DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [2 ДЕКЕМВРИ] - Концертът на Депеш Мод в София официално потвърден  (Прочетена 12906 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #30: 04 Декември 2005

да верно то depeche ако са за в зала не знам коя група е за стадион Намигване
абе в крайна сметка ако беше в зала щяхме да сме на сцената с Dave там поне има малко хора Ухилен

So High so Far to Fall
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #31: 04 Декември 2005

Усмивка еми честито на всички които ще отидат...
аз най-вероятно няма да съм сред тях Плачещ, освен ако наште момчета не ме метнат на борда, и за багажното съм съгласна, може и при колесника даже Намигване
но много се радвам за вас и всички приятели, които само това чакат от години наред Усмивка а ако съществува някаква опасност да не се напълни стадиончето, кажете по-отрано, зарязвам и учене, и работа и нищо не може да ме спре! няма да се излагаме я Ухилен

ages of delirium
curse of my oblivion
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #32: 04 Декември 2005

аз още асимилирам новината,но тъй или иначе страшно се радвам,че мечтата ми ще се сбъдне....вече почти 18 години съм фенка на ДМ и нямам намерение да ги разлюбвам никога....Така че,момчета и момичета,ще се видим на стадиона през лятото....само живот и здраве да е..))) Усмивка Ухилен Одобрение
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #33: 05 Декември 2005

Аз бях казала, че ще повярвам за концерт на Депеш в БГ са мо, ако е написано в официалния им сайт.
 Е, какъвто и да съм песимист, вече мога да се радвам

Щастлива съм ужасно много, това ще бъде едно прекрасно лято !!!

PS: Браво на Фънки и компания !
Последна редакция: 05 Декември 2005 от Nyna

...you take me there, you take me where...
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #34: 05 Декември 2005

да верно то depeche ако са за в зала не знам коя група е за стадион Намигване
абе в крайна сметка ако беше в зала щяхме да сме на сцената с Dave там поне има малко хора Ухилен

А,то и на стадиона не пречи да стигнем до сцената с общи усилия,правим един "жив" мост от фенове и така.Ще има жертви,но си струва за каузата!  Ухилен
Ех,щом вече е потвърдено и в официалния сайт,даже и скептично настроен човек като мен ще повярва (или както казва Фокс Мълдър в "X-Files"-"I Want To Believe!")! Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #35: 06 Декември 2005

До колкото разбрах, официалната пресконференция на SME, относно събитието е на 12-ти декември.   Очиврът  Ангелче
Последна редакция: 11 Декември 2005 от halojo

I need to drink, more than you seem to think
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #36: 06 Декември 2005

Интересно ми е как ще бъде отразено ВЕЛИКОТО пристигане.Имайки предвид глупостите,които нерядко се пишат и говорят в медиите,дано този път не се изложат Одобрение
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #37: 07 Декември 2005

не знам как ще се отрази в пресата,обаче днес в един подлез на булевард България видях графит по темата,който гласеше"ДМ в БГ-юни'06" Пощурял стори ми се много откачено и реших да се подпиша отдолу Доволен

[:There's a devil lying by my side:]
miffy
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #38: 07 Декември 2005

Повече доверие в журналистите! Сред тях също има фенове на Депеш мод!!!

You and me
Even after everything
You're the queen and I'm the king
Nothing else means anything
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #39: 11 Декември 2005

е да,има,само че те са длъжни да изпълняват не фенските,а професионалните си задължения и често написаното от тях не е по собствено усмотрение,а по поръчка....и все пак за такъв концерт не вярвам да има негативни комемнтари Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
DMitar
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #40: 12 Декември 2005

(за тези, които четат и в дир.бг съм копирал мнението си)

Честито на всички...... включвам се малко късно, но ще гледам да се включа много яко  с цяло гърло най-малкото.

Какво мога да кажа за темите до тук.., наистина би било хубаво да дойдат повече фенове дай и не-дай хардове от близка и по-далечна чужбина. Тука ще стане пълна лудница, което е добре при всички случай...всички ще искат да организират, да правят афтер и БИ-фор партита, всички ще имат връзки и даже не знам как всички ще се поберат на първа линия.

Аз от сега заявявам най-официално, че ще се заема с привличането на възможно най-много приятели и фенове отвъд нашата граница през БФЛ Фен Клуб да посетят концерта в БГ. Ако трябва ще организирам целия им престой тук няма значение важното е да се напием!

Дано успеем да организираме добре нещата около концерта, за мен поне това е от значение, все пак съм българин, не може да ми е все тая на оная раб.....още повече чувството е много по-различно като знаеш, че Депеш идват и ги гледаш в БГ от колкото в Прага, Атина, Будапеща или Америка. Мен въобще не би ме притеснило и да не дойдат, но изключително се радвам, че все пак ще се случи, а иначе определено бях от тези песимистите...и също така за мене ще е от значение колко фенове ще дойдат в БГ, даже ще си седна на най-удобната трибуна и ще се наслаждавам и на групата и на публиката, на всичко което се случва. Преди това определено ще полудея поне на 5-6 концерта в Европа, за да мога у дома да се насладя на представлението спокойно като чичко, който се чувства като Little15.

Както и да е, интерес въпрос за мен е дали примерно на много хора след концерта ще им се ходи на яко парти? Дали Депеш ще посетят Слави? Дали въобще ще имат време да обиколят малко София и ако да къде и кога или само ще спят скапани от умора? Предлагам също да организираме и да обмисляме някакви интересни идеи още от сега, като например - лудо посрещане на групата на летището, голямо знаме, всъщност нечовешко голямо знаме, аз още от сега ще гледам да надуша в кой хотел ще са и на етажа ще платя поне 3-4 стаи, може би Гранд Хотел София или Хилтън, може и Японския, но по не ми се вярва и такива работи.......аре че написах цял роман.

DMitar - born a lover
дабълюдабълюдабълю.борн-фор-лавърс.ком очаквайте нов бонус дизайн и ъпдейти деийммързерлъсъм
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #41: 12 Декември 2005

Imagine there's no Slavi
It's easy if you try...
 Зъл
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #42: 12 Декември 2005

Винаги когато Слави Трифонов, кани някой чуждестранен гост в предаването си и започва да му показва характерни "български" музикални мотиви, ми идва да потъна в земята от срам. Бесен
Джулиан - I'll try  Усмивка
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #43: 13 Декември 2005

слави тринофов ходи до щатите през лятото, за да краде от американските вечерни предавания, които са по 3 ... всяка вечер по различен канал...
така че няма да се притеснявате...
violator
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #44: 13 Декември 2005

Фънки президент!!! Ухилен Ухилен Ухилен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.