DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29
  Печат  
Автор Тема: Снимки и пак снимки  (Прочетена 113348 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #330: 15 Април 2008

...че да не кажем и нещото под панталонките.Бляя!Но за това би трябвало да се допитаме до някой по-вътрешен човек.

аз само се опитах да го кажа по-заобиколно Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #331: 15 Април 2008

Ще се наложи да се намеся в ролята си на модератор:

Моля, не се подигравайте с панталонките, жезълът и всичко прилежащо към пакета на единственият и неповторим фронтмен на света!

Също така бъдете толерантни към феновете, които слушат Depeche Mode със сърцето си, душата и останалите материални и нематериални органи от тялото си! Нека не превръщаме този сайт в място като всички останали, в които царят интриги, скандали и драми.

Както беше казано преди време "Аре респект малко!"

Надявам се, че няма да ми се налага да влизам в ролята на модератор отново.

А сега коментара ми по темата като потребител:
На определени снимки изглежда все едно изпитва удоволствие, на други му е безразлично, на трети дори е изненадан. Защо ли ?
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #332: 16 Април 2008

Малко се съмнявам, че тук има жена която не се заглеждала по "панталонките" на Дейв. Ако някоя каже, че не е-лъже! Просто понякога и да не искаш да гледаш "там" ,то ти се набива в очите...Друг е въпроса дали това трябва да става точно тук.
Иначе съм съгласна с теб
... бъдете толерантни към феновете, които слушат Depeche Mode със сърцето си, душата и останалите материални и нематериални органи от тялото си!
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #333: 16 Април 2008

(все едно, че съм го снимал и съм постнал снимка)
Да. Редно е модераторът да се намеси. Революционното ми предложение е темата да бъде прекръстена на "Страстта в гащите Му-изгаряща и изпепеляваща". Подтеми - "Моята гледна точка" (респективно "моят изплезен език").
Така. Приемаме, че е извършено прекръстване и продължаваме.
Малко се съмнявам, че тук има жена която не се заглеждала по "панталонките" на Дейв. Ако някоя каже, че не е-лъже!
А аз имам съмнения, че голяма част от женките (няма да ги посочвам) са готови по всяко време да схрускат един друг член като найлонова торбичка с пуканки.
Просто понякога и да не искаш да гледаш "там" ,то ти се набива в очите...
Уау...животно някое Ухилен

По-горе се има предвид член на групата.
Последна редакция: 16 Април 2008 от Пях-сДепеш

freelove for everyone
DanielaDaniela
Гратис Любовник

Профил
Отговори #334: 16 Април 2008

Ухилен Сладки са наистина, но не най-вече. това е просто страничен рефлекс, нещо като пренасочване на възхищението от музиката към личността на хората, които я създават и после и към панталонките. Освен това, сигурно ще се съгласиш, че когато някое парче е пълно със страст, това няма как да остане просто в границите на духовното наслаждение на слушателя. В обобщение - нямам никакво намерение да "осквернявам" аурата на Дейв като културна икона, но все пак той е човешко същество, към което не можеш да останеш безразличен.
Поздрави.

"Suffer with pride"
DanielaDaniela
Гратис Любовник

Профил
Отговори #335: 16 Април 2008

ХИЛЯДИ ИЗВИНЕНИЯ!  Ангелче
Извинявам се, въобще не очаквах такова нападение. Сега ще трябва да се оправдавам.
Пак ще повторя, че публикуването на точно тези снимки не е сексуално-фетишиски жест. Съгласете се, че и той, когато прави това на сцената, то е просто част от цялостната концепция, не само музиката, но и "образа" на таза музика и на цялата група. Ако се приема буквално моето отношение, поне не би трябвало да се приема буквално неговото сценично поведение. Това е драматургия бе хора, и то адски красива драматургия!

"Because my duty
Was always to beauty
And that was my crime"

сега веднага си сменям картинката в профила
Последна редакция: 16 Април 2008 от DanielaDaniela

"Suffer with pride"
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #336: 16 Април 2008

Това е драматургия бе хора, и то адски красива драматургия!

"Because my duty
Was always to beauty
And that was my crime"

Мда, къде карисва, къде изобразително-метафорична:

"I can see them now Hanging around
To mess you up
To strip you down
And have their fun
With my little one"

Little, разбира се, да не се приема буквално!
И изобщо, не мога да повярвам, че толкова време сме се концентрирали върху панталонките на Единствения, без да изскочи абсолютният въпрос - дилемата, която може да се приеме за майка, баща, чичо и вуйна на дилемите изобщо -
Под тези панталонки, особено тези от ТТА, има ли или няма аджеба някакъв вид бельо?
При положение, че са толкова ниско изрязани и толкова ясно очертани и впити.... какво изобщо би могло да се побере отдолу без да се забелязва. Все още говоря за бельо  Плезене

Така де, преценете сами

Последна редакция: 16 Април 2008 от Deni

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #337: 16 Април 2008

Ето го и другия модератор Усмивка

Сетих се, че в Загреб и аз хванах мръсника в неприлична поза. Винаги съм се чудил какво има предвид Дейв като пее: "With My Little One", когато се хваща за чатала? Дали има някакъв комплекс или го проверява дали е порастнал...това би обяснило донякъде състоянията му на изненада, задоволство или безразличие. Също така би било забавно в хореографията на следващото турне да направят трио и да се хванат всички за чаталите.
Дори след години може да стане една добра традиция за по-голяма взаимност и публиката да се хваща за чаталите, нещо като махането с ръце на Never Let Me Down, само че на A Question Of Time.
 Зъл

Ето го и компроматчето Усмивка
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #338: 16 Април 2008

Това е драматургия бе хора, и то адски красива драматургия!

"Because my duty
Was always to beauty
And that was my crime"

Мда, къде карисва, къде изобразително-метафорична:

"I can see them now Hanging around
To mess you up
To strip you down
And have their fun
With my little one"

Little, разбира се, да не се приема буквално!
И изобщо, не мога да повярвам, че толкова време сме се концентрирали върху панталонките на Единствения, без да изскочи абсолютният въпрос - дилемата, която може да се приеме за майка, баща, чичо и вуйна на дилемите изобщо -
Под тези панталонки, особено тези от ТТА, има ли или няма аджеба някакъв вид бельо?
При положение, че са толкова ниско изрязани и толкова ясно очертани и впити.... какво изобщо би могло да се побере отдолу без да се забелязва. Все още говоря за бельо  Плезене

Така де, преценете сами

За тези, които все още са пред дилемата дали има или няма, отговорът на въпроса е ясен - бельо няма.  Намигване

Да взема да сложа снимката с пакета на Мартин тогава...  Ухилен

Май ще трябва да се отвори специална тема за пакетите, жезълите и въобще за целия инвентар.  Плезене за да има къде да се вихрят страстите и фантазиите на женската част от потребителите.
Последна редакция: 16 Април 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #339: 16 Април 2008

Цитат
Извинявам се, въобще не очаквах такова нападение. Сега ще трябва да се оправдавам.

Изобщо не е нападение, не съм се забавлявала така от доста време...и Мая, давай снимката с пакета на Марто, че да бъде цялостна темата. Ухилен

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #340: 16 Април 2008

Дори след години може да стане една добра традиция за по-голяма взаимност и публиката да се хваща за чаталите, нещо като махането с ръце на Never Let Me Down, само че на A Question Of Time.
 Зъл

Е сега, махането с ръце приобщава цялата публика. А това твоето предложение.... хубаво, мъжете ще се вземата така да се каже в ръце. А женските хора какво ще правим - очи пълни ръце празни!?

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #341: 16 Април 2008

Ухилен

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #342: 16 Април 2008

Цитат

Изобщо не е нападение, не съм се забавлявала така от доста време...и Мая, давай снимката с пакета на Марто, че да бъде цялостна темата. Ухилен

Мире, за съжаление специалната снимка с пакета на Марти е вкъщи, тук в офиса я нямам, защото съзерцаването и би ми попречило на работния процес.  Ангелче Да помоля ако на накоя мацка и е под ръка да я постне сега, ако пък не чак довечера ще оплакнете очи.  Намигване

Но пък ето една доста изразителна на Дейв, която имам под ръка.
Последна редакция: 16 Април 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #343: 16 Април 2008

Да, на мен лично страстта на Дейв не ми действа. Тоест, едва ли като се хване за пакета... ще ме чуете да кажа "ооо, даа, даа... й"
Така че аз предпочитам да го възприемам като ритуал. Нещо като при футболистите когато се нагласят да изпълнят наказателен удар.
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #344: 16 Април 2008

Такава наситена с емоции дискусия и аз да я изтърва вчера! Не стига това, ами и Мая само нагнетява напрежението, а снимка - няма! Владимирова, вземи се в ръце и дай материал за сравнение  Бияч

ПС: Светльо, ти като виден сектант-дисекционист разгърни едно по-дълбоко разяснение на ритуала, не се плъзгай по повърхността с тази ефимерна футболна метафора ... Намигване

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.