DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Печат  
Автор Тема: Nine Inch Nails  (Прочетена 24366 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
elenap
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #60: 09 Май 2007

И понеже Year Zero e новият ми наркотик, мисля да посетя Будапеща това лято /8-15 август/ за Сигет Фестивал. Има и какво още да се види освен Резнър и компания:

http://www.sziget.hu/festival_english/programs

He called my name, a love was born...
dead_of_night
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #61: 13 Май 2007

Aз също разбрах за този фестивал и ми е цел номер едно за лятото,дано успея да събера парички! NIN определено трябва да се видят на живо. Ako има някаква екскурзия би било добре ! Освен тях ще свирят  TOOL i KILLING JOKE.  Ако има и други навити може да мръднем заедно!

life is better there on the other side, the grass is greener there on the other side
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #62: 22 Август 2007

Ето малко 'гореща' информация относно Remix албума на Year Zero:

Scuttlebutt 'round the internet today suggested that Nine Inch Nails' latest not-halfway-bad Year Zero LP would get itself remixed, repackaged, and issued at an indeterminate date in the future. (The hubbub stems mostly from this post on the NIN tour blog and this image.) That's swell for Trent, but we figured we'd wait until we knew a little bit more about just who exactly is tinkering with the tracks before filling you in.

Then diligent reader Matt Bovett tipped us off to an entry on the Faint's news page, which suggests that they'll be among the ones slapping a fresh coat on Year Zero. Indeed, 'tis true: their manager confirms that the Faint remixed "Meet Your Master", and that it "sounds really great, by the way." We hope so-- their slightly-more-lighthearted goth sensibilities should provide some much-needed levity to Trent's permabrood.

Still no word on any other contributors or a tracklist for Y34RZ3R0R3M1X3D (or, if you will, "Halo 25").

There's also a potentially amazing (but mostly unsubstantiated) rumor going around that Trent's going to turn Year Zero into a TV show, a gesture that would immediately make him into the second creepiest person on television. That Rachael Ray's gonna be tough to unseat.

The Faint have a couple tour dates on the way in late September, including a gig opening for the Chemical Brothers in Denver. Nine Inch Nails, meanwhile, are out now in Europe, with plenty other continents to follow.

и още малко:

Details about the Nine Inch Nails Year Zero remix record (or Y34RZ3R0R3M1X3D if you're nasty) have been slowly trickling out, and, wow, it looks like this thing is actually going to be pretty fuckin' awesome.

As you already know, the Faint tackle "Meet Your Master", and Fennesz does, well, something. To add to that list, Interpol drummer Sam Fogarino (under the name "Sam Fog") contributes "The Good Soldier - Sam Fog Mix (Friend or Faux 001)", which was engineered by Claudius Mittendorfer, who worked on Our Love to Admire. NIN tourmates Ladytron remixed two songs, "The Beginning of the End (Ladytron J-Type Overdrive mix)" and "Capital G (Ladytron - Finite Climax mix)". The Knife's Olof Dreijer and Trent buddy Saul Williams also handle currently unnamed tracks, while underground icon Bill Laswell does "Vessel".

New Order's Stephen Morris, hot-shit producers Switch and Paul Epworth, and Nine Inch Nails keyboardist Alessandro Cortini are all rumored to be participating in the project as well, but they haven't been confirmed at this point.

Изглежда наистина обещаващо!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #63: 23 Септември 2007

През последните няколко дни доста интересни неща се случват около NIN:

- За свободен даунлоуд е пуснат албумът "The Limitless Potential", който е съставен от ремикси, направени от фенове. Можете да го изтеглите от тук.
- Трент Резнър призова почитателите на групата да крадат дисковете им.
- Твърде е възможно сегашният състав на NIN да се разпадне.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #64: 04 Октомври 2007

unspotted
Някой
Публикации: 16

Профил
Отговори #65: 18 Октомври 2007

През последните няколко дни доста интересни неща се случват около NIN:

- За свободен даунлоуд е пуснат албумът "The Limitless Potential", който е съставен от ремикси, направени от фенове. Можете да го изтеглите от тук.
- Трент Резнър призова почитателите на групата да крадат дисковете им.
- Твърде е възможно сегашният състав на NIN да се разпадне.
Като прочетох това за краденето в един сайт реших да проверя за какво става дума и взех че ги харесах. За два дни се оказах безнадеждно зарибена.

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #66: 03 Март 2008

Новият албум на NIИ е вече факт  Усмивка "Ghost І-ІV" е колекция от 36 инструментала, записани за 10 седмици през есента на миналата година. Трент описва новия проект като "soundtrack for daydreams", а както заглавието подсказва, това е само част от серията инструментални албуми, които фронтменът на групата подготвя. От http://ghosts.nin.com/ "Ghost І-ІV" може да се прослуша свободно, а "Ghost І" е предоставен за безплатен даунлоуд. Опциите за цялостно сваляне или поръчване на CD формат са доста интересни.

На първо слушане някои от инструменталите ми се струват изненадващо релаксиращи, други изпълнени с обичайната за NIИ индъстриъл агресия. Един от траковете започва по почти идентичен начин с "The Sun and The Rainfall" Усмивка  Във всички случаи шестият студиен албум на групата е интересна идея, която е и поредното доказателство, че малко хора могат да оспорят позицията на Трент като вероятно най-непредсказуемият човек в съвременната музика.
Последна редакция: 03 Март 2008 от The Fein

Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #67: 03 Март 2008

Усмивка стоенето до малките часове на утрото си заслужаваше!
Питам се как успяваш да следиш всичко?!
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #68: 04 Март 2008

тъкмо навлизах във фаза 'излизане от daydreams' и сега какво, Трент се намеси с това нещо, и не ми остави никакъв шанс... на трето завъртане като че ли 3та и 4та част ми се открояват и харесват повече от 1 и 2, но иначе за мен тук няма слабо парче, прекрасно разнообразие, прекрасно пиано, прекрасни агресии и шумове Усмивка ако трябва да съм честна, съм прекалено пристрастна по темата, така че може би мнението ми е малко изпълнено с удивителни, които се опитах да скрия Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #69: 19 Март 2008

Гери, лятото ми беше разправяла за Аарон по време на концертите на NIN...мислех, че съм си го представил, но... Шок

Последна редакция: 20 Март 2008 от The Fein

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #70: 23 Април 2008

Преди 24 часа Алан Мълдър е мастерирал новата песен на NIN - "Discipline", след което тя веднага е била разпратена на радио станциите. Има слухове, че поредният нов албум на групата ще излезе до няколко седмици, според други - през юли.

Тъй като Трент вече лицензира песните си чрез Creative Commons, с което се позволява свободното им разпространяване, ще публикувам линк към "Discipline" - http://www.mediafire.com/?zg9yyv9tkds
Ако някой има песента в по-добро качество, ще се радвам да я сподели.

Кой би си помислил, че човекът, който преди е издавал албум през 5 години ще се превърне в новия Франк Запа... Усмивка
Последна редакция: 23 Април 2008 от The Fein

unspotted
Някой
Публикации: 16

Профил
Отговори #71: 23 Април 2008

Дръпнах песента от сайта и коментара на mp3 файла гласи: Go to www.nin.com 5 May. Сигурно за тогава е насрочен албума
cover image от файла:
Последна редакция: 23 Април 2008 от unspotted

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #72: 05 Май 2008

Една година след петия...
едва два месеца след шестия...
NIN са готови със своя седми студиен албум, озаглавен...

The Slip

Можете да го изтеглите безплатно, заедно с поредния прекрасен артуърк от Роб Шеридън, на www.nin.com. Във физичен формат The Slip ще се появи през юли.

Последна редакция: 05 Май 2008 от The Fein

Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #73: 06 Май 2008

Обичам когато изпълнителите експериментират или поне се стремят да покажат не просто нещо ново, а нещо по-различно от предишното ново. Днес би трябвало да имам поне един повод да се радвам- Новия албум на NIN e факт и той е различен, по-различен от предишния, от предишните два и тн. И аз се радвам, само че се надявах на нещо, Хм... по-различно(от това по-различното(А можеби незнам какво искам... Млъкнал).). Можеби е рано да правя каквито и да е заключения за The Slip, след като съм го слушал едва 5-6 пъти, но от тези 5-6 пъти не успях да усетя много от това, което усещам когато слушам NIN(няма да навлизам в подробности какво точно усещам). Този албум ми звучи леко постен и незавършен, като оставим настрана, че половината от песните са инструментали, а самия им брой е доста по- малък от типичния за албум на NIN(което е простимо предвид хиперактивността през последната година), и... не остана ли прекалено много на страна. Единствената пълно звучаща песен е най-не-различната, Discipline, която сякаш е изпаднала от Year Zero.
Не съм сигурен дали съм разочарован, но съм сигурен, че не съм впечатлен(или поне не толкова, колкото бих искал да бъда).
Както и да е, аз ще продължавам да си слушам албума, чието заглавие мисля, засега ясно описва съдържанието. Остава ми надеждата, че с повечето слушане мнението ми няма да остане същото и The Slip ще се превърне в един от любимите ми албуми, но засега тази надежда май остава безперспективна.

Най- важното обаче е, че Трент издава нов материял, при това отново достъпен за сваляне(във вариант със супер високо качество) свободно за всички фенове, което е най-голямото ласкателство. Благодаря ти Трент!
Последна редакция: 06 Май 2008 от Aleksandrovster
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #74: 06 Май 2008

Хм...не разбирам какъв е смисъла да се залива публиката с албуми ...колко станаха за периода 2007-ма-2008-ма 4? (а може и още да издадат).Дали няма
скоро да стане така,че фенове да се питат "Чу ли новия на NIN" ,а приятелият му да отвръща "Но кой,от тази или от миналата седмица ? ". Не искам да обиждам феновете на NIN,включително и себе си,понеже и аз доста ги слушам,но The Slip определено е един от най-лошите албуми,които съм слушал някога,лишен от всякаква емоция и идея.Не мога да разбера абсолютно никакво послание във нито една от песните,а уж някакви игри се водеха,уж албума щеше да е революционен.И какво стана,чакаш нещо,което уж трябва да е супер добро,а то се оказва,както обичам напоследък да казвам "пълен леш".Мерси много NIN,следващия ви албум,който ще го издадете след седмица няма да си направя труда да го сваля !
Последна редакция: 06 Май 2008 от Infra Red

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.