DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Tuxedomoon  (Прочетена 2874 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
deiv4o
Гост
28 Август 2006

случаино попаднах на това, става въпрос за бандата  TUXEDOMOON (мартин прави техен кавар на песента  In a Manner of speaking) оказва се 4е българин е бил  в тази група за   известно  време или поне името е българско,не че много интересно но реших  да споделия пак нека  човекът които следи всяко наше движение да реши дали  си струва да заема място това като тема:)

Tuxedomoon was also hired to score a Maurice Bejart ballet, the results of which were released in 1982 as Divine. Reininger left for a solo career in 1983 and was replaced by Frankie Lievaart and horn player Luc Van Lieshout. In between side projects and scoring, the band sought an international deal for their forthcoming LP Holy Wars; it was eventually released in 1985 and became the band's biggest commercial success. Tong left the group for good that year, leaving Brown and Principle the only remaining San Francisco members; multi-instrumentalist Ivan Georgiev was hired to replenish the group's sound for 1986's Ship of Fools album and tour. Scoring work from past projects has been reissued in Belgium. Reininger, Brown, Principle and Lieshout still record together as Tuxedomoon, whilst Reininger, Brown, Principle and Tong have all recorded as solo artists.
Последна редакция: 28 Август 2006 от The Fein
DjFace
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #1: 28 Август 2006

Да, има българин в групата, Иван Георгиев доколкото помня. Иначе музиката им е доста тежка и трудносмилаема (по едно време ги слушах доста)
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #2: 14 Януари 2007

тази тема всъщност защо не е в Музика?
те май имат турне тази година, някой мисли ли да ходи (все пак имат дата в Загреб)? Усмивка
Последна редакция: 14 Януари 2007 от SoFaD

ages of delirium
curse of my oblivion
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #3: 02 Май 2007

не изглежда да има много фенове на Tuxedomoon тук, но все пак, да спомена, че май се очертава да извадят и те нов албум тази година, към септември, който трябва да се казва "Vapour Trails" Усмивка въпреки че нещо не са на 'ти' с обновяването на секция новини, това го пише в myspace профила им, така че вече е в тефтера ми, в графа "покупки през есента" Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
dead_of_night
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #4: 21 Май 2007

Не знам нищо за Tuxedomoon,защото ги слушам от скоро ,но мога да кажа че ми харесват и  са яка банда.За сега наи-добро впечатление имам  от това ,което съм слушал е албума - Solve Et Coagula(93) Наистина ще е готино ако българин е свирил или свири все още в бандата.Напомнят ми за Joy Division

life is better there on the other side, the grass is greener there on the other side
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #5: 30 Септември 2011

Не ме бива по тези неща, но да напиша и аз нещо тук  Усмивка
Очевидно феновете на групата останаха много доволни от концерта им в Модерен театър на  25.10.2011г. За Tuxedomoon почти нищо не знаех, но реших и аз да отида ... виновник Мартин Усмивка  Първо бях приятно изненадана от тълпата пред  театъра  и от английската реч на една групичка зад нас. Залата беше пълна и дори имаше правостоящи и седящи по стълбите.

Музиката им ми дойде малко тежичка, но важното беше, че феновете направо откачиха изненадаха доста приятно момчетата. 

* dmorg01.jpg (77.39 KB, 405x303 - видяно 177 пъти.)

* dmorg02.jpg (75.54 KB, 405x292 - видяно 187 пъти.)

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.