DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7
  Печат  
Автор Тема: Nine Inch Nails  (Прочетена 27321 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
VANS
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил WWW
Отговори #75: 08 Май 2008

....за щастие един бивш китарист на NIИ издава албум на 13 май.. след 6 години мълчание  Усмивка

http://www.myspace.com/filter1 
Последна редакция: 09 Май 2008 от VANS

Negative music for positive results
skembale
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #76: 09 Май 2008

Усмивка
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #77: 09 Май 2008

Хаха, това е жестоко!

Изглежда като снимка от отвличане - "Заложниците са живи, но не се бавете с откупа"!
 Зъл

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #78: 10 Май 2008

Ех, завиждам благородно за тази колекция, поздравления Одобрение!
А що се отнася до новия албум The Slip...след няколко слушания мога да кажа, че и мен ме разочарова донякъде, но все пак няма да бъда толкова критична Ангелче. Сред песните, които определено ми харесаха мога да посоча: Head Down,Lights In The Sky,1,000,000 и Discipline. Остава да се надяваме следващият албум да не излезе толкова скоро, за да останем по-доволни  Готин.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
skembale
Новороден
**

Профил
Отговори #79: 10 Май 2008

според мен от YZ насам определено ни дават много неща,обаче се падат по 2/3 готини песни на албум,а другото е плосък пълнеж.Примерно ужасни песни са ми :survivalism,capital g,vesel,me im not,the great destriyer и тн.,почти целия the slip е ужасен(само 1 готина песен-head down.Донякъде си мисля,че GHOSTS се оказа по-доброто от YZ и The Slip.Не се опитвам да обеждаван никого в написаното горе,но за мен нещата стоят по +-  такъв начин.И друго нещо-с тия албуми толкова на често,на Резнър му препоръчвам да заспи в зимен сън и да реши какво да пусне след 2 години на есен.Адски ужасен се оказа YERAZEROREMIXED-по принцип харесвам ремикс албумите им много,особено things falling apart или further down the spiral,no такъв боклук като тва сигурно и linkin park не са пускали.Още нещо-Saul Williams-тъпак и неговата простотия The Inevitable Rise and Liberation of NiggyTardust!-това съм го слушал точно веднъж на лаптопови колонки и направо го изтрих,незнам Резнър как му е вързал.Дори парите не успя даси събере,както сеслучи с GHOSTS.Общо взето НИН правят по хубави картинки и светове на албумите си,отколко музика.Наистина от 1999 до сега изминаха 10 г. и нещата се променят, но не и по начина, по който сме научени от старите НИН.Нещо такова ми се върти из главата...
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #80: 10 Май 2008

skembale, хубава колекцийка, надявам се че освен за гледане на артуърка я ползваш и за друго Намигване и не знам за теб, обаче на мен определено ми харесва най-малкото да се наслаждавам на лайв-изпълнения, а ако Трент вземе че те послуша да спи зимен сън, ще лишиш не само мен, но и доста други хора от това удоволствие... за the slip все още си градя мнение, определено има неща които ми хващат ухото, и в никакъв случай не бих посмяла да твърдя че повечето неща, които прави напоследък са плосък пълнеж. разбира се, както ти уточни, никой не е 'обеждаван' в правотата на думите ти, аз обаче ги намирам за прекалено нападателни и понеже горкия младеж още не е научил български, се заех смело със задачата, да поклатя критично глава Намигване и между другото една от причините аз да харесвам НИН е точно защото се променят по начин, по който не сме научени... добре че се опитвам да поддържам мнението, че изкуството е субективно...

ages of delirium
curse of my oblivion
skembale
Новороден
**

Профил
Отговори #81: 11 Май 2008

Просто изразих мнението си,не искам да убеждавам никого в правотата на моето мислене.Що се отнасая до лайв изпълнениета -сигурно няма  по-готино нещо.А и не ти отивана годините да  защитаваш "Трент" Ухилен като развълнувана тийнейджърка, достатъчно се е доказал дори и на нападателния мен, тия дискове да не съм ги намерил 1 ден следобед?И означава ли,че като е с марка Трент ще е фантастично винаги?
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #82: 11 Май 2008

мисля че това го споменах вече, за убеждаванията... пък ако ти се струва че съм "развълнувана", може би пак трябва да прочетеш мнението ми, а годините на човек са последното, от което зависи дадена "защита"... марката Трент (както и която и да е друга марка) определено не означава, че ще е фантастично, само че винаги не е правилния израз, за всеки е - затова споменах и субективните работи там накрая, но може би не си го разбрал?

ages of delirium
curse of my oblivion
skembale
Новороден
**

Профил
Отговори #83: 11 Май 2008

харесвай си НИН по онзи субективен начин присъщ на изкуството и ги защитавай яростно,поне фен базата им е по-стабилна от шитовете,които произвеждат напоследък  Одобрение

Дали няма да е нахално да ми напишеш какви са ти любимите групи/изпълнители?Просто от любопитсво да видя и другите ти неща,които харесваш
Последна редакция: 11 Май 2008 от kirilart
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #84: 11 Май 2008

Можете да продължите спора на лични съобщения, а аз ще обърна внимание на всички фенове на Nine Inch Nails към едно доста приятно общество посветило се на групата. Думите ми не трябва да се разбират като критика към темата в ДМ.орг напротив, но смятам, че всяка инициатива, свързана с качествената музика у нас трябва да намира подкрепа от феновете, защото май сме единствените останали, на които им пука да се слуша нещо различно от помията, течаща по радиа, телевизии и издавана у нас.

Представям ви българския форум посветен на NIN:
http://ninnin.21.forumer.com

Усмивка
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #85: 14 Май 2008

"The Slip" не е най-доброто, на което Трент е способен, но съдържа достатъчно силни моменти, за да се нареди сред албумите, които ще слушам и след много време. А и не е ли прекрасно, когато Трент пее "now i know/what this is all about/now i know/exactly what i am" в песен, която носи име като "Demon Seed"? Усмивка

По-горе Благо беше написал, че албумът е излъгал очакванията му за нещо революционно, но не мисля, че това е била концепцията. Това е просто подарък към съпричастните към NIN от един човек, който никога не е възприемал тези хора като сива маса, която трябва да се излъже.

Още нещо-Saul Williams-тъпак и неговата простотия The Inevitable Rise and Liberation of NiggyTardust!

"To manifest your dreams before you manifest your fears.
To navigate beyond the treachery of self despair.
To find the balance between all you sense and all you see.
To find the patience and the strength it takes to let it be.
To stand amongst the crowd and have the strength to hold your own.
To throw away the pen and pad and simply be the poem.
To rise above hatred to love through seeming contradiction.
To seldom take a side and learn to compliment the friction.
To bring about the change within that we can’t live without.
To shift and re-arrange ideals and learn to deal with doubt.
To voice the victory and unlearn ways of self-defeat.
To learn the value of, “yo, fuck the words just ride the beat”.
To leave the comfort zones of all you know to all you feel.
To step beyond the void and realize the unknown is real.
To re-imagine every obstacle as just a means of honing craft and learn to laugh at failures funny dream.

There has to be some other way to stop the fight.
I was raised to be lowered.
Was I raised to be lowered?"

"Where is that voice from nowhere to remind us that the holy ground we walk on, purified by native blood, has rooted trees who’s fallen leaves now color coat a savored list of demands. Who among us can give translation of autumn hues to morning news? The anchorman thrown overboard has simply rooted us in histories repeating cycle. A nation in its saddened years that wont acknowledge karma. Where is the voice from nowhere, the ones your prophets spoke of? There are voices from fear disconnected from their diaphragms, dangling from coffee covered teeth that spill into our laps and scorch our privates..."

Е, изглежда имаме различни представи за думата простотия....

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #86: 15 Август 2008

Оообичам го Резнър  Пощурял Хърт наистина е една от най-поттискащите песни, а версията на НИН ми въздейства много повече от тази на Кеш. Любима тяхна песен... Ами засега лист-а ми оглавяват Something I can never have и The perfect drug. Да, и Gave up. Колко са млади в клипа!

I'm a man of flesh and bone.
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #87: 30 Април 2009

Ковнах го най-после, от месеци гледам под вежди и дистанционно внушавам на Трент да се помота това лято по-близо до ареала ми.  И той да вземе да чуе: днес разбрах, че на 24.06, когато, надявам се, целокупно пристигаме в Прага, ми е обявил среща в местната 02 Arena.  По-светкавични рефлекси не помня някога да съм проявявала  Ухилен

still my broken wings you choose to mend
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #88: 01 Май 2009

... днес разбрах, че на 24.06, когато, надявам се, целокупно пристигаме в Прага, ми е обявил среща в местната 02 Arena.  ...

Това истина ли е?!  Шок Егати късмета... дай линк, плийс!

See what I see!
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #89: 01 Май 2009

Опитай през този сайт. Надявам се още да има билети.

some guys with super powers Ухилен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.