DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29
  Печат  
Автор Тема: Снимки и пак снимки  (Прочетена 86453 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #15: 20 Януари 2006

Тук попаднах на една много приятна фотосесия от 2005 г. Изобщо този сайт разполага с доста богат снимков архив:

http://www.exciter-spa.ru/picture/pictures2005.html

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #16: 20 Януари 2006

Ето ги и моите любими снимки Намигване
Вижте най-долната снимка-бели ангели с черни ОБУВКИ Намигване
Последна редакция: 21 Януари 2006 от _DaRkest_StaR_
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #17: 21 Януари 2006

последната снимка ми е смешничка,изглежда като бой с възглавници Ухиленобаче втората е къртач Готин

[:There's a devil lying by my side:]
_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #18: 21 Януари 2006

Уф,аз сега навивам майка ми да ми ушият като костюма на Dave на тази снимка за абитюренския бал тази година,но тя вика че било много спортно,а не официално...както и да е не съм се отказал,ще водя преговори до победа! Намигване Бияч Готин Зъл
loosemyself
Странен Любовник

Профил
Отговори #19: 21 Януари 2006

Ухилен аз за балове изобщо не съм мислила,но сега като се замисля,ще взема да си ушия сребърна рокля,мятам едно розово марабу и с Personal jesus на уста отивам на бал Зълтова в кръга на шегата,всъщност изобщо не мисля да присъствам Плезене

kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #20: 21 Януари 2006

последната снимка ми е смешничка,изглежда като бой с възглавници Ухиленобаче втората е къртач Готин

На мен по-скоро ми напомнят на Backstreet Boys... Плезене
_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #21: 21 Януари 2006

А стига бе,кой от BSB може да се похвали с красотата на Dave Намигване BSB са грозници Намигване
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #22: 21 Януари 2006

На мен пък ми се струва, че са си спретнали More than a party в курника  Пощурял  Зъл Особено ако се загледате в бекграунда, напомня на някой месокомбинат... Не знам, не обичам снимки на дм, които изглеждат изкуствени, а тази ми се струва точно такава. Може би заради това някои си правят асоциации с backstreet boys.

I need to drink, more than you seem to think
loosemyself
Странен Любовник

Профил
Отговори #23: 22 Януари 2006

Ухиленда,това за курника беше готино...ето сега какво мисли Дейв по въпроса Ухилен

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #24: 28 Януари 2006

Вчера, разглеждайки снимките от афтърпартито на Депеш в Прага се изненадах от позната физиономия! Оказа се, че единият бодигард на Мартин, който имам сниман на Ексайтърското парти в Истанбул, сега се грижи за спокойствието на мистър Гор и в Прага. Не знах, че охраната им е персонална и на стаж до пенсия! Ухилен

П.П. Момичето на снимката е българка, някакси се оказа точно до Мартин при влизането му...подробности не мога да разкажа, тъй като не я познавам лично. Ако се види, да си признае!  Зъл
За финал добавям още една снимка на Мартин пак оттогава.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #25: 28 Януари 2006

Кирил,страшно много ти благодаря за тия снимки,нямам думи!!!!  Пощурял Аз така и не можах да направя снимки тогава в дискотеката и много се ядосах заради това.  Бесен Залях се с чая,който пиех от вълнение,когато Мартин се появи!  Ухилен Да,бодигардът наистина е същия!  Очиврът Ех,спомени...

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #26: 28 Януари 2006

Залях се с чая,който пиех от вълнение,когато Мартин се появи! 
Ухилен - не ти препоръчвам да ходиш на концерт на depeche, а пък пиенето на течности е напълно забранено за теб ... Полицай

а иначе много яки снимки сти качили бе хора ... много 10x за което - ето и една от мене

So High so Far to Fall
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #27: 28 Януари 2006

А коя е късметлийката от снимката? Усмивка
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #28: 28 Януари 2006

Бодигарда се казва Darryl и явно наистина е назначен на постоянна служба. Усмивка Беше нащрек около Мартин в Атлантик Сити, когато го срещнах. Даже си приказвах с него и му казах, че охраната е много точна, за да позволява такъв пряк контакт с групата.

Той също така по време на концертите обикаля около голямата платформа и пази положението. Мисля, че се води нещо от рода на началник охрана или нещо от сорта. Усмивка

cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #29: 28 Януари 2006

А коя е късметлийката от снимката? Усмивка
тая снимка ми е от доста време, но до колкото си спомням е някаква журналистнка взела интервю от Dave ... но изобщо не съм сигурен ... някой ако знае нещо различно по въпросъ да sherva

So High so Far to Fall
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.