DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Nasekomix  (Прочетена 1945 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
20 Ноември 2009

Покрай разговорите за "Източни пиеси" стана въпрос за Nasekomix, които заслужават своя тема тук, най-вече заради наскоро издадения си албум, който е и може би най-доброто от българската музика за годината, поне до този момент.

Наскоро се замислих за всички публикации, които четох из блоговете за него, за онези моменти от филма и отидох към Дюкян Меломан с някаква настройка, че трябва да си взема "Adam's Bushes, Eva's Deep" точно днес или никога няма да мога, тъй като утре светът би изчезнал, примерно. Всъщност винаги е малко странно да кажеш "първи" или "дебютен" за група, която съществува от години, но предполагам това просто е една от многото особености на българската музика. А и ми беше крайно любопитно как звучат на диск, тъй като по съвсем различен начин ги усетих на Park Live Fest и на участието им в клуб Ментол във Варна през лятото. Оказа се една много добре продуцирана смесица от двете, от финната електроника до по-интимно акустично звучене. А ако "Amore Mio" беше разсъблечена от електро дрехите си, щеше да е почти пънк. Двете песни от "Източни пиеси" ("Инжектирай ми любов" и "Lady Song") са включени в албума, който върви и с много стилна обложка, но текстовете вътре надали ще ви помогнат да проследите абстрактния хаос в думите на Рони, римуваща с пълна убедителност "палка" с "катафалка". Със закупуването му, част от парите отиват за www.icantoo.eu Може да се намери и в Itunes.

А на 24-ти ноември, вторник, Nasekomix ще имат участие в Бекстейдж и съм сигурен, че който прояви любопитство, няма да съжалява.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #1: 12 Януари 2010

На 19-ти януари Nasekomix ще имат концерт в Модерния театър, като билетите са ограничени до 400 бройки. Ако съдим по препълнения и клаустрофобичен Бекстейдж през ноември, може би запълването на театъра няма да е невъзможно  Усмивка

снимка: slusham.com

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #2: 16 Януари 2010

Албумът Аdam's Bushes Eva's Deep е страхотен! Наистина съм очарован и мисля, че е едно прекрасно произведение. С нетърпение чакам вторник, когато ще ги гледам за пръв път на сцена от около година и половина насам.

За всички, които се чудят дали да дойдат (дано да има такива) - мисля, че ще си заслужава. Насекомикс са много различна група, особено като за нешите географски ширини и поне за мен е удоволствие да слушам тяхната музика. Усмивка
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.