DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Концерт в Берлин 09.01.2010  (Прочетена 4523 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
deiv4o
Гост
10 Януари 2010

Днес се завърнах от Берлин Усмивка такъв студ ен бях брал никога, накараха ни да 4акаме на -7градуса при силно веене и валене на сняг отвън на открито, 4акахме обичаините  побъркани от 10 часа сутринта, много студено беше еи, на никои не го пожелавам, изпих 1Л уиски и нто се стоплих нит се напих,та чакам си аз и човека които требваше да  ми даде билета ми се обади да ми каже 4е са му отказали  полета и ще хване влак, ок си викам аз  Усмивка ше чакам па кот стане:) звани ми тои кам 5 и ми вика ами след час сме там а те отваят вратите в 6  Усмивка аз нали сам тъпо и упорито копеле викам си ще рискувам и ще чакам пак ако не доиде  в 6 ще сам първи ред наи отзад Усмивка и понеже бях наи отпред  на нашата опашка и германците знаеха че немам билет и като излезна охраната почнаха да ми викат да се драпна да им направя место Усмивкааз пак не, викам си ще чакам тук и това е тои моя човек ше доиде, отвориха вратите и по4на талпата да  навлиза навътре и като по филмите този мои човек само се провика и едва ли не скочи и ми подаде билета преди да ме помете тъпата наватре Усмивка и кво да видя влизам и гледам  моито име си го пише на първи ред посредата на патеката и аз си отидох там Намигване
Концерта беше много добър според мен, бандата беше естествено в мн добро настроение:) а публиката беше изродкса:) тея хора несприаха да пляскат и пеят, много , много сам очарован:) залата е точно за Postbanoh , там кадето беше предният път afterparty,имаше и бифор и афтерпартита на които бях и беше също така много добре Усмивкана афтъра пускаха  много лаиф от София
И за малко дазабравя:) Nitzer Ebb бяха много добри Усмивка

* phpYK8CsWAM.jpg (60.44 KB, 600x450 - видяно 368 пъти.)

* phpslbytGAM.jpg (61.56 KB, 600x450 - видяно 371 пъти.)

* php049OnyAM.jpg (91.32 KB, 450x600 - видяно 370 пъти.)

* pp.jpg (92.66 KB, 450x600 - видяно 365 пъти.)
Последна редакция: 10 Януари 2010 от kirilart
johnny
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #1: 10 Януари 2010

Днес се завърнах от Берлин Усмивка такъв студ ен бях брал никога, накараха ни да 4акаме на -7градуса при силно веене и валене на сняг отвън на открито, 4акахме обичаините  побъркани от 10 часа сутринта, много студено беше еи, на никои не го пожелавам, изпих 1Л уиски и нто се стоплих нит се напих,та чакам си аз и човека които требваше да  ми даде билета ми се обади да ми каже 4е са му отказали  полета и ще хване влак, ок си викам аз  Усмивка ше чакам па кот стане:) звани ми тои кам 5 и ми вика ами след час сме там а те отваят вратите в 6  Усмивка аз нали сам тъпо и упорито копеле викам си ще рискувам и ще чакам пак ако не доиде  в 6 ще сам първи ред наи отзад Усмивка и понеже бях наи отпред  на нашата опашка и германците знаеха че немам билет и като излезна охраната почнаха да ми викат да се драпна да им направя место Усмивкааз пак не, викам си ще чакам тук и това е тои моя човек ше доиде, отвориха вратите и по4на талпата да  навлиза навътре и като по филмите този мои човек само се провика и едва ли не скочи и ми подаде билета преди да ме помете тъпата наватре Усмивка и кво да видя влизам и гледам  моито име си го пише на първи ред посредата на патеката и аз си отидох там Намигване
Концерта беше много добър според мен, бандата беше естествено в мн добро настроение:) а публиката беше изродкса:) тея хора несприаха да пляскат и пеят, много , много сам очарован:) залата е точно за Postbanoh , там кадето беше предният път afterparty,имаше и бифор и афтерпартита на които бях и беше също така много добре Усмивкана афтъра пускаха  много лаиф от София
И за малко дазабравя:) Nitzer Ebb бяха много добри Усмивка

respect

"The tin man says I'm doing fine"
dmod
Кукла
Публикации: 40

Профил
Отговори #2: 10 Януари 2010

Валериииии шапка ти свалям! Браво!Германците са изроди ,то е ясно.Да пиеш един парацетамол ,да си във форма за концертите в Лондон!
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #3: 10 Януари 2010

Браво, Валерка, радвам се, че си успял да стигнеш до Берлин в това време и са ти пазели мястото.  Намигване
Надявам се този път германците да не са влизали с връзки преди всички други-това много дразни!

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
deiv4o
Гост
Отговори #4: 10 Януари 2010

Браво, Валерка, радвам се, че си успял да стигнеш до Берлин в това време и са ти пазели мястото.  Намигване
Надявам се този път германците да не са влизали с връзки преди всички други-това много дразни!

Не са, гадове такива:) оооо аз ще им го върна и то много скоро:)казах здрасти на този пич от Деживън и го поздравихза бебока:) видях го на афтера:)

Ооопс безмалко щях да забравя какво ми подариха:) малко сувенирче:)

Обещаха ми другият път аз да  ползвам едно от тия ама ще се види скоро:)

* fgfg.jpg (46.21 KB, 350x262 - видяно 576 пъти.)
Последна редакция: 10 Януари 2010 от deiv4o
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #5: 11 Януари 2010

Браво, Валери, наистина ти пожелавам следващият път да ползваш едно от тези, защото наистина го заслужаваш!  Одобрение  Историята с билета е била доста инфарктна, поздравления за хладнокръвието и упоритостта!
Концертът май наистина е бил много добър, поне от това, което успях да чуя по телефона, изтрещяването е било пълно. Едни приятели ми се обадиха и чух 4 песни (3-те на Мартин + Stripped) и поне за малко и аз успях да усетя атмосферата в Берлин.  Усмивка
Последна редакция: 11 Януари 2010 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
deiv4o
Гост
Отговори #6: 12 Януари 2010

Ето една смичица от прекрасното време в Берлин Усмивка

* phpY1xpXVAM.jpg (69.76 KB, 350x262 - видяно 493 пъти.)
Nadence
Някой
Публикации: 16

Профил
Отговори #7: 12 Януари 2010

Хич няма и да предположи човек, че при тези ухилени физиономии им е било студено на хората Усмивка
Евала  Одобрение

п.п. Новият дизайн на сайте е  Пощурял

Getting lost in the folds of your skirt
There's a price that I pay for my mission
A body in heaven and a mind full of dirt
How I suffer the sweetest condition
deiv4o
Гост
Отговори #8: 14 Януари 2010

Дори и тук я има Усмивка  Усмивка Усмивка

http://www.depechemode.com/tour/tourblog.html
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #9: 15 Януари 2010

Дори и тук я има Усмивка  Усмивка Усмивка

http://www.depechemode.com/tour/tourblog.html

Ей, Валери вече и в официалния сайт те има, ти си нашата гордост.  Одобрение
Също така виждам, че се е получило традиционното берлинско надбягване за първи ред  Ухилен, не са искали да ви спестят емоцията, както бяха направили в Англия.  Усмивка

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #10: 16 Януари 2010

и кво да видя влизам и гледам  моито име си го пише на първи ред посредата на патеката и аз си отидох там Намигване

Ей, човече, ти си извънземен! Как успяваш да бъдеш навсякъде и винаги най-отпред? Направо ти се възхищавам  Усмивка
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.