DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [Всички]
  Печат  
Автор Тема: Ако трябва да се избере един-единствен албум за...  (Прочетена 4122 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
17 Септември 2009

През годините не малко групи и изпълнители, дори и такива с изключително разнообразен и дълъг творчески път, са се наемали с трудния експеримент да изберат един от емблематичните си албуми, който да представят на живо с всичките му песни, в точната им подредба. Преди година-две Лу Рийд възкреси в специално турне "Berlin", на един от скорошните си концерти NIN изсвириха целия "The Downward Spiral", ако се върнем назад в миналото –  през 1994-та на някои концерти Pink Floyd са изпълнявали целия "The Dark Side of the Moon". Според вас, ако DM  направят подобно турне или концерт, кой албум, от всички направени до момента, би трябвало да изберат и представят в целостта му? И мислите ли, че би било интересно да се случи нещо такова?

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #1: 17 Септември 2009

ооо, че ще е интересно - ще е! положително! ама хъм.. избора труден . Ще ми се Black Celebration  Намигване
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #2: 17 Септември 2009

Violator и Black Celebration
Последна редакция: 17 Септември 2009 от sixty

Wrong
boggy_k
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #3: 17 Септември 2009

Това е все едно да избираш едно от децата си...но какво ще кажете да можеше да направят на едно място(например в Шумен) всеки месец - концерт по един албум Намигване.. Доволен...и все пак по темата - Violator
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #4: 17 Септември 2009

Струва ми се мисията невъзможно, винаги ще се опира до индивидуалните предпочитания, затова ще кажа The best of, Volume 1. За всеки му по нещо.

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
bakuramariks
Джуниър
Публикации: 73

Профил
Отговори #5: 17 Септември 2009

Violator и Black Celebration

Одобрение С теб съм.

Humans can become anything.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #6: 17 Септември 2009

Ами мисля,че не само на мен,но и на 99% от заклетите фенове на групата,най-голямата мечта свързана с Депеш е...да ги видим отново на една сцена с Алън да изпълнят всички песни от Songs Of Faith And Devotion...Ей това ако стане мога да си умра щастлив Усмивка Би било супер велико и ако изпълнят още 2-3 нови песни,написани от Мартин и смесени от Алън Усмивка Ех...мечти,мечти...или ?

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
bakuramariks
Джуниър

Профил
Отговори #7: 17 Септември 2009

Как можах да забравя Ultra!!! Истинско неземно преживяване ще е. Ако някой ден стане, душата ми направо ще се пресели в някоя паралелна Вселена Ангелче. Единствения албум, който ме кара да плача абсолютно всеи път и извисява душата ми. А на живо просто не мога да си го представя... Пощурял.

playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #8: 17 Септември 2009

Ами мисля,че не само на мен,но и на 99% от заклетите фенове на групата,най-голямата мечта свързана с Депеш е...да ги видим отново на една сцена с Алън да изпълнят всички песни от Songs Of Faith And Devotion...Ей това ако стане мога да си умра щастлив Усмивка Би било супер велико и ако изпълнят още 2-3 нови песни,написани от Мартин и смесени от Алън Усмивка Ех...мечти,мечти...или ?

Мечти, мечти! И то не само твои! Усмивка

'Heaven ain't far from where we are '
bakuramariks
Джуниър

Профил
Отговори #9: 17 Септември 2009

На всички, но не и на мен Намигване Шок. Направо богохулствам! Намигване

Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #10: 17 Септември 2009

Ще бъда кратка, но този заряд, който ми носи "Songs Of Faith And Devotion"... като, че ли няма друг такъв...за сега!

Angels of the Universe
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #11: 18 Септември 2009

На всички, но не и на мен Намигване Шок. Направо богохулствам! Намигване
Не си сама Готин И все пак ако трябваше да избирам студиен албум, то Music for the masses определено изпъква пред всички.

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #12: 20 Септември 2009

Songs of Violation and Celebration  Ангелче , или по-вероятно Violator и на бис SOFAD..  Ангелче , добре де, в крайна сметка ще е Violator или SOFAD..
Последна редакция: 20 Септември 2009 от white_ambition

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

ccc19
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #13: 27 Септември 2009

Интересна тема, дано членовете на групата я прочетат  Намигване
Моят избор е Black Celebration, но ще се зарадвам и на Ultra или Songs of Faith and Devotion.
jordovar
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #14: 07 Юли 2012

Одобрение Одобрение Одобрение Одобрение
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #15: 08 Юли 2012

Одобрение Одобрение Одобрение Одобрение
* Recoil like this post
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #16: 06 Август 2012

Аз мисля, че Депеш като група, която не е спирала да прави готини албуми и не е стигнала до момента да прави носталгични турнета ще е най -актуално ако изпълни един албум изцяло то това да е новият, този който промотират в момента.

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
Moved_by_DM
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #17: 01 Ноември 2012

Колкото и Violator да е любимият ми албум на DM, ако решат да направят нещо такова, бих искала да чуя в цялост (та дори и Б страните) на Songs of faith & devotion  Очиврът

Whatever I've done I've been staring down the barrel of a gun.
depechemodista
Някой
Публикации: 15

Профил
Отговори #18: 12 Януари 2013

Нечовешко е да трябва да избираш само един аблум сред това разнообразие от извънземни звуци и песни ...Не мога да се лиша от нито един техен албум по-дяволите  Побъркан

Sea of sin I'm swimming in...
Страници: 1 2 [Всички]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.