DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4]
  Печат  
Автор Тема: Marilyn Manson  (Прочетена 22442 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
WatchMeMove
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #45: 01 Май 2007

Ооо супер!!!!Аз вече се побърках по новината,само че нито в официланият му сайт нито в профила му в myspace фигурира БГ-то Идиот
Последните му две концертни дати са 1ви в Румъния и 7 юли..забравих къде, но нищо не пише за 4ти и БГ.
 Плачещ

Дано скоро нещата да са по-сигурни...
gothprince
Опасен
**
Публикации: 214

Профил WWW
Отговори #46: 07 Юни 2007

Датата си фигурира отдавна в myspace профила му, по-скоро  поддръжката на сайта е бавна Готин Но, както и да е - ако се интересувате от мистър Менсън, предполагам и това може да ви е интересно http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,2938.0.html  Намигване
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #47: 05 Юли 2007

Инфо и снимки от концерта вчера: http://www.avtora.com/news/nowini/dim_i_tumnina_suprowodiha_koncerta_na_marlilyn_manson
Очакваме подробности от форумската група, която сигурно още не се е съвзела от шоуто. Намигване

"I'm my own worst enemy"
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #48: 05 Юли 2007

Концертът на Мерилин Менсън беше страхотен и си заслужаваше отвсякъде.Пристигнах в Шопландия с мой приятел около 12 без 10,като след това се срещнах с няколко бивши форумни величия,които също като мен имаха билети за концерта.Пийнахме биричка,замезихме и отидохме на стадиона.Там се наложи да висим до 7 без 15,понеже онези идиоти от СМЕ не пускаха хората да влязат.След двете подгряващи групи,около 9 ,17 часа на сцената се появиха Мерилин Менсън.Бях на около десетина метра от сцената,така че успях да се насладя на всеки един момент от близо.Сценичното поведение на цялата група беше на обичайното ниво,а самият Менсън показа,че знае какво значи контакт с публиката.Тим Сколд според мен изглеждаше най-внушително,като беше гримирал едното си око в червен,а другото в светло син цвят.Беше сложил и бяла леща,с която изглеждаше още по-брутално и evil.Крис Врина и Роб Холидей не ги забелязвах особено,понеже бяха в другия край на сцената,аи не са ми чак толкова интересни.Барабаниста....абе за него няма да говоря,понеже си е номер едно за мен и тва е!Велик човек!
Сетлиста беше добър-5 парчета от новия албум+10 от старите.Публиката беше съставена в по-голямата си част от полуидиоти,които бяха отишли там да си покажат простотията,да се напият,да повърнат и да правят погота.Имаше и някакъв мухъл,който се качи на сцената и се нахвърли върху Менсън,та се наложи басиста Роб да го избута обратно сред публиката.Добре,че после видимо ядосаният Мерилин продължи с изпълненията си.Иначе самият той правеше обичайните си номера,които сега няма да споменавам,понеже вероятно доста от хората,които четат това са обядвали скоро.
Накрая излизането стана доста по-бързо отколкото на концерта на Депеш,което ми направи доста добро впечатление.
В крайна сметка съм доволен,че видях втората си по важност любима група,а и се радвам,че успях да видя ценни за мен хора,които нямам удоволствието да срещам толкова често.

P.S. Концертът на Депеш беше по-як!
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #49: 05 Юли 2007

Казват, че и на този концерт звука не бил много на ниво. За този фен, който се е промъкнал през охраната вече пишат навсякъде.  Усмивка Иначе браво на ММ, че след пропуска в охраната все пак е слязъл до публиката и е поздравил.
Стана ми интересно, че концертът е продължил час и 15 минути, което си с почти три песни време по-малко от обичайните час и половина. Никъде все още няма сета от концерта в България.
Последна редакция: 05 Юли 2007 от Admirer

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
gothprince
Опасен
**
Публикации: 214

Профил WWW
Отговори #50: 05 Юли 2007

Никъде все още няма сета от концерта в България.

сетлиста :

Type O Negative

1. Intro
2. We Hate Everyone
3. The Profit of Doom
4. Christian Woman
5. Love You to Death
......
6. Black No. 1

Marilyn Manson

01. Intro
02. If I Was Your Vampire
03. Disposable Teens
04. You and Me and the Devil Makes 3
05. Irresponsible Hate Anthem
06. mOBSCENE
07. Sweet Dreams
08. Putting Holes in Happiness
09. Just a Car Crash Away
10. Rock Is Dead
11. Heart-Shaped Glasses
12. Tainted Love
13. The Dope Show
14. Great Big White World
15. The Fight Song
....
16. The Beautiful People

crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #51: 05 Юли 2007

Цитат
14. Great Big White World
ъъхх...не съм фен на MM, но това парче е просто жестоко!...платното може би е било интересно, но като цяло не съм развълнуван.
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #52: 05 Юли 2007

Сет листът си беше стандартния и на всички концерти до сега от това турне си е един и същ,така че не са ни прецакали:)Иначе доколкото разбрах цялата група е била на афтърпартито на Мо.,така че вероятно от него трябва да очакваме по-преки впечатления от тях.
Иначе ето и нещо интересно,което е споделил самият Мерилин Менсън след концерта си вчера:

"Kонцертът ми в София ме убеди, че е време да започна работа по следващия си албум веднага. Да, напълно сериозен съм - вашата публика, пееща в един глас песните ми, ме накара на поискам отново да бъда певец."

Дано това изказване да не е плод на емоцията;)
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #53: 07 Юли 2007

В крайна сметка съм доволен,че видях втората си по важност любима група,а и се радвам,че успях да видя ценни за мен хора,които нямам удоволствието да срещам толкова често.

P.S. Концертът на Депеш беше по-як!

Концертът си беше убийствен и всякакви суперлативи биха били недостатъчни, за да се опише тази страхотна вечер!  Пощурял
За съжаление пропуснах подгряващите Alien Industry, за да пестя сили за по-късно, по пък на Type O Negative се изкефих максимално Зъл. Питър Стийл се справи блестящо, много силен вокал, а човекът на синтезаторите с бялата брада беше особено колоритен Ухилен. Тези дни със сигурност ще си припомням доста от песните на Type O! Одобрение
Черната завеса с червени ММ букви, която доста време наблюдавахме, очаквайки да видим любимците си, беше снимана постоянно от нетърпеливите фенове. If I Was Your Vampire беше страхотно начало на концерта и звучеше много добре live Готин. На доста песни си поплаках от вълнение, виждайки за пръв път тази своя любима група live, след почти 10- годишно фенство Ангелче.
Много се радвам, че бях толкова близо до сцената, въпреки леките контузии причинени от споменатите пияни "фенове", някои от които явно наистина не знаеха къде се намират Побъркан. Този път пушачите бяха по-малко, но пък блъскащите се в погото се постараха да ни съсипят преживяването в максимална степен Бияч. По време на The Beautiful People се наложи да ида доста назад, за да не ме премажат хората пред сцената и дори не съм забелязала, че Менсън се е доближил толковa до публиката Шок. Тук е моментът специално да благодаря на Ginger за бодигардстването Одобрение. Иначе по време на концерта намерих сравнително добър начин да отблъсквам наглите типове пред мен, като си събух обувките и ги обръщах с токчетата към всеки, който прекалено много се приближаваше. Доста добро защитно средство се оказа  Зъл. Въпросният пиян тип, който в началото заля всички около себе си с бира си отнесе заслужено достатъчно блъскане от хората наоколо Бияч. Една доста шумна фенка с бяла леща а-ла-Менсън пък след като скочи върху крака ми ми целуна ръката за извинение, много забавно Ухилен! Неприятен момент беше и заливането с вода, но това си беше очаквано, както при всеки концерт.
Доволна съм, че имах много добра видимост към групата, особено пък когато приятелят ми ме вдигна за малко на раменете си Менсън беше точно срещу мен Очиврът. Чух любимите си The Dope Show, Great Big White World, Irresponsible Hate Anthem, Sweet Dreams, Disposable Teens, The Beautiful People... Е, естествено няма как да останем напълно доволни от избора на песни, но имаше от всичко по малко и се радвам, че Manson не наблегна чак толкова на новия албум, а включи доста стари песни. Микрофонът с формата на нож беше адски оригинален Готин, визията на стените беше изключително подходяща, а и имиджът на цялата група беше перфектно изпипан. И на живо изглеждат също толкова добре Одобрение!
За спомен си запазих си от червените и бели лентички, с които изненадващо ни засипаха към края на концерта.
Страшно съжалявам, че изпуснах групата афтър-партито, но дългото вървене боса ми дойде в повече (The speed of pain... Плачещ), а и дори не съм предполагала, че има шанс ММ да се появят на парти. Благородно завиждам на всички присъствали.
Изключително ме радва и фактът, че Менсън е останал доволен от българската публика и дори се е вдъхновил скоро да започва работа по нов албум. Остава само да очакваме появата му Ангелче.
Поздрави на всички стари и нови приятели, с които споделихме това неземно преживяване! Целувка
Ето тук и моите снимки от концерта- преди, по време и след. За съжаление, в блъсканицата не успях да направя нито една незамазана снимка Тъжен, но все пак и това е нещо. Enjoy! Намигване

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
VANS
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил WWW
Отговори #54: 08 Юли 2007

ейлиън индъстри ли са били съпорт???  първите бг касети които си купих бяха техните 2 албума  и сайко трайб:(..  а никога не съм ги гледал на живо...  още една причина да съжалявам че пропуснах менсън   f*kc!!!

Negative music for positive results
construction man
Гост
Отговори #55: 09 Август 2007

Мале , заради този концерт толкова нерви преживях и не можах да отида заради малоумна командировка Бесен Бесен!!Направо след като се върнах напуснах старата работа  иначе шефа щеше Бияч Бияч!!Разбрах , че е било супер шоу , гледах и клипчета от телефони и фотоапарати на приятели , и ме хвана още толкова яд!За моя малка  Усмивка радост на новото работно място разбраха какво е станало и ми подариха DVD-то и албумчето "Eat me,Drink me"!!Много съжалявам за концерта , но поне покрай него си намерих нова работа и супер колектив!!
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #56: 27 Септември 2007

С малко закъснение искам и аз все пак да споделя своите впечатления от концерта на 04.07. Аз бях горе на трибуните и мисля,че това беше едно от най-подходящите места за този концерт,защото на Beautiful People гледката беше неописуема Пощурял !!! Уникално шоу,много премерен сетлист....въобще беше чудесно ... Само ме хвана яд,че не изпълниха моята любима "Coma White"(за която нямам думи),но иначе беше супер лудница Пощурял
Невероятни емоции...още като слушам ММ в нас и се връщам на Академик.... Пощурял Пощурял Пощурял
Страници: 1 2 3 [4]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.