч

loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #18: 02 Декември 2005

Хм....на мен групата Marilyn Manson ми е слабост,но не съм сигурен дали тази тема е за групата,или за лирическия герой ММ.Аз лично съм фен на групата,а лицето Брайън Уорнър не ми е пръв любимец.Тъпият Брайънчо обича да използва музикантите,с които свири и после обира лаврите,оставяйки трохите за тях и ако някой смее да му каже нещо-то надутия гримиран пезевенк го уволнява.Така стана с уникални музиканти като Twiggy Ramirez,John 5,великият Zim Zum,а сега почти сигурно е,че и моя любимец Ginger Fish също е аут от групата.
Като цяло Менсън наистина е човек с изключителни идеи,добър музикант е и знае как да грабне вниманието на публиката,но като човек за мен той е абсолютен неблагодарник и използвач.Имам възможността да си комуникирам по интернет с един от бившите китаристи на Marilyn Manson и знам за начина,по който BW се отнася с хората от групата и как всичко,което го интересува са парите.
Иначе мен кавъра на Personal Jesus ми хареса,мисля че е достатъчно оригинален и е запазил посланието на самата песен.
Чакам да чуя новия албум,който ММ записват в момента,в него ще има доста перверзни звуци,които няма да споменавам точно как са записани,за да не отвратя уважавания от мен форум.

прав си,и аз съм чувала, че отношението му е повече от ужасно....даже много хора не знаят,че става въпрос за група,а мислят,че ММ е солов проект с гост музиканти.... не ги обвинчвам,защото на пръв поглед така излиза...да не забравяме,че без музикантите си надали Brian би имал успеха,на който се радва в момента....визията е важна,но много изпълнители имат скандална визия и нямат неговия успех,все пак всичко опира и до музиката Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #19: 02 Декември 2005

Вижте само Twiggy колко се промени,откакто е в NIN,имам чувството ,че в Marilyn Manson-лагера цари абсолютна диктатура. Бияч

Той и Менсън са правили разни неща на сцената...на Ginger ми каза да не разказвам, че ще загубим детската аудитория Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #20: 02 Декември 2005

Той и Менсън са правили разни неща на сцената...на Ginger ми каза да не разказвам, че ще загубим детската аудитория Усмивка

Знаем,знаем,какви са ги вършили.Ангелче Имам някои лайвове.
Тук май трябва да сложим прословутия надпис "parental advisory"  Полицай ,но той май по-скоро привлича отколкото отблъсква детската аудитория. Намигване

dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #21: 07 Декември 2005

И Manson се бракува (т.е.-ожени  Намигване).Честито да му е! Пощурял
За повече подробности-тук:

http://www.mansonusa.com/php-bin/news/fullnews.php?id=369

Снимки:
http://www.manson-world.net/news.php

Последна редакция: 18 Февруари 2006 от dearrose

salo
Някой
*
Публикации: 11

Профил
Отговори #22: 27 Декември 2005

e basi sladura  Полицай

Television lifestyle
People come on down
Welcome to the future
Your feet won’t touch the ground
_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #23: 15 Януари 2006

Не ме кефи...
Последна редакция: 15 Януари 2006 от _DaRkest_StaR_
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #24: 15 Януари 2006

де да бяха всички противни и позьори като него Намигване ... то и мене много не ми харесваше Manson ... но с последният си студиен албум, както и с имиджа си от 2005 и клиповете на (s)aint и personal jesus ... и песента си spade ... ме накара да не се съмнявам ни най- малко, че спокойно мога да го нарека класик в модерната музика, а и trent reznor не би си губил времето с някой който не струва!!!!!!!!

So High so Far to Fall
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #25: 11 Февруари 2006

какво чух днес по кино новините на теле5... мерилин менсън ще снима алиса в страната на чудесата, по собствен сценарии и режисура, дори и роля ще има във филма... а за главната роля се водят преговори с анжелина джоли... това трябва да се види!!  Готин Шок

ages of delirium
curse of my oblivion
cxt
Посветен
*

Профил
Отговори #26: 12 Февруари 2006

това е много стара новина... също по въпроса е важно да се спомене-
 "преди време Менсън разкри, че притежава уникална камера, с която ще ги реализира: "Аз ще съм първият, който ще използва такава камера в киното и съм много развълнуван по този повод." Усмивка
много ми е интересно за каква камера става въпрос

So High so Far to Fall
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #27: 12 Февруари 2006

може да е много стара, но не я бях чувала, а и по новините да я кажат... явно проекта му се развива с пълна сила, чакам го вече Усмивка

ages of delirium
curse of my oblivion
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #28: 13 Февруари 2006

Идеално! Одобрение Наистина трябва да се види този филм! Чудно ми е каква ли ще е ролята на Менсън Объркан.
Спомням си,че имаше някаква игра American Mcgee's Alice мисля,че се казваше-хорър версия на Алиса в страната на чудесата Шок с industrial soundtrack.Очаквам този филм да е нещо подобно. Очиврът

cxt
Посветен
*

Профил
Отговори #29: 13 Февруари 2006

ролята на Менсън е много яка - Шок-рокерът, който е и сценарист на филма, си е дал и роля в него. Той ще играе автора на "Алиса в страната на чудесата" - Луис Керъл (Lewis Carroll), заради което най-вероятно ще остави веждите си да израстнат, разкрива ScreenDaily.
до колкото си спомням филма няма да има нищо общо с Алиса в страната на ... а ще става въпрос за автора и .

So High so Far to Fall
Страници: 1 [2] 3 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.