DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29
  Печат  
Автор Тема: Снимки и пак снимки  (Прочетена 113291 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DanielaDaniela
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #345: 16 Април 2008

Ангелите не носят гащи. Никога!

"Suffer with pride"
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #346: 16 Април 2008

Дори след години може да стане една добра традиция за по-голяма взаимност и публиката да се хваща за чаталите, нещо като махането с ръце на Never Let Me Down, само че на A Question Of Time.
 Зъл
И понеже нещата излязоха извън контрол, а революцията напира да избие и без това дефицитния морал, аз предлагам на следващото турне ново революционно решение - нещо средно между махането с ръце на Невъ лет ми даун и хващането за чатала на Ъ куешчън ъф тайм, а именно махане с "то", "пакета" или там както вече се казва.
И затворете временно темата преди да стане прекалено влажна и потна Ухилен

freelove for everyone
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #347: 16 Април 2008

Ангелите имат ли пол ?

тея модератори обърнаха форума на чат!
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #348: 16 Април 2008

ПС: Светльо, ти като виден сектант-дисекционист разгърни едно по-дълбоко разяснение на ритуала, не се плъзгай по повърхността с тази ефимерна футболна метафора ... Намигване

Мне, то май само Светльо не се е включил още в тая дискусия. Метафората е на друг един модератор, ама ще ме прощава - това за футболистите не е толкова ритуал, колкото небходимост. Жизненоважна необходимост Ухилен

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
DanielaDaniela
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #349: 16 Април 2008

нямат пол

"Suffer with pride"
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #350: 16 Април 2008

Такава наситена с емоции дискусия и аз да я изтърва вчера! Не стига това, ами и Мая само нагнетява напрежението, а снимка - няма! Владимирова, вземи се в ръце и дай материал за сравнение  Бияч

ПС: Светльо, ти като виден сектант-дисекционист разгърни едно по-дълбоко разяснение на ритуала, не се плъзгай по повърхността с тази ефимерна футболна метафора ... Намигване

Мими не го правя нарочно, просто я нямам на този комп в момента. Търпение до довечера, в случай че някой не я е постнал дотогава.  Намигване

Ето една друга снимка на Марти, която ми е една от най-любимите  Доволен и една на Дейв, за да спазя тона от предните постове.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #351: 16 Април 2008

И затворете временно темата преди да стане прекалено влажна и потна Ухилен

мда, на мен определено ми стана потно... от смях Ухилен започвам дори да подозирам конспирация, от страна на нашите любими модератори, в комбина с някои новодошли подставени лица, които така лекичко вмъкват тежки експлозиви, че виждате ли сега, стигнахме дори до дискриминация. и то двойна: първо, както Deni посочи, подражаването на Дейв ще бъде изключително трудно за женската половина; и второ - айде Мартин беше леко загатнат по темата, ами къде отиде Анди?

ages of delirium
curse of my oblivion
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #352: 16 Април 2008

Някои ангели носят прашки, моля, моля  Ухилен

See what I see!
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #353: 16 Април 2008

Някои ангели носят прашки, моля, моля  Ухилен

Веднага прилагам доказателства!  Ухилен

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #354: 16 Април 2008

Цитат на: SoFaD
ами къде отиде Анди?
Тихите води са най-дълбоки НамигванеЯвно той няма нужда да се уверява-там ли е или не е там и дали слуша или не Ухилен
Много ме забавлявате от вчера Ухилен

Angels of the Universe
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #355: 16 Април 2008

Ето и обещаната снимка с прословутия пакет на Марто! Поздрав за всички фенки  Ухилен

П.П. Чорапките са жестоки!
Последна редакция: 16 Април 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #356: 17 Април 2008

Освен заигравките от последните ден-два, гледам, че съм пропуснала да дам принос към тази тема. Недопустимо! Ето давам.

Тази, за да се върнем към по-ангелския образ някакси. Или поне да се опитаме

Тези, защото са някои от любимите ми снимки.

А тези.... по очевидни причини Усмивка

Тук на последната снимка Алън е това озъбеното хлапе най вдясно с блузката с ябълка.
Така, отчетох се откъм снимки, падна ми тоя тежък камък от сърцето, пфу, отдъхнах си.
Последна редакция: 17 Април 2008 от Deni

Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #357: 17 Април 2008

Мда, къде карисва, къде изобразително-метафорична:

"I can see them now Hanging around
To mess you up
To strip you down
And have their fun
With my little one"

Little, разбира се, да не се приема буквално!
И изобщо, не мога да повярвам, че толкова време сме се концентрирали върху панталонките на Единствения, без да изскочи абсолютният въпрос - дилемата, която може да се приеме за майка, баща, чичо и вуйна на дилемите изобщо -
Под тези панталонки, особено тези от ТТА, има ли или няма аджеба някакъв вид бельо?
При положение, че са толкова ниско изрязани и толкова ясно очертани и впити.... какво изобщо би могло да се побере отдолу без да се забелязва. Все още говоря за бельо  Плезене

Така де, преценете сами

Дени, Дейв е само един интерпретатор и това можеби е начина по който го разбира, текста. Може да става въпрос за съвсем различно нещо. Според мен Дейв дотолкова се вживява на сцената, че подсъзнателно и спонтанно посяга надолу  всеки път когато стане въпрос за "...my little one". Авторъ' на песента все пак е Мартин и кой го знае за какво е мислил тогава. А може и просто да се съобразил с това, от кого песента ще бъде изпята. Ако е така, то не ми се мисли как би звучала, ако Флеч беше човека с микрофона!

А, ето какво не е имал предвид Мартин:
Последна редакция: 17 Април 2008 от Aleksandrovster
mari_an
Някой
**
Публикации: 12

Профил WWW
Отговори #358: 17 Април 2008

ето малко снимки от мен

<a href="http://delta.superhosting.bg/~depechem/dv/dmorg.swf" target="_blank">http://delta.superhosting.bg/~depechem/dv/dmorg.swf</a>
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #359: 17 Април 2008

А, ето какво не е имал предвид Мартин

Ех, приятелю, знаеш ли колко време се чудих да я пусна ли тая снимка, да я пропусна ли.... Но в крайна сметка реших, че ако ще се появява, честта да я постнеш трябва да е твоя. Все пак, ти я изнамери. А честта, както става ясно е голяяяяяяяяяма.  Зъл

Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.