DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [13 ДЕКЕМВРИ] Повече подробности около Концерта  (Прочетена 8540 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #15: 16 Януари 2006

За мен ширина-дължина-винаги объркани понятия  Ангелче

Значи ще е там на голото място, интересно ми е дали Депеш са пяли на такъв стадион ?

...you take me there, you take me where...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #16: 16 Януари 2006

Цитат
Предполагам, че ще е от най-горната страна на снимката

И аз с такова предположение излязох, да видим дали и тези от СМЕ са на същото мнение...Проблема с транспорта дотам също е налице, защото стадиона се намира на края на града...и то далеч от всяка входно-изходно артерия, свързваща големите градове със София. Дори мисля да постна карта на града с обяснение как да стигнем до "г..а на географията".
Цитат
интересно ми е дали Депеш са пяли на такъв стадион ?
Винаги има първи път. Ухилен Дано поне хора има, че да поскрият това празно пространство извън секторите.
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #17: 16 Януари 2006

Цитат
За сега е сигурно, че ще е на стадион Локомотив.
Цитат
Те сигурно не са виждали такава цигания, каквато е по пътя до стадиона. Много ми е странно ЗАЩО точно този стадион? Но както и да е. Дано всичко е наред.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #18: 16 Януари 2006

Надявам се през лятото този стадион да изглежда поне малко по-добре,че това,което виждам на снимката ми действа доста подтискащо   Тъжен.За проблема с транспорта не знаех,но сигурно ще се уговорим да се срещнем някъде по-рано и да ходим заедно към "мястото на Събитието".

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #19: 16 Януари 2006

Аз съм ходила преди две години на стадиона и не беше толкова зле. Много мизерно беше около стадиона обаче Объркан предполагам ще го пооправят за концерта. А що се отнася за транспорта има много варианти. За пътуващите с влак или с автобус е най лесно. Слизат на Централна гара или на Автогара, взимат автобус №85 и след 15-тина минути са до стадиона. Или качват се на маршрутка № 8, № 36 ...и трамвай също минава набдизо, но за номера не съм сигурна. Ако пък се хване такси за 10 мин. и 3 лв. си пак на стадиона. Има и още маршрутки, които минават от там, ама не съм сигурна за номерата им и за това не искам да ги поствам. Няма да се притеснявате, ако трябва ще ви посрещнем и пак ще отидем Намигване

Angels of the Universe
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #20: 17 Януари 2006

Вижте на какво попаднах:

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* DM.jpg (53.52 KB, 651x522 - видяно 380 пъти.)
Последна редакция: 17 Януари 2006 от julianep
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #21: 17 Януари 2006

определено ВИП-а не ми е по вкуса,гледката не е особено добра,защото е странично...така или иначе,мисля,че повечето хора ще се набутат пред цената,има дотатъчно място..но и аз все още се чудя защо на този  стадион Объркан то май с българските организации е все така
Последна редакция: 17 Януари 2006 от loosemyself

[:There's a devil lying by my side:]
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #22: 17 Януари 2006

Благодаря на julianep за бързата реакция днес с публикуването на скицата! Вече е официално публикувана навсякъде...затова нещо малко по-различно. Поиграх си с още малко със сателитната снимка, така ще имаме съвсем визуална представа, кой къде ще е. Ухилен

Пояснението е за билетите на правостоящите, 25 лв. е цената за първите 3000, останалите са на цена 30 лв. и така до деня на концерта, когато цената става 35 лв.

П.П. Не забравяйте, че с ВИП мястото си получавате и неуточнена все още напитка...не е ясно също, дали към нея ще има включено и мезе, ако случайно президента и мис Горна Оряховица огладнеят  Зъл

и едно последно нещо, отнасящо се към тези, които ще си пазаруват билети от Пловдив, билетите там ще пристигнат на 24-25. По думите на продавачите, ще има от всички видове цени.

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* loko new.jpg (171.04 KB, 716x584 - видяно 419 пъти.)
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #23: 18 Януари 2006

И 00.00лв за тези по дърветата в сектора/липсващия/ зад сцената.

А билетите с цени 40 и 45лв пак ли от 23.01. ще се продават ?
 Синята зона - тази на 45те левчета колко е голяма/колко метра между сцената и зоната билети 25-35лв./

Интересно ми е и друго - ако си взема билет от 40лв, с места ли ще бъде, защото не искам да съм до VIPа, а там, където е "локо".
Последна редакция: 18 Януари 2006 от Nyna

...you take me there, you take me where...
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #24: 23 Януари 2006

попитай за място,билетите за трибуните са с определени места по номера Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #25: 23 Януари 2006

Гледам страницата на ticketpro и установявам че в наличност има 6000 билета общо. И то първите 3000 са продадени! Надявам се, че тези цифри важат само за online продажба, иначе 500 те с билети от 45 лв горе-долу се знаем кои сме....

25.00 лв. 2.50 лв. 
Правостоящи (промоционална цена за първите 3 000 билета) Билетите са изкупени.

30.00 лв. + 3.00 лв.
правостоящи (цена до деня на концерта)
Билети в наличност: 1000 бр.

40.00 лв. + 4.00 лв.
Седящи
Билети в наличност: 1000 бр.

45.00 лв.+ 4.50 лв.
Правостоящи (близо до сцената)
Билети в наличност: 500 бр.

50.00 лв. + 5.00 лв.
VIP (седящи, с включена безплатна напитка)
Билети в наличност: 500 бр.

Последна редакция: 23 Януари 2006 от margoto

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.